Blog

ثبت شرکت اسناد و املاک شهرداری

2 Aug 2019

پروسه ثبت شرکت در عین سادگی پیچیدگی های مخصوص خود را نیز دارا می باشد . موسسه ما این افتخار را دارد . کلیه خدمات ثبت شرکت – ثبت برند – اخذ کارت بازرگانی – و کلیه خدمات ثبت نام شرکت را برای شما در کوتاهترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه مربوط به ثبت شرکت را برای شما انجام دهد.

چنانچه قصد ثبت شرکت یا ثبت تغییرات شرکت دارید، به اطلاعاتی در مورد انواع شرکت هایی که در ایران وجود دارد نیاز دارید و به همین دلیل ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی در مورد ثبت شرکت و انواع شرکت ها در ایران رو برای شما شرح بدهیم. 

ثبت شرکت ها

 • ثبت انواع شرکتهای با مسئولیت محدود، سهامی خاص، با اخذ مجوزهای ثبتی
 • ثبت اتحادیه، سندیکا، انجمنهای صنفی وکانون و تنظیم صورت جلسات مجامع
 • ثبت شرکت خارجی در ایران با امتیاز های وِیژه و ثبت نمایندگی
 • ثبت شرکت ایرانی در خارج با امتیاز های وِیژه وثبت نمایندگی
 • ثبت شرکت مهندسی و پیمانکاری ثبت شرکت پیمان کاری و اخذ مجوزهای خاص تا رتبه بندی
 • ثبت شرکت انفورماتیکی و اخذ مجوزهای خاص تا رتبه بندی
 • ثبت شرکت دانش بنیان با امتیاز پانزده سال معافیت بیمه . مالیات و گمرک و تسهیلات ویژه  و  وام بانکی کم بهره
 • ثبت موسسات خدماتی، فرهنگی ورزشی، فرهنگی دیجیتال، آموزشی و تحقیقاتی با مجوزخاص
 • ثبت شرکت تعاونی چند منظوره تولیدی و توزیعی

موسسه ثبت شرکت اس بی

ما در موسسه ثبت اس بی افتخار این را داریم که کلیه امور ثبت نام شما در سایت اداره ثبت شرکتهای شما در در کوتاهترین زمان انجام دهیم .

ثبت شرکت تضامنی

شرکت تضامنی یکی از شرکت های هفت گانه مندرج در ماده 20 قانون تجارت است و شرکتی است که بین حداقل دو شریک و به منظور انجام امور تجارتی تشکیل و ثبت می شود.

ثبت شرکت تضامنی یکی از خدمات پر متقاضی ما در موسسه ثبت شرکت اس بی است و همچنین پس از شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص و شرکت تعاونی ، دارای بیشترین متقاضی است.

در این نوع از شرکت ها هرگاه دارایی شرکت در زمان انحلال برای پرداخت کل بدهی های آن کفایت نکند، هر کدام از شرکاء مسئول پرداخت بدهی های شرکت است

 • چرا پروسه کاری در موسسه ثبت اس بی اینترنتی است؟

با توجه به حجم زیاد مخاطبین ما از طیف های گوناگون و با موضوعاتی مختلفی همچون: مشاوره، ثبت شرکت ها و ثبت تغییرات شرکت ها، ثبت برند و غیره و از آنجائیکه مشتریان علاقه مند به پیگیری مستمر روند پیشرفت ثبت شرکتشان هستند طبیعتا امکان برقراری ملاقات های حضوری و پاسخگویی مستمر از طریق مراجعات متعدد حضوری به همگی عزیزان میسر نیست و برای این موضوع کارشناسان کاربلد قسمت انفورماتیک موسسه اس بی در این سامانه شرایطی فراهم نموده اند که اکثر خدمات ما به نحو مطلوبی و بدون حضور شما در محل موسسه انجام پذیرد.

اما لازم به ذکر است چنانچه به هر علتی تمایل به تشریف فرمایی دارید با کمال میل در محل موسسه از شما پذیرایی خواهیم نمود و با هم چای یا قهوه ای می نوشیم

 • ثبت شرکت
 • در قانون تجارت، برای تشکیل و ثبت شرکت تضامنی حداقلی ذکر نشده است، اما با وحدت ملاک از شرکت های دیگر همچون شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود ، باید گفت حداقل سرمایه مورد نیاز برای تشکیل و ثبت شرکت تضامنی مبلغ 000/ 000/ 1 ریال است.

نکته: برای ثبت شرکت تضامنی در برخی از موضوعات مانند شرکت های صرافی، نیاز به اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح قانونی وجود دارد که ممکن آن مراجع برای اعطای مجوز، برای شرکت حداقل سرمایه ای تعیین نمایند که بسیار بیشتر از میزان ذکر شده فوق باشد. لذا پیشنهاد می نماییم برای اطلاع دقیق از شرایط و قوانین ثبت شرکت تضامنی در موضوعات خاص، ضمن تماس با موسسه ثبت اس بی با کارشناسان خبره ما مشاوره نمایید

برای ثبت شرکت تضامنی چه مدارکی مورد نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای شرکت تضامنی شامل موارد ذیل است:

1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.

2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.

3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.

4- اصل مجوز صادره از مرجع صلاحیتدار

5- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.

6- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.

7- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.

8- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).

تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

شرکت تضامنی چه زمانی تشکیل می شود؟

این شرکت زمانی تشکیل شده محسوب است که:

الف) تمام سرمایه نقدی پرداخت شده باشد.

ب) در صورتی که شرکت سرمایه غیر نقدی هم داشته باشد، تمام سهم الشرکه غیر نقدی نیز توسط خود شرکاء قیمت گذاری شده و تسلیم شرکت شده باشد.

نکته1 : در این نوع از شرکت ها بر خلاف شرکت های سهامی، قیمت گذاری آورده ها و سرمایه غیر نقدی نیازی به جلب نظر کارشناس رسمی دادگستری ندارد، بلکه قیمت گذاری توسط خود شرکاء انجام می شود.

نکته2 : همانند شرکت های سهامی و شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت تضامنی شرط تشکیل آن نیست، بلکه تشکیل آن مشروط به رعایت هر دو شرط فوق الذکر است

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت چقدر است؟

در پایان لازم به ذکر است چنانچه در ارتباط با ثبت شرکت تضامنی و شرکت های دیگر و یا وظایف و تکالیف پس از ثبت شرکت همچون: پلمپ دفاتر ، اخذ کد اقتصادی و اخذ گواهی ارزش افزوده و یا خدمات دیگر اداری، ثبتی و حقوقی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید ضمن

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت تعاونی عام: در نوع شرکت عضویت برای همه آزاد است و موسسین شرکت میتواند برای تامین قسمتی از سرمایه اولیه و یا افزایش سرمایه شرکت سهام ان را به عموم عرضه نماید.
ثبت شرکت تعاونی خاص در این نوع شرکت تعاونی عضویت برای گروهی خاص از قبیل کارمندان ، کارگران ، کشاورزان ، دانشجویان ، ایثارگران ، زنان ، شاغل خاص و نظایر ان آزاد میباشد .
برای تشکیل تعاونی عام نیاز به مجوز از وزارت تعاون میباشد ولی در تعاونی خاص فقط داشتن مجوز از اداره کل تعاون کافی میباشد.
در تشکیل شرکت تعاونی خاص حد اقل تعداد اعضا باید ۷ نفر باشد.

تعاونی ها از نظر فعالیت به ۳ دسته تقسیم میشود

۱) تولیدی
۲) توزیعی
۳) تولیدی و توزیعی

تعاونی تولیدی شرکتی است که به منظور اشتغال اعضا در امور مربوط به کشاورزی ، دامداری ، دامپروری ، پرورش و صید ماهی ، شیلات ، صنعت ، معدن ، عمران ، شهری و روستائی و عشایری فعالیت میکنند.
تعاونی توزیعی : شرکتی است که در امور مربوط به تهیه و توزیع کالا ، مسکن ، خدمات و … فعالیت میکند

خدمات کارگروه تخصصی ثبت شرکتها

ثبت انواع شرکتهای بامسُولیت محدود،سهامی خاص ،با اخذ مجوزهای ثبتی ثبت اتحادیه، سندیکا،انجمنهای صنفی وکانون وتنظیم صورت جلسات مجامع ثبت شرکت خارجی در ایران با امتیاز های وِیژه وثبت نمایندگی و  ثبت برند (نام و علاِیم تجاری) تجاری سازی برند بصورت تخصصی ثبت طرح صنعتی شکل ظاهری کالا و تولیدات ثبت اختراعات و نوآوری مواد و دستگاه های از نظر نوآوری در کاربری

خدمات کارگروه رتبه بندی

ثبت و رتبه بندی شرکت های پیمانکاری ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت و رتبه بندی شرکت های مشاروان ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت و رتبه بندی شرکت های انفورماتیک ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت و رتبه بندی شرکت های خدماتی ، اخذ و ارتقاء به رتبه های 1،2،3 ثبت برند (نام و علاِیم تجاری) تجاری سازی برند بصورت تخصصی ثبت طرح صنعتی شکل ظاهری کالا و تولیدات ثبت اختراعات و نوآوری مواد و دستگاه های از نظر نوآوری در کاربری

تعریف شرکت نسبی

شرکت نسبی شرکتی است که با حضور حداقل دو نفر شریک و برای انجام امور تجارتی تشکیل می شود و در این شرکت چنانچه دارایی های شرکت در زمان انحلال آن برای پرداخت کلیه بدهی ها و دیون شرکت کافی نباشد، هر کدام از شرکاء به نسبت سرمایه ای که در شرکت گذاشته است، مسئول پرداخت بدهی ها و دیون شرکت است و طلبکاران در زمان انحلال شرکت در صورتی که نتوانند از دارایی های خود شرکت به کل مطالباتشان دست پیدا کنند، می توانند برای الباقی طلبشان به هر کدام از شرکاء به نسبت سرمایه ای که به شرکت آورده اند مراجعه نمایند.

در این شرکت بر خلاف شرکت های سهامی، سرمایه شرکاء به قطعات سهم تقسیم نمی شود.

سرمایه مورد نیاز برای تشکیل شرکت نسبی چه میزان است؟

در قانون مبلغی به عنوان سرمایه مورد نیاز برای تشکیل و ثبت شرکت نسبی ذکر نشده است، اما با وحدت ملاک از شرکت سهامی خاص و با توجه به رویه معمول اداره ثبت شرکت ها، حداقل این مبلغ 000/ 000/ 1 ریال است.

برای تشکیل و ثبت شرکت نسبی حضور حداقل 2 نفر مورد نیاز است و لازم به ذکر است که پس از ثبت شرکت و در طول حیات و فعالیت شرکت نیز رعایت این حداقل لازم است.

ثبت شرکت نسبی و مدارک مورد نیاز آن

جهت ثبت شرکت نسبی و برای آشنایی هر چه بهتر شما به این شرکت، در متن پیش رو ابتدا به تعریف شرکت فوق و اوصاف قانونی آن می پردازیم و در ادامه مدارک و حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت نسبی را بر می شمریم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت نسبی کدام است؟

1- دو برگ از تقاضانامه شرکت.

2- دو برگ از شرکتنامه شرکت.

3- دو نسخه از اساسنامه شرکت.

4- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی کلیه شرکاء.

5- اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیئت مدیره.

6- دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و جلسه هیئت مدیره.

7- ارائه اصل مجوز صادره از مراجع ذی صلاح (چنانچه موضوع فعالیت شرکت از موضوعات مجوزی باشد).

8- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (اگر تصمیم دارید که از طرف شما وکیل دادگستری به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید).

9- تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت های قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت.

الف) مدارک مورد نیاز برای جهت ثبت شرکت

 1. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شرکاء و سهامداران شرکت.
 2. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت بازرسین شرکت (در صورتی که شرکت سهامی خاص باشد).
 3. اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضا هیئت مدیره و بازرسین شرکت.
 4. دو نسخه از مدارک امضاء شده شرکت (بسته به نوع شرکت) شامل: اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه، اظهارنامه، صورتجلسات مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره و همچنین تعهد نامه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن شغل دولتی و نداشتن ممنوعیت های مندرج در قانون تجارت جهت قبول سمت بازرسی یا عضویت در هیئت مدیره شرکت.
 5. ارائه اصل گواهی نامه بانک به امضا و مهر بانک رسیده باشد مبنی بر سپرده گذاری حداقل 35% از مبلغ سرمایه نقدی شرکت در حسابی بنام شرکت در شرف تاسیس (در صورتی که شرکت سهامی خاص باشد).
 6. ارائه اصل وکالتنامه وکیل دادگستری (در صورتی که امور ثبت شرکت را وکیل انجام می دهد).
 7. چنانچه در بین شرکاء یا سهامداران، شخص حقوقی وجود داشته باشد، شخص حقوقی مذکور باید در سربرگ خود یک نفر نماینده برای حضور در مجامع عمومی و نیز عضویت در هیئت مدیره معرفی نماید و همچنین مدت زمان نمایندگی و حدود اختیارات شخص نماینده را مشخص کند که این معرفی نامه باید به امضاء صاحبان امضاء مجاز شرکت برسد و ممهور به مهر شرکت شود

ب) مراحل ثبت شرکت

اولین گام ثبت شرکت بررسی و توافق با یک یا چند شریک مطمئن و همسو با اهداف شرکت است.

سپس باید سرمایه شرکت را اعم از نقد و غیر نقد تعیین نمایید و مشخص کنید که هر کدام از شرکاء چه میزان سرمایه به شرکت آورده اند.

تعیین سمت هر کدام از اعضاء و شرکاء در شرکت و همچنین تعیین وضعیت حق امضاء شرکت.

تعیین آدرس و کد پستی مرکز اصلی شرکت و همچنین در صورتی که شرکت دارای شعبه باشد، آدرس و کد پستی شعبات شرکت نیز باید مشخص شود.

تعیین نام برای شرکت با توجه به ضوابط و شرایط.

تایید یکی از نامهای پیشنهادی توسط کارشناس

پس از تایید یکی از نامهای پیشنهادی توسط کارشناس تعیین نام اداره ثبت شرکت ها باید دو نسخه از مدارک شرکت (بسته به نوع شرکت) اعم از اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه، اظهارنامه، صورتجلسات مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره را با نام تایید شده و همچنین به همراه تعهد نامه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن شغل دولتی و نداشتن ممنوعیت های مندرج در قانون تجارت جهت قبول سمت بازرسی یا عضویت در هیئت مدیره شرکت به امضا اعضا شرکت برسانید.

تهیه مدارک ذکر شده در قسمت الف و ارسال آن بوسیله پست پیشتاز و از طریق ادارت پستی منتخب به اداره ثبت شرکت ها.

پس از تایید مدارک شرکت توسط کارشناس مربوطه باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمایید و مدارک شرکت ثبت شده خود را دریافت نمایید و اگر وکیل دادگستری معرفی نموده اید، وکیل مذکور باید به اداره مراجعه نماید و مدارک را تحویل بگیرد.

تحویل گرفتن مدارک از اداره ثبت شرکت ها

پس از تحویل گرفتن مدارک از اداره ثبت شرکت ها قدم نهایی مراجعه به سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها و پرداخت هزینه انتشار روزنامه کثیر الانتشار ثبت تاسیس شرکت و همچنین مراجعه به سامانه اینترنتی روزنامه رسمی و پرداخت هزینه انتشار روزنامه رسمی ثبت تاسیس شرکت است.

لازم به ذکر است هر دو روزنامه فوق الذکر، پس از انتشار به آدرس شما ارسال می شود و نیازی به مراجعه شما حضوری شما ندارد.

در پایان باید عرض کنیم چنانچه نیاز به ثبت هر نوع شرکتی دارید و یا در زمینه ثبت شرکت و اقدامات قبل و بعد از آن نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید از طریق راه ارتباط با ما، با کارشناسان خبره و با تجربه موسسه ثبت اس بی در تماس باشید و از خدمات ممتاز آنها بهره مند گردید.

مبالغ واريزي كارت بازرگاني

در زیر به چند نمونه از سوالاتی که در زمینه ثبت شرکت و مراحل و شرایط و هزینه ثبت شرکت و کلیه امور ثبتی که در طول روز از ما سوال می شود را در زیر به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم و جوابهای آنها را در سایت بیان می نمائیم تا هر چه بهتر شما را در این راه آشنا سازیم .

رایجترین سوالات در رابطه با خدمات ثبتی در تهران

چرا شرکت ثبت کنیم؟

ثبت شرکت یکی از نیازهای مهم و ابتدایی شروع کسب و کار در قالبی مطمئن و قانونی است و همواره یکی از دغدغه های اشخاصی که قصد انجام تجارت و فعالیت بصورت گروهی و مشارکتی را دارند این موضوع است که نحوه تقسیم کار، سرمایه گذاری شرکا، تقسیم سود و زیان و همچنین مسئولیت های هر کدام از شرکا چگونه باشد که هم همگی رضایت کامل داشته باشند و هم در چارچوبی قانونی فعالیت نمایند که بتوانند از حداکثر امتیازات و حمایت هایی که وجود دارد بهره مند شوند.

مهمترین و مطمئن ترین شیوه دستیابی به اهداف گفته شده تشکیل و ثبت شرکت است. زیرا ثبت شرکت دارای مزایای زیادی است که شرکا و سهامداران میتوانند ضمن برخورداری از آن مزایا، بصورت کاملا حرفه ای به فعالیت و کسب و کار خود بپردازند.

در ایران چند نوع شرکت داریم؟ 

طبق ماده 20 قانون تجارت، شرکت های تجاری به هفت نوع تقسیم میشوند.

 1. شرکت سهامی

شرکت های سهامی خود به دو نوع شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص تقسیم می شوند.

 1. شرکت با مسئولیت محدود
 2. شرکت تضامنی
 3. شرکت مختلط غیر سهامی
 4. شرکت مختلط سهامی
 5. شرکت نسبی
 6. شرکت تعاونی تولید و مصرف

کدام یک از شرکت ها دارای متقاضی بیشتری است؟

همانطور که گفتیم در ایران هفت نوع شرکت وجود دارد که متقاضیان می توانند از بین آن ها، نوعی را که بیشتر با شرایط ایشان انطباق بیشتری دارد برای تشکیل و ثبت شرکت انتخاب نمایند. اما با توجه به آمار موجود می توان گفت که ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص دارای بیشترین متقاضی هستند و در رتبه های بعدی شرکت های تعاونی ، تضامنی و سهامی عام قرار دارند و شرکت هایی همچون نسبی ، مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی متقاضی چندانی ندارند و با استقبال مواجه نشده اند.

کدامیک از شرکت ها را برای ثبت انتخاب نماییم؟

این سوال همواره یکی از مهمترین سوالاتی است که ذهن متقاضیان ثبت شرکت را به خود مشغول نموده است و کارشناسان موسسه ثبت اس بی همواره با این سوال مشتریان مواجه می شوند.

اما در پاسخ باید گفت که بسته به شرایط، اهداف، توانایی های مالی، موضوع فعالیت شرکت، تعداد شرکاء یا سهامداران؛ وجود یا عدم وجود بازرس برای شرکت، محدود بودن یا نبودن مدت مدیریت اعضا هیات مدیره و مسائلی از این دست، در اکثر موارد این شما هستید باید تصمیم بگیرید کدام نوع از شرکت ها را تشکیل و ثبت می نمایید اما گاهی ممکن است در مواردی با محدودیت هایی نیز رو به رو شوید و قدرت انتخاب شما محدود شود.

بطور مثال چنانچه قصد فعالیت در زمینه مبادلات ارزی و صرافی را دارید، بغیر از موارد محدود و استثنایی، دست شما در انتخاب نوع شرکت خیلی باز نیست و می بایست ثبت شرکت تضامنی را انتخاب نمایید

بهترین موسسه ثبت شرکت کدام است؟

با توجه به وجود تعداد کثیری از موسسات ارائه کننده خدمات ثبتی، انتخاب بهترین موسسه که بتواند با دقت و کیفیت، در زمانی مناسب و کوتاه و با مناسب ترین قیمت ممکن خدمات مورد نظر ثبتی و اداری را به انجام برساند کار سخت و دشواری است.

اما به اطلاع شما می رسانیم جهت انجام دقیق و با کیفیت خدمات ثبتی شرکتها در حداقل زمان و با مناسب ترین قیمت ممکن، بدون شک بهترین گزینه شما موسسه ثبت اس بی است و ما در این موسسه با برخورداری از زبده ترین تیم کارشناسان و با بهره گیری از کادری حرفه ای و آموزش دیده  خدمات ثبت شرکت و همچنین خدمات پس از ثبت همچون پلمپ دفاتر، اخذ کد اقتصادی، اخذ گواهی ارزش افزوده و نیز انجام خدماتی همچون ثبت برند بصورت فارسی و لاتین، ثبت طرح صنعتی، ثبت اختراع، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شعبه شرکت خارجی در ایران، ثبت نمایندگی شرکت خارجی در ایران، ثبت تغییرات شرکت ها، انحلال شرکت، رتبه بندی شرکت ها و اخذ گرید، اخذ کارت بازرگانی و بسیاری خدمات اداری و ثبتی دیگر را به انجام می رسانیم.

مراحل ثبت شرکت و مدارک مورد نیاز آن

ثبت شرکت مانند هر کار قانونمند و دارای چارچوب دیگری دارای مراحل خاصی است که باید طبق قانون و نیز طبق رویه معمول اداره ثبت شرکت ها به انجام برسد و همچنین مدارکی نیز نیاز دارد که باید از قبل نسبت به تهیه آن اقدام نمایید و مدارک لازم را بصورت کامل به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید.

در ادامه ابتدا مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت را نام می بریم و سپس مراحل آن را بررسی می نمایید

سخن آخر در ارتباط با قوانین ثبت شرکت

اداره ی ثبت شرکت ها در اقدامی نوین با راه اندازی سامانه اینترنتی http:sherkat.ssaa.ir  روش ثبت شرکت ها را متحول ساخته است، به طوریکه افراد می توانند با صرف کم ترین هزینه، خود از طریق پایگاه اینترنتی مذکور اقدام به ثبت شرکت نمایند.

در صورتی که قبل از این، شخص متقاضی می بایست در طول روز مقدار زیادی از وقت و انرژی خود را به کار می برد تا بتواند به اداره ی ثبت شرکت ها رجوع کند و کار ثبت شرکت یا ثبت تغییرات شرکت خود را انجام دهد.

اما امروزه بدون مراجعه ی حضوری به اداره ثبت شرکت ها، تنها از طریق اسکن مدارک و ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک از طریق پست، علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ی متقاضیان، کاهش اتلاف سوخت و انرژی به راحتی میسر می گردد.

این روش، روشی آسان، مطمئن وکم هزینه است که موجب گشته در وقت، هزینه و انرژي متقاضیان به میزان قابل توجهی صرفه جویی شود و متقاضیان نیز نسبت به این روش، اشتیاق بیشتری نسبت به سایر روش های حضوری پیشین، از خود نشان میدهن

طرح تعالی

19 Jul 2019

دانلود طرح تعالی متوسطه اول
دانلود طرح تعالی متوسطه اول چیست ؟
برای دانلود دهها نمونه کامل فایل دانلود طرح تعالی متوسطه اول کلیک کنید
https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/

دانلود طرح تعالی متوسطه اول

عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم به معلمان ابلاغ گردید. در صورت داشتن هر گونه مشکل با شماره 09187518105 محمد صالح تماس بگیرید. تا قبل از ابلاغ این فعالیت به معلمان ، نگارش و تنظیم مستندات بر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ ای فعالیت به فرهنگیان توانست ، برنامه ریزی معلمان را با هم یکپارچه نموده و فعالیتی را برای کلیه مدارس سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.
دانلود طرح تعالی متوسطه اول چه اهمیتی دارد ؟
دانلود طرح تعالی متوسطه اول کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی معلمان نمود. در واقع معلمان مدارس به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام دانلود طرح تعالی متوسطه اول خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال دانلود طرح تعالی متوسطه اول در مدارس علاوه بر کسب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.
کاملترین نمونه در فضای مجازی با فرمت ورد و قابل ویرایش آماده برای استفاده مدیران گرامی در سال تحصیلی 98-99
افتخار داشته ایم تا بتوانیم در سال تحصیلی جدید نمونه دانلود طرح تعالی متوسطه اول گامی هرچند کوچک برای شما برداریم

دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدارس


وبسایت بانک فایل پژوهشی معلمان در تلاشی اقدام به گردآوری نمونه فایل های دانلود طرح تعالی متوسطه اول و سایر فایل هایی که بصورت فصلی و در چهارچوب آیین نامه ها و بخش نامه ها به سیستم آموزشی کشور اضافه میشوند کرده و آنها را در اختیار فرهنگیان و همکاران عزیز جهت دانلود قرار میدهد. https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
اهداف بزرگی که مدیران سایت بانک فایل پژوهشی معلمان برای خود در نظر گرفته اند بسیار فراتر از اهداف مادی بود و بر خلاف تعدادی از سایتها که اقدام به کپی برداری از نمونه فایل های دیگران میکنند همه فایل هایی که در سایت ما به شما معرفی میشوند اعم از دانلود طرح تعالی متوسطه اول , اقدام پژوهی, طراحی آموزشی , تجربه نگاری و… تماما و مستقیما توسط کارشناسان و فرهنگیان عزیزی که با ما همکاری میکنند نگارش و آماده سازی شده است.
مدیران و معاونین محترم برنامه های دانلود طرح تعالی متوسطه اول خود را به اشتراک بگذارید.
از این جهت که بتوانیم نقشی کوچک در ارتقاء کیفیت آموزش در مدارس کشور برداریم به خود میبالیم و از همکارانی که بصورت مستقیم یا با واسطه از فایل های ما استفاده میکنند تقاضا داریم در جهت بهبود عملکرد ما و تهیه فایل های بهتر دانلود طرح تعالی متوسطه اول و دوم سایر فایل های مورد نیازتان ما را راهنمایی کنید.
ده ها نمونه فایل دانلود طرح تعالی متوسطه اول را که تماما بصورت اختصاصی تدوین شده اند میتوانید دانلود کنید.

منتظر نظرات سازنده شما هستیم : ۰۹۱۸۷۵۱۸۱۰۵


مدیران و معاونین عزیز ما با افتخار در کنارتان هستیم تا در روند تهیه و نگارش دانلود طرح تعالی متوسطه اول بتوانید با نگرشی نو اقدام کنید . وبسایت بانک فایل پژوهشی معلمان با افتخار و بهره گیری از کمک تعدادی از فرهنگیان عزیز بازنشسته و شاغل در ساختار نظام آموزش و پرورش کشور در تلاش است تا بصورت تخصصی و با توجه اهمیت موضوع دانلود طرح تعالی متوسطه اول در این حوزه ورود کرده و هزاران فایل دانلودی را با در اختیار همکاران گرامی قرار میدهد تا شاید بتوانیم از این راه به پیشبرد اهداف آموزشی شما کمک کنیم. ؛ امیدواریم تا در این مسیر بتوانیم به نیازهای شما پاسخ داده و در مسیر خدمت رسانی به جامعه علمی و فرهنگی کشور مثمر ثمر باشیم.
چرا دانلود طرح تعالی متوسطه اول در آموزش و پرورش مهم است ؟
دانلود طرح تعالی متوسطه اول در آموزش و پرورش از مهمترین فعالیت هایی است که در سال های اخیر به معلمان ابلاغ گردیده است. در مدارس معلمان ملزم به برنامه ریزی و تدوین مستندات خود در این رابطه هستند. https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
دانلود طرح تعالی متوسطه اول در سایت آموزشی
دانلود طرح تعالی متوسطه اول در سایت آموزشی ما یکی از دستورالعمل های الزام اور به معلمان مدارس بود. معلمان مدارس اعم از عادی و دولتی ، هیئت امنایی، غیر انتفاعی و... می بایست دانلود طرح تعالی متوسطه اول خود را از سایت دریافت نموده و از مزایای سایت آموزشی ما استفاده نمایند. هدف از انجام این کار و ابلاغ این دستورالعمل فعال نمودن هر چه بیشتر معلمان و تسریع در نگارش و تدوین دانلود طرح تعالی متوسطه اول توسط آنها می باشد.
دانلود طرح تعالی متوسطه اول برای مدارس
یک فایل که از آن به دانلود طرح تعالی متوسطه اول نام برده میشود باید چهارچوب کلی خاصی را رعایت کند در عین اینکه نیاز نیست از همان زاویه ای نگارش شود که دیگران نوشته اند . در کل دانلود طرح تعالی متوسطه اول چند آیتم کلیدی را باید در ساختار خود داشته باشد که عبارتند از : انضباط و کنترل ، داشتن خلاقیت ، دقت در نگارش ، داشتن تمرکز، بی طرفی که هر کدام از این پارامترها اگر بدرستی رعایت شوند بدون شک میتوانند منشاء اثر باشند و در نهایت باعث بهبود شاخص های کیفی و کمی شوند.
از منظر اینکه بخواهیم یک تعریف کلی از دانلود طرح تعالی متوسطه اول ارائه کنیم لازم است به چند نکته اصلی توجه داشته باشیم . این گزارش یک روش منظم است که از گام های متوالی محقق شده تبعیت می کند ؛ این گزارش از نظر ترتیب و توالی به دنبال هم انجام شده و در نهایت موجب رسیدن به هدف خاصی می شود
دانلود دانلود طرح تعالی متوسطه اول 99-98کاملترین دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدارس سال 98-99سالانه بر اساس دانلود طرح تعالی متوسطه اول در سال تحصیلی 99-98 صفحه بافرمت ورد (قایل ویرایش )براساس بخشنامه هامتناسب با بخشنامه های سال98
دانلود طرح تعالی متوسطه اول (ویژه مدارس ) 6 بخشنامه فرمت جدید

تدوین براساس دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدارس پسرانه سال تحصیلی 99-98 بصورت ورد


جدید ترین برنامه تدوین شده
با سلام و احترام محضر تمامی مجریان دانلود طرح تعالی متوسطه اول .
پیرو درخواست همکاران محترم مبنی بر فرم نمونه ابلاغ ، شرح وظایف ، اهم فعالیت های دانلود طرح تعالی متوسطه اول و . به شرح پیوست ، نمونه فرم های تهیه شده مدرسه دکتر علی شریعتی در خصوص اجرای دانلود طرح تعالی متوسطه اول جهت استفاده و بهره برداری شما عزیزان
جدیدترین دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدارس سال 98-99
جدیدترین دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدارس سال ۹۷ دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدارس براساس نگارش جدید ویرایش ۲۶ مهر سال1398 براساس بخشنامه های سند تحول دانلود برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی دانلود طرح تعالی متوسطه اول سال تحصیلی98-99براساس نگارش جدید در دو نمونه ی متفاوت توضیحات و فهرست آنچه که در این فایل موجود است جدیدترین دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدارس سال ۹۷ دانلود طرح تعالی متوسطه اول چیست؟؟ براساس نگارش جدید ویرایش در ۲۶ مهر 1398 براساس بخشنامه های �
دانلود سوالات بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول
دانلود نمونه سوالات ضمن دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران و معاونان و مجریان دانلود طرح تعالی متوسطه اول
سوالات بخشنامه مدیریت مدارس با عنوان دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران مدرسان و کلیه عومال اجرا کننده دانلود طرح تعالی متوسطه اول بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستان های مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش با طراحی سوالات مختلف و محک زدن مدیران در حوزه های مختلف مدیریت آموزشگاهی برگزار می شود.
https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
دانلود سوالات بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول
دانلود نمونه سوالات ضمن دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران و معاونان و مجریان دانلود طرح تعالی متوسطه اول
سوالات بخشنامه مدیریت مدارس با عنوان دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران مدرسان و کلیه عوال اجرا کننده دانلود طرح تعالی متوسطه اول
بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستان های مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش با طراحی سوالات مختلف و محک زدن مدیران در حوزه های مختلف است.
دانلود نمونه سوالات ضمن دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران و معاونان و مجریان دانلود طرح تعالی متوسطه اول
سوالات بخشنامه مدیریت مدارس با عنوان دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران مدرسان و کلیه عوال اجرا کننده دانلود طرح تعالی متوسطه اول
بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستانهای مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش با طراحی سوالات مختلف و محک زدن مدیران در حوزه های مختلف مدیریت آموزشگاهی برگزار می شود.
دانلود سوالات بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول
دانلود نمونه سوالات ضمن دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران و معاونان و مجریان دانلود طرح تعالی متوسطه اول
سوالات بخشنامه مدیریت مدارس با عنوان دانلود طرح تعالی متوسطه اول ویژه مدیران مدرسان و کلیه عوال اجرا کننده دانلود طرح تعالی متوسطه اول بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول جدیذا با هماهنگی ادارات و آموزش و پرورش شهرستانهای مختلف بصورت کاملا اختیاری توسط کارشناسان آموزش با طراحی
پاورپوینت برنامه
دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه مسافر در سرما، در قالب ppt و در 33 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: سرمازدگی در اثر مواجهه با سرما رخ می دهد و رطوبت یا جریان هوا می‌توانند آن را تشدید کنند. سرماگزیدگی: نوع خفیفی از سرمازدگی است مشخصه شرکت عمران فراز عمران برنامه
دانلود برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی کامل شده برنامه سال تحصیلی 1398-1399براساس نگارش جدید ویرایش براساس بخشنامه های سند تحول بنیادینفرمت فایل word و قابل ویرایش(متناسب با تکمیل در سایت همگام)کامل شده براساس بخشنامه های سند تحول بنیادین سالانه(فرم 2)
https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
جدول خود ارزیابی (فرم 6)تقویم اجرایی (فرم3) تعداد صفحات) 100 صفحه قابل ویرایش
توضیحاتی راجع به این بسته
چند تصویر نمونه از محیط سالانه بر اساس دانلود طرح تعالی متوسطه اول ۹۸

لینک دانلود دانلود طرح تعالی متوسطه اول 98-99


دانلود
درست است که الان در دوره دوم از دولت برنامه و امید هستیم و فشار مشکلات اقتصادی و عدم مدیریت و عدم برنامه، سبب ناامید شدن گروهی از مردم جامعه شده است اما رهبر و امام جامعه در بیانیه گام دوم مهمترین نکته را امید آفرینی و امید بخشی و نگاه به نیمه پر لیوان نسبت به دست آوردها و برکات انقلاب می‏دانند.
لذا نگاه و شعار ناامیدی و تغییر نظام و سایه جنگ از سوی برخی از فعالان ی و رسانه ای جای بسی تأمل و تفکر دارد؟!
از امروز، قصد داریم هر هفته شنبه ها یک کتاب تحت عنوان "بهترین کتاب هایی که باید بخوانیم" را در کانال مؤسسه برنامه راه قرار دهیم.سعی میشود این کتاب ها را بصورت pdf قرار دهیم اما خیلی بهتر است که آنها را تهیه فرمائید (چون ارزش خریدن را دارند).
https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
تمام این کتاب ها را میتوانید با هشتگ
آنجا که دستیابی به مراتبی از حیات طیبه غایت تعلیم و تربیت در سند تحول بنیادین می باشد و این مراتب با توجه به ابعاد مختلف وجودی و نیازهای فردی واجتماعی در شش بخشنامه طبقه بندی شده است ، در دانلود طرح تعالی متوسطه اول نیز کلیه فعالیت ها و اقدامات مدرسه باید در جهت بخشنامه های شش گانه و غایت تعلیم و تربیت باشد.بنابراین تربیت دانش کاملترین نمونه سالانه براساس دانلود طرح تعالی متوسطه اول 1398-1399
با توجه به اهمیت و ضرورت راهنمایی در این برنامه بند
اطلاع رسانی سمینار و کارگاه آموزشی فوق العاده "هدفگذاری"
☑️ آموزش شیوه درست، علمی و عملی هدفگذاری
☑️ تعیین درست اهداف و شیوه رسیدن به آن
☑️ با تدریس دلچسب و عالی ناصر امینی، مدرس مؤسسه تحقیقاتی برنامه راه
هدیه ای از طرف مؤسسه تحقیقاتی برنامه راه، برای شروعی موفق در سال جدید
هزینه این کارگاه آموزشی برای هر نفر ۲۵هزار تومان میباشد.
افرادی که با خانواده تشریف میاورند با تخفیف استثنایی هر خانواده ۳۰هزار تومان دریافت میگردد.
هزینه این کارگا�

تدوین شده:براساس بخشنامه های اعلام شده وزارت آموزش و پرورش(مدرسین برنامه)


نگارش: توسط دو نفر از ارزیابان و مدرسان برنامه
فهرست مطالب موجود در این برنامه کامل و جامع(از فرم 1تا6)
فصل یک : مقدمه مقدمه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برنامه در افق چشم انداز 14048 اهداف دوره اهداف دانلود طرح تعالی متوسطه اول نمونه ابلاغ برنامه فصل دوم
بزرگِ خاندان، همانی که پای چپش را پانزده سال پیش تصادف ناکار کرد، همانی که ت داشت، ابهت داشت، برنامه داشت و کلی ترسناک بود، همانی که بودنش با نبودنش فرق داشت، همانی که دلیل دور هم جمع شدن‌مان بود در اولین روز از سال جدید تنهایمان گذاشت و رفت. دلم با رفتنش رفت.
https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
علمای دین با توجه به آموزه های اسلام و با توجه به همه ابعاد مورد نیاز زندگی یک انسان مسلمان به خلق آثار گرانسنگی پرداختند که تأثیرات شگرفی بر فرهنگ دینی و تربیت مردم همه زمان ها دارد.این آثار به چند دسته زیر تقسیم می شوند:
آثار حکما در برنامه منزل
آثار اندرمه های ایرانی
آثار شریعت نامه ای
کتاب های آراء اهل مدینه فاضله اثر فارابی، الهوامل و الشوامل اثر ابن مسکویه رازی، برنامه منزل ابن سینا و اخلاق ناصری خواجه نصیرالدین طوسی از جمله این
خدایاسپاس برایتمام شبهای زیباو غروب هایی که دیدمبرای شکیبایی و صبری که به من دادی که اجازه دادلحظه های بزرگ اندوه راتحمل کنمبه تو توسل می کنم واز تو مدد میجویمو به تو اعتماد میکنم الهی ، رضایت تو مراکفایت است و تو مرا تائید کنی مرا بس استهیچ نیازی به هیچکس جز تو ندارم راههای ناهموار زندگی ام را با برنامه خودت هموار کن ای بخشنده ی بی همتا
مدیران وکارکنان یک بنگاه و شرکت باید ویژگیهای یک کار آفرین موفق را داشته باشند آن ویژگیها چه می باشد؟
1-انعطاف پذیری:
یعنی توانایی چیره شدن بر شرایط جدید
ویافتن راه حل هایی برای مشکلات.
1- رقابت جویی: یعنی میل رقابت با دیگران ومحک زدن خود در
مقابل دیگران .
3- اعتماد به
نفس: یعنی اعتماد به توانایی انجام دادن هر آنچه که مورد نظر فرد است.
4-انگیزه
:یعنی علاقه فرد به سخت کوشی برای رسیدن به اهداف .
بهترین نمونه دانلود طرح تعالی متوسطه اول
بهترین نمونه فایل های دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدیران گرامی دبیرستان و هنرستان برای اولین بار در کل اینترنت را در سایتمان آماده و بارگذاری کرده ایم تا با دانلود آنها بتوانید گزارش خودتان را تدوین کنید.
تیم بانک فایل پژوهشی معلمان سعی نموده است دانلود طرح تعالی متوسطه اول که در سطوح ابتدائی تدوین می نماید مطالب اجتماعی به صورت کمی ارائه دهد زیرا در این مقطع هنوز دانش آموز قادر به تفکیک ودرک بسیاری از مطالب به صورت مجزا نیست. بنابر این آنچه که لازم است تا یک دانش آموز بتواند ارتباط درستی با پیرامون خود برقرار کند با هم به او ارائه می شود که درواقع معلم مربوطه با بکار بستن این موارد در کلاس درس خود نتایج ملموس و چشمگیری خواهد یافت
https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
دانلود طرح تعالی متوسطه اول

دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدیران و معلمان را برای دانلود در سایت بارگذاری کرده ایم.


مدیران مدارس , معاونان اجرایی , پرورشی و.. , مربی های عزیز , سرپرستان گرامی مدرسه بانک فایل پژوهشی معلمان برای شما هم برنامه های ویژه ای در جهت تدوین و آماده سازی دانلود طرح تعالی متوسطه اول مدیر , معاون , سرپرس و مربی داشته و بالغ بر 10فایل منطبق بر آخرین ویرایش های ویژه پایان سالتحصیلی 98-۹۸آماده سازی شده است و میتوانید در مدت زمانی کمتر از یک دقیقه فایل مورد نظرتان را انتخاب کرده و دانلود کنید.
دانلود طرح تعالی متوسطه اول چطور ؟
در مقطع مدرسه نیز برای اینکه بتوانید مستندات خوبی بنویسید باید ابتدا اشراف کافی داشته باشید که دانلود طرح تعالی متوسطه اول چیست , چگونه نگارش میشود و برای دستیابی به چه اهدافی در ساختار آموزشی گنجانده شده است.
سوال اصلی چیست ( قرار است چه مساله ای را بررسی کنید ؟)
برای پاسخ به این سوال چه اطلاعاتی نیاز دارید وچگونه آنها را بدست خواهید آورد ؟
شاخص های مقایسه ای را چگونه تهیه می کنید
آیا تحلیل و راهکار روشنی دارید ؟
دانلود طرح تعالی متوسطه اول و گزارش عملکرد معلمان
آموزگاران , دبیران و معلمان بخصوص آندسته که تجربه زیادی در سیستم آموزشی کشور ندارند غالبا با روند تدوین دانلود طرح تعالی متوسطه اول آشنایی کافی را ندارند و اساسا فلسفه پیدایش سایتهایی مثل ما که این فایل های نمونه را در اختیار فرهنگیان عزیز قرار میدهند هم همین است تا با نحوه نگارش و تدوین دانلود طرح تعالی متوسطه اول , فرم های تدوین آن , مراحل و استانداردهای کلی آشنا شوید و بتوانید از آنها در جهت نگارش و تدوین گزارش خودتان استفاده کنید.

دانلود طرح تعالی متوسطه اول معاون آموزشی


مراحل تدوین دانلود طرح تعالی متوسطه اول معاون آموزشی به همراه نمونه ها
مقدمه ای کوتاه در حد یک بند برای ورود به بحث بنویسید .
سوال اصلی و سوالهای فرعی زیر مجموعه آن را مطرح نمایید .
شواهد واطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به سوالات مندرج در بند ۲ را ذکر نمایید
در نگارش شرایط موجود خود را با شاخص ها مقایسه کنید.
تجزیه وتحلیل خود از مقایسه انجام شده در بند ۴ را بنویسید (حداکثر یک صفحه)
نتیجه گیری را در یک بند بنویسید
راهکارهای خودرابه وضوح ودر حد مقدورات وامکانات (قانون ،مالی و…)خودتان بنویسید .
دانلود طرح تعالی متوسطه اول معاون پرورشی
چند توصیه برای نگارش و نوشتن دانلود طرح تعالی متوسطه اول
مطالب زاید را حذف کنید .
مطالب فراموش شده را اضافه کنید
مطالب را به ترتیب اهمیت مرتب کنید.
کلمات واصطلاحات پیچیده را حذف و ساده نویسی کنید .
مهمترین نکات را یکبار ابتدا وبار دیگر در انتهای گزارش ذکر کنید.
مطالب مهم را با تاکید نوشته وبا علایمی مانند پر رنگ کردن برجسته نمایید.
تا جایی که ممکن است از روشی بدیع و خلاق برای جذابیت دانلود طرح تعالی متوسطه اول استفاده کنید.
اغراق نکنید و شعار ندهید .
ازبکار بردن عبارات شاعرانه و مدح وستایش دیگران خود داری نمایید .
دانلود طرح تعالی متوسطه اول معاون اجرایی, مربی بهداشت, معاون فناوری, مشاور

در نگارش برنامه به نکات زیر توجه فرمایید :


احساسات شخصی خود را در گزارش ذکر نکنید . ولی سعی کنید قضاوت نکنید
در سراسر متن ،هدف اصلی گزارش را فراموش نکنید .( حاشیه روی نکنید )
از ارایه لغاتی که برداشت های نسبی ایجاد می کنند بپرهیزید مثلا به جای جمعیت خیلی زیاد بگویید ۸۰۰۰ نفر و به جای زمان بسیار طولانی بنویسید ۴۵: دقیقه
از به کار بردن افعال مجهول در نگارش دانلود طرح تعالی متوسطه اول خودداری کنید مانند: گفته شده است …..
ازارایه اطلاعات غیر واقعی (به ویژه اعداد وارقام )بپرهیزید .
دانلود فایل های دانلود طرح تعالی متوسطه اول
همکاران گرامی و فرهنگیان عزیز شما میتوانید فایل های را با ورود به یکی از لینک های زیر مشاهده کرده و در نهایت از دسته بندی انتخابی فایل یا فایل های مورد نظرتان را انتخاب کرده و دانلود نمایید.
فایل هایی که ما برای شما آماده سازی کرده ایم به همت جمعی از فرهنگیان و همکاران عزیز تدوین شده اند و برخی از آنها رایگان قابل دانلود بوده و برخی با پرداخت مبلغ اندکی قابل دانلود خواهد بود .
تمامی هزینه های پرداخت شده از طرف شما در نهایت جهت ارتقاء کیفیت خدمات و. تهیه فایل های بهتر و بیشتر صرف خواهند شد.
https://moallemblog.com/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c/
دانلود رایگان دانلود طرح تعالی متوسطه اول
همکاران گرامی که در بخش آموزش فعالیت میکنند لازم است توجه داشته باشند که دانلود رایگان دانلود طرح تعالی متوسطه اول برای بیش از ۸۵ درصد فایل های ما مقدور میباشد و میتوانید با اطمینان و برایگان این گزارشات را دانلود کنید.
تدوین و دانلود دانلود طرح تعالی متوسطه اول
تدوین سالانه در دوره مدرسه باتوجه به این رسالت می باشد که نهاد آموزش و پرورش به عنوان مؤثرترین نهاد در اجتماعی کردن افراد جامعه نقش مهمی را ایفا می کند.حالا با تدوین گزارشات مفید ویژه دبیران مدرسه بسیاری از نقص ها را کم کنیم چون عملکرد اشتباه این نهاد تاثیر مستقیم بر روی سایر نهادهای جامعه خواهد داشت. اگر مدارس کار کرد اجتماعی کردن افراد را به درستی انجام ندهند ، افرادی به جامعه تحویل می دهند که نه تنها یک شهروند وظیفه شناس برای جامعه نخواهد بود بلکه به وظائف خود در آینده به عنوان پدر و مادر آگاه نیست و موجبات نابسامانی اجتماعی را فراهم می سازد ما در این گزارشات تخصصی سعی می نماییم این رسالت آموزش و پرورش را بخوبی پوشش دهیم.
کلیه مواردی که در فایل دانلود طرح تعالی متوسطه اول موجود است
به ترتیب عبارتند از :

(فایل اول)لیست مواردی که در فایل دانلود طرح تعالی متوسطه اول موجود است عبارتند از


فعالیت های پیشنهادی مدرسه در ماه های مختلف سال (از مهر تا شهریور) شامل ۱۴ صفحه فایل ورد (Word Office)
برنامه فعالیت های حوزه پرورشی در ماه های مختلف سال تحصیلی 98-99 (از مهر 98 تا شهریور 99) در قالب ۱۱ صفحه ورد با جدول بندی شامل عنوان فعالیت / تاریخ در نظر گرفته شده / برآورد هزینه / وضعیت اجرا و زمان
نامه ها، فرم ها و ابلاغ مسئولیت کارکنان مدرسه
جدول تقویم زمانبندی و اولویت کاری ستاد بازگشایی مدارس
۳ نمونه گزارش اقدامات پروژه مهر به آموزش و پرورش
صورت جلسه پروژه مهر
شرح وظایف رئیس ستاد / مدیر آموزشگاه
شرح وظایف عضو ستاد /معاون پرورشی آموزشگاه
شرح وظایف دبیر ستاد /معاون آموزشی آموزشگاه
شرح وظایف عضو ستاد /نیروی خدماتی آموزشگاه
نمون برگ ثبت اطلاعات دانش آموزان خاص ( شاهد،ايثارگر،تحت پوشش
کاملترین و بروز ترین ابلاغ همراه با امکان پیست کردن عکس ابلاغ دار
نمونه برگ و فرم رنگی ثبت اطلاعات فردی
نمونه چارت سازمانی با حالت رنگی به همراه امکان پیست عکس دارنده ابلاغ
فرم ثبت اطلاعات شناسنامه ای مدرسه بصورت رنگی و حرفه ای
نمونه صورتجلسه شماره ۱ پرژه مهر بصورت ورد و رنگی
نمونه صورت جلسه شماره ۲ کاملا رنگی قابل ویرایش
نمونه صورتجلسه شماره ۳ بصورت رنگی و حرفه و قابل ویرایش
نمونه صورتجلسه شماره ۴ بصورت رنگی و حرفه ای
فرم عناوین مهم پرژه مهر جهت لیست کردن نمونه کارها
فرم ثبت اطلاعات پرسنل آموزشی جهت سازماندهی
فرم تعهد نامه ثبت نام دانش آموزی بصورت زیبا و در سه صفحه
نمونه برگ طراحی شده اهداف سالانه و ماهانه
نمونه فرم طراحی شده پیش بینی کلاسی
نمونه فرم دعوتنامه کتی از اعضا
نمونه فرم نیاز های مهم مدرسه بصورت متنی
فایل(دوم)لیست مواردی که در فایل دانلود طرح تعالی متوسطه اول موجود است عبارتند از :
۱: عناوین دانلود طرح تعالی متوسطه اول
۲: نمونه برگ ثبت اطلاعات دانش آموزان خاص
۳: تقويم اجرايي
۴: ثبت اطلاعات فردي دبيران
۵: خود ارزيابي تقويم اجرايي ۱
۶:خود ارزيابي تقويم اجرايي ۲
۷:خود ارزيابي تقويم اجرايي ۳
۸: خودارزيابي مهرماه
۹: شناسنامه مدارس
۱۰: صورتجلسه
۱۱: تفاهم نامه
۱۲: فرم اطلاعات آماری
۱۳: فرم تعهد نامه ثبت نام
۱۴: نمونه کلاس بندي
۱۵: نمونه سالانه
۱۶: نمونه ابلاغ
۱۷: نياز ها و اهداف آموزشگاه
دانلود طرح تعالی متوسطه اول چطور ؟
در سال تحصیلی اخیر نیز بخشنامه دانلود طرح تعالی متوسطه اول همانند سال ها و ادوار گذشته است.در واقع دانلود طرح تعالی متوسطه اول جز در چند مورد و محور جزئی تفاوت چندانی با دانلود طرح تعالی متوسطه اول سال گذشته ندارد.بنا بر این شایسته است معلمان و معاونین محترم هر چه سریعتر به تنظیم و تدوین برنامه خود اقدام نموده و آن را در سایت آموزشی ما ثبت نمایند. بدیهی است اقدامات سریعتر و با کیفیت تر معلمان مدارس می تواند روند رو به رشدی در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی واحد آموزشی شان در راستای سند تحول بنیادین باشد.
آنچه در این فایل ها وجود دارند عبارتند از :

اهداف و زیر معیارهای زیادی در این طرح ها ی طرح تعالی مدیریت مدرسه موجود است که بخش کوچکی از آنها عبارت است ازاهداف و زیر معیارهای طرح تعالی مدیریت مدرسه

تشکیل منظم جلسات شورا بر اساس مصوبات شورای عالی آموزش وپرورش (تا۵)
بررسی مسایل مهم مدرسه(تا۴)
مشارکت اعضا در اجرای مصوبات (تا۴)
راهبرد/ معیار
تشکیل منظم جلسات شورا بر اساس مصوبات شورای عالی آموزش وپرورش(تا ۳)
بررسی مسایل مهم مدرسه (تا ۴)
آگاهی تمامی کارکنان از مصوبات شورا (تا ۲)
کاربست مصوبات شورا در برنامه ها و حل مسایل مدرسه (تا۶)
مشارکت معلمان درتصمیم گیری ، برنامه ریزی و اجرای برنامه ها (تا ۴)
مشارکت در تدوین چشم انداز (تا۲)
مشارکت در تدوین برنامه عمل مدرسه (تا ۲)
مشارکت در تدوین میثاق نامه مدرسه (تا ۲)
در دسترس بودن سندتحول بنیادین آموزش وپرورش برای همه کارکنان (۱)
در دسترس بودن برنامه ی درسی ملّی برای همه کارکنان (۱)
در دسترس بودن اهداف دوره تحصیلی برای همه کارکنان (۱)
در دسترس بودن مجموعه مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش ویژه مدارس (۱)
پاسخگویی کارکنان نسبت به ماموریت آموزش و پرورش (تا۲)
پاسخگویی کارکنان نسبت به چشم اندازآموزش و پرورش(تا۲)
پاسخگویی کارکنان در تحلیل نقش خود برای تحقق اسناد تحولی(تا۳)
میثاق نامه کارکنان(تا۱)
میثاق نامه دانش آموزان(تا۱)
میثاق نامه اولیاء (تا۱)
راهبرد /معیار
آگاهی ذی نفعان از چشم انداز کارکنان ۲
آگاهی ذی نفعان ازمیثاق نامه کارکنان ۲
آگاهی ذی نفعان از برنامه عمل مدرسه کارکنان
همچنین اقدامات زیادی را می بایست در طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار به کار برد من جمله :
اقدامات وطرح های اجرایی طرح تعالی مدیریت مدرسه
– تشکیل منظم و زمان بندی شده جلسات شورای مدرسه
– روشن شدن حدود مسئولیت هریک از اعضاء
– پشتیبانی همکاران از برنامه ها و تصمیمات
– مشخص کردن مسائل مهم مدرسه
– ارائه نظرات و پیشنهادات جهت برطرف کردن مسائل توسط همکاران
– توجه مدیر به انتقادات سازنده اعضاء
– اجازه اظهار نظر دادن به همه اعضاء
– یادداشت برداری از مسائل مطروحه مدرسه
– تشکیل منظم و زمان بندی شده جلسات شورای دبیران
– تشکیل جلسات با موضوعات مهم از نظر همکاران
مصوبات شورای دبیران در دفتر مربوطه ثبت و به امضاء می رسد
مصوبات را کپی گرفته و در اول دفتر حضور و غیاب همکاران گذاشته می شود
کلیه ی مصوبات شورا پیشگیری و اجرا می گردد
تشکیل جلسات با یکی از موضوعات مهم از نظر همکاران
تشکیل جلسات و ریاست هر جلسه با یکی از همکاران
کلیه مصوبات شورا پیگیری و اجرا می گردد
نظر خواهی از کارکنان در تدوین چشم انداز
نظر خواهی از کارکنان در تدوین نقشه راهبری
نظرخواهی از همکاران در تدوین میثاق نامه
تهیه کتاب یا جزوه مربوط به سند تحول بنیادین و موجود در مدرسه
تهیه جزوه برنامه درس* و یا کتاب مربوط جهت استفاده
نصب اهداف دوره متوسطه اول و دوم
موجود بودن کتاب مربوطه جهت استفاده
تکثیر وظایف کارکنان در آپ و تهیه جزوه مربوطه
۱- در دسترس بودن مضامین کلیدی و تدوین ماموریت چشم انداز مدرسه به همکاران
۲- بحث و تبادل نظر با همکاران در این زمینه
دعوت از کارشناسان مجرب
برگزاری نشست با همکاران
اطلاع رسانی از طریق جزوات و بخشنامه ها
اطلاع رسانی از طریق سخنرانی و جزوه
اطلاع رسانی از طریق جلسات
اطلاع رسانی و نصب بنر در سالن
اطلاع رسانی و نصب بنر در سالن
اطلاع رسانی و نصب بنر در سالن
اطلاع رسانی از طریق جزوات و بخشنامه ها
اطلاع رسانی از طریق سخنرانی و جزوه
اطلاع رسانی از طریق جلسات


دانلود دانلود طرح تعالی متوسطه اول


در رابطه با آنچه بیان گردید سایت آموزشی ما نمونه های کاملی از دانلود طرح تعالی متوسطه اول را تنظیم و تدوین نموده است و جهت استفاده عزیزان در سایت بار گزاری نموده است. معلمان محترم می توانند جهت استفاده و بهره مندی از این فعالیت ها به سایت برنامه دانلود مراجعه نمایند.

پروژه مهر مدارس متوسطه اول و دوم سالتحصیلی 98-99 بهترین نمونه در اینترنت

19 Jul 2019

پروژه مهر متوسطه اول 98

فرمت فایل: word و قابل ویرایش

دانلود نمونه پروژه مهر مدارس متوسطه اول و متوسطه دوم 98-99

 

 https://moallemblog.com/downloads/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-97-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-98-1397/

پروژه مهر متوسطه اول 98 کاملترین نمونه بر اساس آخرین تغییرات

پروژه مهر متوسطه اول 98 چیست ؟

پروژه مهر متوسطه اول 98 عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم سوالات به معلمان مدارس ابلاغ گردید. تا قبل از ابلاغ این فعالیت به معلمان ، نگارش و تنظیم مستنداتبر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ ای فعالیت به مدارس توانست ، برنامه ریزی معلمان مدارس را با هم یکپارچه نموده و فعالیتی را برای کلیه مدارس سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.

پروژه مهر متوسطه اول 98 چه اهمیتی دارد ؟

پروژه مهر متوسطه اول 98 کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی معلمان این مقطع نمود. در واقع معلمان مدارس به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام پروژه مهر متوسطه اول 98 خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال پروژه مهر متوسطه اول 98 در مدارس ابتدایی علاوه بر کسب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

کاملترین نمونه در فضای مجازی با فرمت ورد و پاور پوینت قابل ویرایش آماده برای استفاده مدیران گرامی در سال تحصیلی 99-1398

افتخار داشته ایم تا بتوانیم در سال تحصیلی جدید نمونه پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی و متوسطه گامی هرچند کوچک برای شما برداریم

پروژه مهر متوسطه اول 98 مدارس

وبسایت بانک فایل پژوهشی معلمان در تلاشی اقدام به گردآوری نمونه فایل های پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی و متوسطه و سایر فایل هایی که بصورت فصلی و در چهارچوب آیین نامه ها و بخش نامه ها به سیستم آموزشی کشور اضافه میشوند کرده و آنها را در اختیار فرهنگیان و همکاران عزیز جهت دانلود قرار میدهد.

اهداف بزرگی که مدیران سایت بانک فایل پژوهشی معلمان برای خود در نظر گرفته اند بسیار فراتر از اهداف مادی بود و بر خلاف تعدادی از سایتها که اقدام به کپی برداری از نمونه فایل های دیگران میکنند همه فایل هایی که در سایت ما به شما معرفی میشوند اعم از پروژه مهر متوسطه اول 98 , اقدام پژوهی, طراحی آموزشی , تجربه نگاری و… تماما و مستقیما توسط کارشناسان و فرهنگیان عزیزی که با ما همکاری میکنند نگارش و آماده سازی شده است.

مدیران و معاونین محترم برنامه های پروژه مهر متوسطه اول 98 خود را به اشتراک بگذارید.

از این جهت که بتوانیم نقشی کوچک در ارتقاء کیفیت آموزش در مدارس کشور برداریم به خود میبالیم و از همکارانی که بصورت مستقیم یا با واسطه از فایل های ما استفاده میکنند  تقاضا داریم در جهت بهبود عملکرد ما و تهیه فایل های بهتر پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی و متوسطه اول و دوم سایر فایل های مورد نیازتان ما را راهنمایی کنید.

ده ها نمونه فایل پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی , متوسطه اول و دوم را که تماما بصورت اختصاصی تدوین شده اند میتوانید دانلود کنید.

منتظر نظرات سازنده شما هستیم : ۰۹۱۸۷۵۱۸۱۰۵

https://moallemblog.com/downloads/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-97-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-98-1397/

پروژه مهر متوسطه اول 98 بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی

مدیران و معاونین عزیز ما با افتخار در کنارتان هستیم تا در روند تهیه و نگارش پروژه مهر متوسطه اول 98 بتوانید با نگرشی نو اقدام کنید . وبسایت بانک فایل پژوهشی معلمان با افتخار و بهره گیری از کمک تعدادی از فرهنگیان عزیز بازنشسته و شاغل در ساختار نظام آموزش و پرورش کشور در تلاش است تا بصورت تخصصی و با توجه اهمیت موضوع پروژه مهر متوسطه اول 98 در این حوزه ورود کرده و هزاران فایل دانلودی را با در اختیار همکاران گرامی قرار میدهد تا شاید بتوانیم از این راه به پیشبرد اهداف آموزشی شما کمک کنیم. ؛ امیدواریم تا در این مسیر بتوانیم به نیازهای شما پاسخ داده و در مسیر خدمت رسانی به جامعه علمی و فرهنگی کشور مثمر ثمر باشیم.

چرا پروژه مهر متوسطه اول 98 در آموزش و پرورش مهم است ؟

پروژه مهر متوسطه اول 98 در آموزش و پرورش از مهمترین فعالیت هایی است که در سال های اخیر به معلمان ابلاغ گردیده است. در مدارس معلمان ملزم به برنامه ریزی و تدوین مستندات خود در این رابطه هستند.

 پروژه مهر متوسطه اول 98 در سایت آموزشی

پروژه مهر متوسطه اول 98 در سایت آموزشی ما یکی از دستورالعمل های الزام اور به معلمان مدارس بود. معلمان مدارس اعم از عادی و دولتی ، هیئت امنایی، غیر انتفاعی و... می بایست پروژه مهر متوسطه اول 98 خود را از سایت دریافت نموده و از مزایای سایت آموزشی ما استفاده نمایند. هدف از انجام این کار و ابلاغ این دستورالعمل فعال نمودن هر چه بیشتر معلمان و تسریع در نگارش و تدوین پروژه مهر متوسطه اول 98 توسط آنها می باشد.

پروژه مهر متوسطه اول 98 بر اساس طرح تدبیر

یک فایل که از آن به پروژه مهر متوسطه اول 98 نام برده میشود باید چهارچوب کلی خاصی را رعایت کند در عین اینکه نیاز نیست از همان زاویه ای نگارش شود که دیگران نوشته اند . در کل پروژه مهر متوسطه اول 98 چند آیتم کلیدی را باید در ساختار خود داشته  باشد که عبارتند از : انضباط و کنترل ، داشتن خلاقیت ، دقت در نگارش  ، داشتن تمرکز، بی طرفی  که هر کدام از این پارامترها اگر بدرستی رعایت شوند بدون شک میتوانند منشاء اثر باشند و در نهایت باعث بهبود شاخص های کیفی و کمی شوند.

از منظر اینکه بخواهیم یک تعریف کلی از پروژه مهر متوسطه اول 98 ارائه کنیم لازم است به چند نکته اصلی توجه داشته باشیم . این گزارش یک روش منظم است که از گام های متوالی محقق شده تبعیت می کند ؛ این گزارش از نظر ترتیب و توالی به دنبال هم انجام شده و در نهایت موجب رسیدن به هدف خاصی می شود .

پروژه مهر متوسطه اول 98 بر اساس طرح تعالی

مدیران متوسطه ده هانمونه فایل دانلودی پروژه مهر متوسطه اول 98 متوسطه  را فقط و تنها فقط میتوانید در سایت ما پیدا کنید . دست اول و به روز که متاسفانه بعضی از سایتها با عدم رعایت قوانین کپی رایت اقدام به خریداری و فروش بنام خودشان میکنند.

پروژه مهر متوسطه اول 98 متوسطه به صورت کاملا تخصصی و توسط دبیران مجرب تهیه می گردد و علیرغم تلاش فراوانی که مؤلفین ودست اندرکاران امور انجام می دهند. فاصله بین مفاهیم و دنیای ایجاد شده توسط کتب درسی با واقعیت های موجود در جامعه به ویژه با توجّه به تنوع فرهنگی در خرده فرهنگ های مختلف بسیار است و گاهی معلمان در ارائ مطالب و محتوای گردآوری شده دچار مشکلات متعدد هستند که تیم معلم فایل با ارائه گزارشات جدید این مشکلات را حل نموده است

بهترین نمونه پروژه مهر متوسطه اول 98

بهترین نمونه فایل های پروژه مهر متوسطه اول 98 مدیران گرامی دبیرستان و هنرستان برای اولین بار در کل اینترنت را در سایتمان آماده و بارگذاری کرده ایم تا با دانلود آنها بتوانید گزارش خودتان را تدوین کنید.

پروژه مهر متوسطه اول 98 و طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار

مدیران اغلب فایل های موجود در سایت را میتوانند رایگان دانلود کنند . این امتیازی ویژه است برای این معلمان عزیز تا بتوانند با دانلود پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی و متوسطه با کمترین هزینه ای اقدام کنند.

تیم بانک فایل پژوهشی معلمان سعی نموده است پروژه مهر متوسطه اول 98 که در سطوح ابتدائی و متوسطه تدوین می نماید  مطالب اجتماعی به صورت کمی ارائه دهد زیرا در این مقطع هنوز دانش آموز قادر به تفکیک ودرک بسیاری از مطالب به صورت مجزا نیست. بنابر این آنچه که لازم است تا یک دانش آموز بتواند ارتباط درستی با پیرامون خود برقرار کند با هم به او ارائه می شود که درواقع معلم مربوطه با بکار بستن این موارد در کلاس درس خود نتایج ملموس و چشمگیری خواهد یافت

https://moallemblog.com/downloads/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-97-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-98-1397/

پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی

پروژه مهر متوسطه اول 98 مدیران و معلمان ابتدایی را برای دانلود در سایت بارگذاری کرده ایم.

پروژه مهر متوسطه اول 98 متوسطه اول

مدیران  مدارس , معاونان اجرایی , پرورشی و.. , مربی های عزیز , سرپرستان گرامی متوسطه اول بانک فایل پژوهشی معلمان برای شما هم برنامه های ویژه ای در جهت تدوین و آماده سازی پروژه مهر متوسطه اول 98 مدیر , معاون , سرپرس و مربی داشته و بالغ بر 10فایل منطبق بر آخرین ویرایش های ویژه پایان سالتحصیلی 98-۹۸آماده سازی شده است و میتوانید در مدت زمانی کمتر از یک دقیقه فایل مورد نظرتان را انتخاب کرده و دانلود کنید.

پروژه مهر متوسطه اول 98 متوسطه دوم

در مقطع متوسطه دوم نیز برای اینکه بتوانید مستندات خوبی بنویسید باید ابتدا اشراف کافی داشته باشید که پروژه مهر متوسطه اول 98 چیست , چگونه نگارش میشود و برای دستیابی به چه اهدافی در ساختار آموزشی گنجانده شده است.

سوال اصلی چیست ( قرار است چه مساله ای را بررسی کنید ؟)

برای پاسخ به این سوال چه اطلاعاتی نیاز دارید وچگونه آنها را بدست خواهید آورد ؟

شاخص های مقایسه ای را چگونه تهیه می کنید

آیا تحلیل و راهکار روشنی دارید ؟

پروژه مهر متوسطه اول 98 و گزارش عملکرد معلمان

آموزگاران , دبیران و معلمان بخصوص آندسته که تجربه زیادی در سیستم آموزشی کشور ندارند غالبا با روند تدوین پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی آشنایی کافی را ندارند و اساسا فلسفه پیدایش سایتهایی مثل ما که این فایل های نمونه را در اختیار فرهنگیان عزیز قرار میدهند هم همین است تا با نحوه نگارش و تدوین پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی , فرم های تدوین آن , مراحل و استانداردهای کلی آشنا شوید و بتوانید از آنها در جهت نگارش و تدوین گزارش خودتان استفاده کنید.

پروژه مهر متوسطه اول 98 معاون آموزشی

مراحل تدوین پروژه مهر متوسطه اول 98 معاون آموزشی به همراه نمونه ها

مقدمه ای کوتاه در حد یک بند برای ورود به بحث بنویسید .

سوال اصلی و سوالهای فرعی زیر مجموعه آن را مطرح نمایید .

شواهد واطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به سوالات مندرج در بند ۲ را ذکر نمایید

در نگارش شرایط موجود خود را با شاخص ها مقایسه کنید.

تجزیه وتحلیل خود از مقایسه انجام شده در بند ۴ را بنویسید (حداکثر یک صفحه)

نتیجه گیری را در یک بند بنویسید

https://moallemblog.com/downloads/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-97-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-98-1397/

راهکارهای خودرابه وضوح ودر حد مقدورات وامکانات (قانون ،مالی و…)خودتان بنویسید .

پروژه مهر متوسطه اول 98 معاون پرورشی

چند توصیه برای نگارش و نوشتن پروژه مهر متوسطه اول 98

مطالب زاید را حذف کنید .

مطالب فراموش شده را اضافه کنید

مطالب را به ترتیب اهمیت مرتب کنید.

کلمات واصطلاحات پیچیده را حذف و ساده نویسی کنید .

مهمترین نکات را یکبار ابتدا وبار دیگر در انتهای گزارش ذکر کنید.

مطالب مهم را با تاکید نوشته وبا علایمی مانند پر رنگ کردن برجسته نمایید.

تا جایی که ممکن است از روشی بدیع و خلاق برای جذابیت پروژه مهر متوسطه اول 98 استفاده کنید.

اغراق نکنید و شعار ندهید .

ازبکار بردن عبارات شاعرانه و مدح وستایش دیگران خود داری نمایید .

پروژه مهر متوسطه اول 98 معاون اجرایی, مربی بهداشت, معاون فناوری, مشاور

در نگارش برنامه به نکات زیر توجه فرمایید :

احساسات شخصی خود را در گزارش ذکر نکنید . ولی سعی کنید قضاوت نکنید

در سراسر متن ،هدف اصلی گزارش را فراموش نکنید .( حاشیه روی نکنید )

از ارایه لغاتی که برداشت های نسبی ایجاد می کنند بپرهیزید مثلا به جای جمعیت خیلی زیاد بگویید ۸۰۰۰ نفر و به جای زمان بسیار طولانی بنویسید ۴۵: دقیقه

از به کار بردن افعال مجهول در نگارش پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی خودداری کنید مانند: گفته شده است …..

ازارایه اطلاعات غیر واقعی (به ویژه اعداد وارقام )بپرهیزید .

دانلود فایل های پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی, متوسطه اول, متوسطه دوم

همکاران گرامی و فرهنگیان عزیز شما میتوانید فایل های ابتدایی و متوسطه را با ورود به یکی از لینک های زیر مشاهده کرده و در نهایت از دسته بندی انتخابی فایل یا فایل های مورد نظرتان را انتخاب کرده و دانلود نمایید.

فایل هایی که ما برای شما آماده سازی کرده ایم به همت جمعی از فرهنگیان و همکاران عزیز تدوین شده اند و برخی از آنها رایگان قابل دانلود بوده و برخی با پرداخت مبلغ اندکی قابل دانلود خواهد بود .

تمامی هزینه های پرداخت شده از طرف شما در نهایت جهت ارتقاء کیفیت خدمات و. تهیه فایل های بهتر و بیشتر صرف خواهند شد.

دانلود رایگان پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی و متوسطه

همکاران گرامی که در بخش آموزش ابتدایی و متوسطه فعالیت میکنند لازم است توجه داشته باشند که دانلود رایگان پروژه مهر متوسطه اول 98 ابتدایی ابتدایی برای بیش از ۸۵ درصد فایل های ما مقدور میباشد و میتوانید با اطمینان و برایگان این گزارشات را دانلود کنید.

تدوین و دانلود پروژه مهر متوسطه اول 98

تدوین برنامه سالانه در دوره متوسطه باتوجه به این رسالت می باشد که نهاد آموزش و پرورش به عنوان مؤثرترین نهاد در اجتماعی کردن افراد جامعه نقش مهمی را ایفا می کند.حالا با تدوین گزارشات مفید ویژه دبیران متوسطه بسیاری از نقص ها را کم کنیم  چون عملکرد اشتباه این نهاد تاثیر مستقیم بر روی سایر نهادهای جامعه خواهد داشت. اگر مدارس کار کرد اجتماعی کردن افراد را به درستی انجام ندهند ، افرادی به جامعه تحویل می دهند که نه تنها یک شهروند وظیفه شناس برای جامعه نخواهد بود بلکه به وظائف خود در آینده به عنوان پدر و مادر آگاه نیست و موجبات نابسامانی اجتماعی را فراهم می سازد ما در این گزارشات تخصصی سعی می نماییم این رسالت آموزش و پرورش را بخوبی پوشش دهیم.

کلیه مواردی که در فایل پروژه مهر 98 موجود است

به ترتیب عبارتند از :

(فایل اول)لیست مواردی که در فایل پروژه مهر 98 موجود است عبارتند از :

فعالیت های پیشنهادی مدرسه در ماه های مختلف سال (از مهر تا شهریور) شامل ۱۴ صفحه فایل ورد (Word Office)

برنامه فعالیت های حوزه پرورشی در ماه های مختلف سال تحصیلی 98-99 (از مهر 98 تا شهریور 99)  در قالب ۱۱ صفحه ورد با جدول بندی  شامل عنوان فعالیت / تاریخ در نظر گرفته شده / برآورد هزینه / وضعیت اجرا و زمان

نامه ها، فرم ها و ابلاغ مسئولیت کارکنان مدرسه

جدول تقویم زمانبندی و اولویت کاری ستاد بازگشایی مدارس

۳ نمونه گزارش اقدامات پروژه مهر به آموزش و پرورش

صورت جلسه پروژه مهر

شرح وظایف رئیس ستاد / مدیر آموزشگاه

شرح وظایف عضو ستاد /معاون پرورشی آموزشگاه

شرح وظایف دبیر ستاد /معاون آموزشی آموزشگاه

شرح وظایف عضو ستاد /نیروی خدماتی آموزشگاه

نمون برگ ثبت اطلاعات دانش آموزان خاص ( شاهد،ايثارگر،تحت پوشش

کاملترین و بروز ترین ابلاغ همراه با امکان پیست کردن عکس ابلاغ دار

نمونه برگ و فرم رنگی ثبت اطلاعات فردی

نمونه چارت سازمانی با حالت رنگی به همراه امکان پیست عکس دارنده ابلاغ

فرم ثبت اطلاعات شناسنامه ای مدرسه بصورت رنگی و حرفه ای

نمونه صورتجلسه شماره ۱ پرژه مهر بصورت ورد و رنگی

نمونه صورت جلسه شماره ۲ کاملا رنگی قابل ویرایش

نمونه صورتجلسه شماره ۳ بصورت رنگی و حرفه و قابل ویرایش

نمونه صورتجلسه شماره ۴ بصورت رنگی و حرفه ای

فرم عناوین مهم پرژه مهر جهت لیست کردن نمونه کارها

فرم ثبت اطلاعات پرسنل آموزشی جهت سازماندهی

فرم تعهد نامه ثبت نام دانش آموزی بصورت زیبا و در سه صفحه

نمونه برگ طراحی شده اهداف سالانه و ماهانه

نمونه فرم طراحی شده پیش بینی کلاسی

نمونه فرم دعوتنامه کتی از اعضا

نمونه فرم نیاز های مهم مدرسه بصورت متنی

فایل(دوم)لیست مواردی که در فایل پروژه مهر 98 موجود است عبارتند از :

۱: عناوین پروژه مهر 98

۲: نمونه برگ ثبت اطلاعات دانش آموزان خاص

۳: تقويم اجرايي

۴: ثبت اطلاعات فردي دبيران

۵: خود ارزيابي تقويم اجرايي ۱

۶:خود ارزيابي تقويم اجرايي ۲

۷:خود ارزيابي تقويم اجرايي ۳

۸: خودارزيابي مهرماه

۹: شناسنامه مدارس

۱۰: صورتجلسه

۱۱: تفاهم نامه ابتدایی

۱۲: فرم اطلاعات آماری

۱۳: فرم تعهد نامه ثبت نام

۱۴: نمونه کلاس بندي

۱۵: نمونه برنامه سالانه

۱۶: نمونه ابلاغ

۱۷: نياز ها و اهداف آموزشگاه

https://moallemblog.com/downloads/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-97-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-98-1397/

پروژه مهر متوسطه اول 98 چطور ؟

در سال تحصیلی اخیر نیز بخشنامه پروژه مهر متوسطه اول 98 همانند سال ها و ادوار گذشته است.در واقع پروژه مهر متوسطه اول 98 جز در چند مورد و محور جزئی تفاوت چندانی با پروژه مهر متوسطه اول 98 سال گذشته ندارد.بنا بر این شایسته است معلمان و معاونین محترم هر چه سریعتر به تنظیم و تدوین برنامه خود اقدام نموده و آن را در سایت آموزشی ما ثبت نمایند. بدیهی است اقدامات سریعتر و با کیفیت تر معلمان مدارس می تواند روند رو به رشدی در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی واحد آموزشی شان در راستای سند تحول بنیادین باشد.

دانلود پروژه مهر متوسطه اول 98

در رابطه با آنچه بیان گردید سایت آموزشی ما نمونه های کاملی از پروژه مهر متوسطه اول 98 را تنظیم و تدوین نموده است و جهت استفاده عزیزان در سایت بار گزاری نموده است. معلمان محترم می توانند جهت استفاده و بهره مندی از این فعالیت ها به سایت برنامه دانلود مراجعه نمایند.

 

https://moallemblog.com/downloads/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-97-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-98-1397/

پروژه مهر متوسطه اول ,پروژه مهر مدارس متوسطه اول,دانلود پروژه مهر متوسطه اول,گزارش پروژه مهر متوسطه اول,نمونه پروژه مهر متوسطه اول,دانلود رایگان پروژه مهر متوسطه اول,پروژه مهر مدارس متوسطه اول,نمونه پروژه مهر متوسطه اول,نمونه پروژه مهر مدارس متوسطه اول,پروژه مهر مدارس متوسطه دوره اول

برنامه سالانه و تقویم اجرایی براساس طرح تدبیر 98-99 نمونه تکمیل شده

19 Jul 2019

برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر

برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر

 

 

لینک دانلود (کلیک نمایید)  :  http://yon.ir/lpIUr

 

 

 

 

 

 
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - جدیدترین دانلود رایگان تقویم اجرایی پرورشی 98-99 مدارس سال ۹۷ دانلود رایگان تقویم اجرایی پرورشی 98-99 مدارس براساس نگارش جدید ویرایش ۲۶ ...

 

 مرداد ۱۳۹۸ - جهت دانلود تقویم اجرایی 98-99 روی تصویر زیر کلیک کنید .... جدیدترین برنامه سالانه براساس طرح تدبیر 98-99 مدارس ابتدایی سال ۹۷-۹۸
شما از این صفحه در 8/4/19 بازدید کردید.

 

برنامه سالانه تعالی مدیریت کیفیت مدار مدارس 99-98 | گویا ...

 
www. › ...
بسته کامل تقویم اجرایی و برنامه سالانه مدارس ابتدایی ۹۹-۹۸.  · برنامه سالانه تعالی برای مدارس ابتدایی جدیدترین و کاملترین نمونه ... برنامه سالانه معاون آموزشی مدارس بر اساس طرح تدبیر سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش.

 

بانک نمـــونه سوال | برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس
 › category › برنامه-سالانه-و-تقویم-اجرا...
بسته کامل تقویم اجرایی و برنامه سالانه مدارس ابتدایی ۹۸-۹۹ ... این بسته حاوی کاملترین و جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی متوسطه اول و متوسطه دوم برای ... برنامه سالانه تعالی مدیریت سال تحصیلی 98-99 (دوره اول متوسطه) با محوریت زمینه سازی ...

 

تقویم اجرایی 98-99 : برنامه سالانه مدارس ابتدایی 98-99 طرح ...

 
 
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود جدیدترین تقویم اجرایی 98-99 طرح تدبیر مدارس ابتدایی سال 98 برنامه سالانه بر اساس طرح تدبیر در سال تحصیلی 99-98 در80 صفحه ...

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 99-98… | همخونmemberblogview › دانلود-برنامه-سالانه-و-تقوی...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - دانلود کاملترین برنامه سالانه طرح تدبیر سال تحصیلی 99-98 فرم های اماده طرح تدبیر برای سال تحصیلی 98-99 بهترین و جدیدترین نمونه برنامه ...

 

دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 ...

 
 
رتبه: ۵ - ‏ ۱ مرور
۸ مهر ۱۳۹۷ - دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷ براساس طرح تدبیر فهرست مقدمهاهداف دوره ابتداییچشم انداز – رویکردهای مدرسهمدرسه.
شما از این صفحه در 8/4/19 بازدید کردید.
 

 

برنامه سالانه مدارس ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم 98-99 با ...

 
 
برنامه سالانه مدارس ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم ۹۸-۹۹ با تقویم اجرایی ... برای دانلود جدید ترین برنامه مدیران و سایر پست های سازمانی کلیک کنید. ... اطلاعات کاملی در مورد برنامه سالانه مدارس ۹۸-۹۹ و تقویم اجرایی همین سال تحصیلی به دست آورید.

 

برنامه سالانه تعالی - برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس

 
 
برنامه سالانه ۹۹-۹۸ بر اساس طرح تدبیر – کاملترین و جدیدترین ... برنامه سالانه تعالی مدیریت سال تحصیلی 98-99 (دوره اول متوسطه) با محوریت زمینه سازی برای رونق ...

 

تقویم اجرایی پرورشی - آپارات

 
 
دانلود رایگان تقویم اجرایی پرورشی 98-99 ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی براساس طرح تدبیر سال 98 - 99 ... دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷.

 

برنامه سالانه و تقویم اجرایی - آپارات

 
 
برنامه سالانه و تقویم اجرایی براساس طرح تدبیر سال 98 - 99 ... دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷ ... برنامه سالانه معلم اول ابتدایی سال { 98-99 }.

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98-99 | طرفداری

 
 
دانلود کاملترین برنامه های سالانه و تقویم اجرایی براساس سال تحصیلی 98-99 با فرمت ورد و قابل ویرایش ویژه سال تحصیلی جدید برای مدیران معلمان و معاونان مدارس ...
وارد نشده:جدیدترین

 

کاملترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی طرح تدبیر ۹۸-۹۹ - ...

 
ht › ابتدایی
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - کاملترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی طرح تدبیر ویژه ی سال 98-99 به صورت word قابل دانلود ارائه شده توسط بهترین مدیران کشوری.
شما این صفحه را 2 بار دیدید. آخرین بازدید: 9/27/19

 

دسته بندی ها برنامه سالانه طرح تدبیر - دبیران آنلاین

 
 
برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر سال 98-99به صورت یک فایل جامع .... و طرح تعالی در سال تحصیلی 98-99 فایل تقویم اجرایی پرورشی ابتدایی حاوی ...

 

جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99

 
 
۲۳ ساعت پیش - تقویم اجرایی 98-99 : برنامه سالانه مدارس ابتدایی 98-99 طرح .مرداد ۱۳۹۸ - دانلود جدیدترین تقویم اجرایی 98-99 طرح تدبیر مدارس ابتدایی سال 98 ...
شما این صفحه را 2 بار دیدید. آخرین بازدید: 9/27/19

 

جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس ...

 
 
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر پک کامل دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم ا.

 

دانلود طرح تدبیر 99-98 - ویرگول

 
 
برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس ابتدایی براساس طرح تدبیر مدارس پسرانه سال تحصیلی 99-98 ... جدید ترین برنامه تدوین شده از طرح تدبیر برای مدارس ابتدایی مختلط و روستایی ... دانلود فایل طرح تدبیر مدارس ابتدایی شاهد و قرانی سال 98-99

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98 - 99 - میهن ویدیو

 
 
۳ مرداد ۱۳۹۸ - برنامه سالانه آموزگار چهارم ابتدایی دبستان 98-99 جدیدترین نمونه ➀ · تولید محتوای ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷ براساس طرح تدبیر.

 

دانلود رایگان طرح تدبیر 98-99 :: برنامه سالانه

 
 
۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان طرح تدبیر 98-99» ثبت شده است ... دانلود برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی طرح تدبیر سال تحصیلی ۹۸-۹۹براساس نگارش ... های اماده طرح تدبیر برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ بهترین و جدیدترین نمونه برنامه سالانه بر ...

 

طرح تدبیر | دانلود برنامه سالانه طرح تدبیر مدارس ابتدایی 98 ...

 
 
طرح تدبیر | دانلود برنامه سالانه طرح تدبیر مدارس ابتدایی 98-99 ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس قرآنی :طرح تدبیر ۹۸-۹۷ .... معرفی شورای معلمان; طرح و برنامه های سال جاری; تقویم اجرایی آموزشگاه; برنامه های غیر قابل پیش بینی; بازدیدهای آموزشگاه ... و عدالت به خدمت بپردازد و هم خویش را به جدیدترین علوم و دانش‌های روز مجهز نماید تا ...

 

دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 ...
 
 
دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر.

 

تقویم اجرایی 98-99

 
 
برای دانلود دهها نمونه کامل فایل تقویم اجرایی 98-99 کلیک کنید ... تقویم اجرایی 98-99 عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم به ... جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 96و97 براساس طرح تدبیر.

 

سالانه فایل | برنامه سالانه و تقویم اجرایی
 
 
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی متوسطه اول سال 98-99 کاملترین و بروز ترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس متوسطه دخترانه و پسرانه متوسطه لازم به ذکر است ...

 

برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98 - 99 - وب سی

 
 
۷ شهریور ۱۳۹۸ - برای دریافت برنامه سالانه و تقویم اجرایی به همراه طرح تدبیر و طرح تعالی سال ... اگر مدیر دبستان ابتدایی هستید می توانید برنامه سالانه خود را با بهترین ... دادیم آخرین نسخه از برنامه سالانه معاونین در سال تحصیلی 98 - 99 می باشد.

 

تقویم اجرایی متوسطه اول طرح تعالی مدیریت کیفیت مدارس ...
 
smartilamedu.ir › تقویم-اجرایی-متوسطه-اول-طرح-تعالی-مدیر
تقویم اجرایی متوسطه اول طرح تعالی مدیریت کیفیت مدارس سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش ... جدید ترین و جذاب ترین و در عین حال پایین ترین قیمت در رابطه با برنامه سالانه و ... شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر ... 98-99,تقویم اجرایی 99-1398,تقویم اجرایی 99-98,تقویم اجرایی آموزشگاه ...

 

طرح تدبیر مدارس ابتدایی 99-1398 برنامه سالانه به همراه ...

 
https://deniztarh.ir › طرح-تدبیر-مدارس-ابتدایی-99-1398-برنامه-سالان
طرح تدبیر مدارس ابتدایی ۹۹-۱۳۹۸ برنامه سالانه به همراه تقویم اجرایی رایگان صورت کاملا آماده بر طبق آخرین ویرایش سال تحصیلی اخیر به شما ارائه می گردد. نکته ای ...

 

دسته بندی ها دانلود طرح تدبیر 99-98 - طرح تدبیر

 
 
باسمه تعالی بهترین و برجسته ترین فکر ها باید بنشینند وبرای آموزش و پرورش ... خود ارزیابی پایانی تدبیر سال 98-99 خودارزیابی پایانی تدبیر مدیران مجری برنامه ... دانلود برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی کامل شده تدبیر سال تحصیلی 98 براساس ...

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی

 
 
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی. ... برنامه سالانه معاون آموزشی ابتدایی 98/99 ... تقویم اجرایی مشاور مدرسه سال99-98,جدیدترین برنامه سالانه و تقویم مشاور مدرسه,مشاور ... برنامه عملیاتی سالانه تعالی مدیریت مدرسه سال تحصیلی 99-98 فرمت فایل: ورد و ...

 

کاملترین و جدیدترین برنامه سالانه طرح تعالی متوسطه اول سال ...
 
 
کاملترین و جدیدترین برنامه سالانه طرح تعالی متوسطه اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸. ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی, طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار

جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر

برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98-99

کامل شده براساس ساحت های سند تحول بنیادین

برنامه سالانه(فرم 2)جدول خود ارزیابی (فرم 6)

تقویم اجرایی (فرم3) تعداد صفحا/seoت برنامه سالانه 6 ( 100 صفحه) قابل ویرایش

تعداد صفحات فرم 6 و 4بهبود ف/seoرایند( 80 صفحه قابل ویرایش)

ساحت ها و امتیازات1-ساحت تعليم و تربيت اعتقادي ،عبادي و اخلاقي حداکثرامتياز49
2-ساحت اجتماعي سياسي حداكثر49 امتياز
3-ساحت علمي فناورانه حداكثر42 امتياز
4-ساحت تربیت زیستی بدنی حداكثر42 امتياز
5-ساحت زيبا شناختي وهنري حداكثر 28 امتياز
6-ساحت اقتصادي و حرفه اي حداكثر35 امتياز
7-فرا ساحتي(مواردی غیر از 6 ساحت)
حداكثر56 امتياز
امتیاز کل فرم 301

جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر

1-جدول تکمیل شده ساحت تعليم و تربيت اعتقادي ،عبادي و اخلاقي
2-جدول تکمیل شده ساحت اجتماعي سياسي
3-جدول تکمیل شده ساحت علمي فناورانه
4-جدول تکمیل شده ساحت تربیت زیستی بدنی
5-جدول تکمیل شده ساحت زيبا شناختي وهنري
6-جدول تکمیل شده ساحت اقتصادي و حرفه اي
7-جدول تکمیل شده فرا ساحتي

 

توضیحات تقویم اجرایی (فرم3)ویزه برنامه تدبیر که بصورت کاملا اختصاصی و جدا از سایر تقویم های مدارس می باشد

 

جدول شماره (3) یا تقویم اجرایی براساس برنامه تدبیر که هماهنگ در راستای جدول شماره دو جهت تحقق آن اهداف در طول سال تحصیلی می باشد که این نمونه تقیم مختص به برنامه تدبیر بوده و در فرمت ورد بوده و نیاز به هیچ گونه تغییراتی ندارد

 

1-جدول تقویم اجرایی خاص برنامه سالانه تدبیر

2-براساس فعالیت های روز ماه سال

3-این تقویم خاص و برای این برنامه تدوین شده است

جدول شماره 4 : یا همان فرم بهبود فرایند ها بصورت تکمیل شده طبق شیوه نامه جدید

 

جدول شماره (4) یا هنمان فرم بهبود فرایند ها که توسط کلیه پرسنل مدرسه در طول سال تحصیلی هر 45 روز یک بار باید تکمیل و گزارش عملکرد خود را به مدیر آموزشگاه ارائه نمایند

1-مرحله ی اول مرحله ی دوم مرحله ی سوم مرحله ی چهارم مرحله ی پنجم مرحله ی ششم

2-ساحت-فرایند-فعالیت-میزان پیشرفت در انجام اقدام مورد نظر

3-بسیار خوب-خوب-متوسط-ضعیف-انجام نشده

تقویم اجرایی 98-99 معاون پرورشی و مدیر مدارس ابتدایی

جدول شماره 5 بازدید های بیرونی متناسب با ساحت های جدید

 

جدول شماره (5) ویژه بازدید های درونی و بیرونی که توسط کارشناسان اداری و ارزیابان برنامه تدبیر در طول سال تحصیلی انجام خواهد شد بصورت آماده در این پکیج در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

موانع و مشکلات اجرا راهکارهای پیشنهادی

اقدامات انجام شده در مدرس

نقات قوت و ضعف

پوشه بندی مستند سازی سال جدید براساس ساحت ها جهت عدم سردرگمی مدیران مدارس

جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر

صفحه اصلی

آموزشی
برنامه سالانهبرنامه سالانه 98برنامه سالانه 99برنامه سالانه و تقویم اجراییبرنامه سالانه و تقویم اجرایی 98برنامه سالانه و تقویم اجرایی 99برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیرتقویم اجراییتقویم اجرایی 98تقویم اجرایی 99تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیرتقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر 98تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر 99جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیردانلود برنامه سالانهدانلود برنامه سالانه و تقویم اجراییدانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 99دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیردانلود رایگان برنامه سالانه و تقویم اجراییدانلودجدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر

طرح درس روزانه رياضي پايه چهارم ابتدایی 98-99

27 May 2019

همچنین می توانید سایر طرح درس های همه کتاب های پایه چهارم ابتدایی :

دانلود فایل ها

بر روی هر کدام که خواستید کلیک کنید :

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی :

273 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی آشنایی با ضرب دوعدد دو رقمی

468 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 38 و 39

469 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 40 و 41

470 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری

471 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب و تقسیم فصل سوم

472 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عدد اعشاری

473 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس اعداد والگوها

474 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 32 و 33

475 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 30 و 31

477 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 4 و 5

478 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 6 و 7

479 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری صفحه 112 و 113

480 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ارزش مکانی اعداد 4 رقمی

481 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس شناخت کسرها

482 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی

483 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس کسر صفحه 23 تا 25

484 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با کسرهای منفصل و کسر صفر

485 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی صفحه 57 تا 59

561 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ضرب دوعدد

 

 طرح درس علوم چهارم ابتدایی :

274 - طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی

307 و 308 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مخلوط ها در زندگی

309 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما

310 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی الکتریکی

311 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گرما و ماده

312 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی بر اساس برنامه سند ملی درس سنگ ها

313 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهن ربا در زندگی

314 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آسمان در شب

315 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس بی مهره ها

316 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گوناگونی گیاهان

317 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس زیستگاه

48 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهنربا

213 - طرح درس علوم تجربی چهارم ابتدایی درس سنگ ها

571 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مواد رسانا و غير رسانا

591 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس سنگ ها

 

 طرح درس فارسی چهارم ابتدایی :

35 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس پرسشگری

160 - طرح درس با موضوع ارزش علم فارسی پایه چهارم ابتدایی

284 - طرح درس پویندگان دانش فارسی چهارم ابتدایی

337 - طراحی آموزشی فارسی چهارم ابتدایی درس رهایی از قفس

346 - طرح درس فارسی چهارم درس باغچه اطفال

604 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس راز نشانه ها

981 - طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس ادب از که آموختی

996 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس شیر و موش

 

 طرح درس روزانه هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی :

277 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس همیشه با هم

575 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس کودک شجاع

576 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس روزی برای تمام بچه ها

   طرح درس های مطالعات چهارم :

36 - طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم نشانه های ملی

176 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس خرید و فروش در محله

189 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بر اساس سند ملی درس مورخان چگونه گذشته را مطالعه میکند

528 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس آب و هوا

545 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس تخت جمشید1

546 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به تخت جمشید

547 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به شهر باستانی کرمانشاه

592 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس کوه ها و دشت های زیبا

 

 طرح درس روزانه و سالانه قرآن چهارم ابتدایی :

19 - طرح درس روزانه قرآن چهارم ابتدایی : سوره ی اعلی

275 - طرح درس آموزش وقف کتاب قرآن چهارم ابتدایی

758 - طرح درس حروف مقطعه قرآن چهارم ابتدایی

769 - طرح درس ملی روزانه قرآن چهارم ابتدایی درس سوره یوسف

 طرح درس تربیت بدنی چهارم :

289 - طرح درس روزانه تربیت بدنی آموزش پنجه والیبال

 طرح درس سالانه چهارم :

28 - طرح درس سالانه همه دروس چهارم ابتدایی

204 - طرح درس سالانه علوم چهارم ابتدایی

207 - طرح درس سالانه قرآن چهارم ابتدایی

293 - طرح درس سالانه فارسی بخوانیم چهارم ابتدایی

534 - طرح درس سالانه تاریخ چهارم ابتدایی

535 - طرح درس سالانه ریاضی چهارم ابتدایی

536 - طرح درس سالانه مدنی چهارم ابتدایی

537 - طرح درس سالانه هنر چهارم ابتدایی

569 - طرح درس سالانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی

توجه :

همچنین لیست بروز شده طرح درس های پایه چهارم ابتدایی را از صفحه زیر ببینید ( بر روی لینک زیر کلیک کنید ) :

لیست طرح درس های پایه چهارم ابتدایی

 

همچنین لیست بیش از 1500  طرح درس از همه پایه ها را از صقحه زیر ببینید و به همکاران اطلاع دهید. ( بر روی لینک زیر کلیک کنید ) :

 

لیست کلیه طرح درس ها

 

 

توجه :

همچنین شما فرهنگیان گرامی می توانید تحقیقات اقدام پژوهی ، گزارش تخصصی ، درس پژوهی ، تجربیات ارتقای شغلی ، طرح جابر  و مقالات پرسش مهر مورد نیاز خود را از لینک های زیر تهیه نمائید :( سایت علمی و پژوهشی آسمان ) بر روی هر لینک کلیک نمائید :

 

بیش از 500 اقدام پژوهی

 

 

بیش از 400 گزارش تخصصی برای ارزشیابی سالانه

 

لیست پیشنهادات برای فرم ارزشیابی

 

 

لبست درس پژوهی ها

 

 

لیست تجربیات ارتقای شغلی دبیران و معلمان

 • بیش از سیصد طرح جابر برای شرکت در مسابقات طرح جابر

طرح درس روزانه ریاضی چهارم ابتدایی :

273 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی آشنایی با ضرب دوعدد دو رقمی

468 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 38 و 39

469 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 40 و 41

470 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری

471 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب و تقسیم فصل سوم

472 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عدد اعشاری

473 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس اعداد والگوها

474 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 32 و 33

475 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 30 و 31

477 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 4 و 5

478 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 6 و 7

479 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری صفحه 112 و 113

480 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ارزش مکانی اعداد 4 رقمی

481 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس شناخت کسرها

482 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی

483 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس کسر صفحه 23 تا 25

484 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با کسرهای منفصل و کسر صفر

485 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی صفحه 57 تا 59

561 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ضرب دوعدد

 

 طرح درس روزانه علوم چهارم ابتدایی :

274 - طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی

307 و 308 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مخلوط ها در زندگی

309 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما

310 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی الکتریکی

311 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گرما و ماده

312 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی بر اساس برنامه سند ملی درس سنگ ها

313 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهن ربا در زندگی

314 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آسمان در شب

315 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس بی مهره ها

316 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گوناگونی گیاهان

317 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس زیستگاه

48 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهنربا

213 - طرح درس علوم تجربی چهارم ابتدایی درس سنگ ها

571 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مواد رسانا و غير رسانا

591 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس سنگ ها

 

 طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی :

35 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس پرسشگری

160 - طرح درس با موضوع ارزش علم فارسی پایه چهارم ابتدایی

284 - طرح درس پویندگان دانش فارسی چهارم ابتدایی

337 - طراحی آموزشی فارسی چهارم ابتدایی درس رهایی از قفس

346 - طرح درس فارسی چهارم درس باغچه اطفال

604 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس راز نشانه ها

981 - طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس ادب از که آموختی

996 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس شیر و موش

 

 طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی :

277 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس همیشه با هم

575 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس کودک شجاع

576 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس روزی برای تمام بچه ها

   طرح درس روزانه مطالعات پایه چهارم :

36 - طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم نشانه های ملی

176 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس خرید و فروش در محله

189 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بر اساس سند ملی درس مورخان چگونه گذشته را مطالعه میکند

528 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس آب و هوا

545 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس تخت جمشید1

546 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به تخت جمشید

547 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به شهر باستانی کرمانشاه

592 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس کوه ها و دشت های زیبا

 

 طرح درس قرآن چهارم ابتدایی :

19 - طرح درس روزانه قرآن چهارم ابتدایی : سوره ی اعلی

275 - طرح درس آموزش وقف کتاب قرآن چهارم ابتدایی

758 - طرح درس حروف مقطعه قرآن چهارم ابتدایی

769 - طرح درس ملی روزانه قرآن چهارم ابتدایی درس سوره یوسف

 طرح درس تربیت بدنی چهارم :

289 - طرح درس روزانه تربیت بدنی آموزش پنجه والیبال

 طرح درس سالانه چهارم :

28 - طرح درس سالانه همه دروس چهارم ابتدایی

204 - طرح درس سالانه علوم چهارم ابتدایی

207 - طرح درس سالانه قرآن چهارم ابتدایی

293 - طرح درس سالانه فارسی بخوانیم چهارم ابتدایی

534 - طرح درس سالانه تاریخ چهارم ابتدایی

535 - طرح درس سالانه ریاضی چهارم ابتدایی

536 - طرح درس سالانه مدنی چهارم ابتدایی

537 - طرح درس سالانه هنر چهارم ابتدایی

569 - طرح درس سالانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی :

273 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی آشنایی با ضرب دوعدد دو رقمی

468 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 38 و 39

469 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 40 و 41

470 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری

471 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب و تقسیم فصل سوم

472 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عدد اعشاری

473 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس اعداد والگوها

474 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 32 و 33

475 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 30 و 31

477 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 4 و 5

478 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 6 و 7

479 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری صفحه 112 و 113

480 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ارزش مکانی اعداد 4 رقمی

481 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس شناخت کسرها

482 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی

483 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس کسر صفحه 23 تا 25

484 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با کسرهای منفصل و کسر صفر

485 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی صفحه 57 تا 59

561 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ضرب دوعدد

 

 طرح درس علوم چهارم ابتدایی :

274 - طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی

307 و 308 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مخلوط ها در زندگی

309 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما

310 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی الکتریکی

311 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گرما و ماده

312 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی بر اساس برنامه سند ملی درس سنگ ها

313 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهن ربا در زندگی

314 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آسمان در شب

315 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس بی مهره ها

316 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گوناگونی گیاهان

317 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس زیستگاه

48 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهنربا

213 - طرح درس علوم تجربی چهارم ابتدایی درس سنگ ها

571 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مواد رسانا و غير رسانا

591 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس سنگ ها

 

 طرح درس فارسی چهارم ابتدایی :

35 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس پرسشگری

160 - طرح درس با موضوع ارزش علم فارسی پایه چهارم ابتدایی

284 - طرح درس پویندگان دانش فارسی چهارم ابتدایی

337 - طراحی آموزشی فارسی چهارم ابتدایی درس رهایی از قفس

346 - طرح درس فارسی چهارم درس باغچه اطفال

604 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس راز نشانه ها

981 - طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس ادب از که آموختی

996 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس شیر و موش

 

 طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی :

277 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس همیشه با هم

575 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس کودک شجاع

576 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس روزی برای تمام بچه ها

   طرح درس های مطالعات چهارم :

36 - طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم نشانه های ملی

176 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس خرید و فروش در محله

189 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بر اساس سند ملی درس مورخان چگونه گذشته را مطالعه میکند

528 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس آب و هوا

545 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس تخت جمشید1

546 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به تخت جمشید

547 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به شهر باستانی کرمانشاه

592 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس کوه ها و دشت های زیبا

 

 طرح درس قرآن چهارم ابتدایی :

19 - طرح درس روزانه قرآن چهارم ابتدایی : سوره ی اعلی

275 - طرح درس آموزش وقف کتاب قرآن چهارم ابتدایی

758 - طرح درس حروف مقطعه قرآن چهارم ابتدایی

769 - طرح درس ملی روزانه قرآن چهارم ابتدایی درس سوره یوسف

 طرح درس تربیت بدنی چهارم :

289 - طرح درس روزانه تربیت بدنی آموزش پنجه والیبال

 طرح درس سالانه چهارم :

28 - طرح درس سالانه همه دروس چهارم ابتدایی

204 - طرح درس سالانه علوم چهارم ابتدایی

207 - طرح درس سالانه قرآن چهارم ابتدایی

293 - طرح درس سالانه فارسی بخوانیم چهارم ابتدایی

534 - طرح درس سالانه تاریخ چهارم ابتدایی

535 - طرح درس سالانه ریاضی چهارم ابتدایی

536 - طرح درس سالانه مدنی چهارم ابتدایی

537 - طرح درس سالانه هنر چهارم ابتدایی

569 - طرح درس سالانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی :

273 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی آشنایی با ضرب دوعدد دو رقمی

468 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 38 و 39

469 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 40 و 41

470 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری

471 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب و تقسیم فصل سوم

472 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عدد اعشاری

473 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس اعداد والگوها

474 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 32 و 33

475 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 30 و 31

477 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 4 و 5

478 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 6 و 7

479 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری صفحه 112 و 113

480 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ارزش مکانی اعداد 4 رقمی

481 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس شناخت کسرها

482 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی

483 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس کسر صفحه 23 تا 25

484 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با کسرهای منفصل و کسر صفر

485 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی صفحه 57 تا 59

561 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ضرب دوعدد

 

 طرح درس علوم چهارم ابتدایی :

274 - طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی

307 و 308 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مخلوط ها در زندگی

309 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما

310 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی الکتریکی

311 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گرما و ماده

312 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی بر اساس برنامه سند ملی درس سنگ ها

313 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهن ربا در زندگی

314 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آسمان در شب

315 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس بی مهره ها

316 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گوناگونی گیاهان

317 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس زیستگاه

48 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهنربا

213 - طرح درس علوم تجربی چهارم ابتدایی درس سنگ ها

571 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مواد رسانا و غير رسانا

591 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس سنگ ها

 

 طرح درس فارسی چهارم ابتدایی :

35 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس پرسشگری

160 - طرح درس با موضوع ارزش علم فارسی پایه چهارم ابتدایی

284 - طرح درس پویندگان دانش فارسی چهارم ابتدایی

337 - طراحی آموزشی فارسی چهارم ابتدایی درس رهایی از قفس

346 - طرح درس فارسی چهارم درس باغچه اطفال

604 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس راز نشانه ها

981 - طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس ادب از که آموختی

996 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس شیر و موش

 

 طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی :

277 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس همیشه با هم

575 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس کودک شجاع

576 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس روزی برای تمام بچه ها

   طرح درس های مطالعات چهارم :

36 - طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم نشانه های ملی

176 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس خرید و فروش در محله

189 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بر اساس سند ملی درس مورخان چگونه گذشته را مطالعه میکند

528 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس آب و هوا

545 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس تخت جمشید1

546 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به تخت جمشید

547 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به شهر باستانی کرمانشاه

592 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس کوه ها و دشت های زیبا

 

 طرح درس قرآن چهارم ابتدایی :

19 - طرح درس روزانه قرآن چهارم ابتدایی : سوره ی اعلی

275 - طرح درس آموزش وقف کتاب قرآن چهارم ابتدایی

758 - طرح درس حروف مقطعه قرآن چهارم ابتدایی

769 - طرح درس ملی روزانه قرآن چهارم ابتدایی درس سوره یوسف

 طرح درس تربیت بدنی چهارم :

289 - طرح درس روزانه تربیت بدنی آموزش پنجه والیبال

 طرح درس سالانه چهارم :

28 - طرح درس سالانه همه دروس چهارم ابتدایی

204 - طرح درس سالانه علوم چهارم ابتدایی

207 - طرح درس سالانه قرآن چهارم ابتدایی

293 - طرح درس سالانه فارسی بخوانیم چهارم ابتدایی

534 - طرح درس سالانه تاریخ چهارم ابتدایی

535 - طرح درس سالانه ریاضی چهارم ابتدایی

536 - طرح درس سالانه مدنی چهارم ابتدایی

537 - طرح درس سالانه هنر چهارم ابتدایی

569 - طرح درس سالانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی :

273 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی آشنایی با ضرب دوعدد دو رقمی

468 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 38 و 39

469 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 40 و 41

470 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری

471 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب و تقسیم فصل سوم

472 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عدد اعشاری

473 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس اعداد والگوها

474 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 32 و 33

475 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 30 و 31

477 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 4 و 5

478 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 6 و 7

479 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری صفحه 112 و 113

480 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ارزش مکانی اعداد 4 رقمی

481 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس شناخت کسرها

482 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی

483 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس کسر صفحه 23 تا 25

484 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با کسرهای منفصل و کسر صفر

485 - طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی صفحه 57 تا 59

561 - طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ضرب دوعدد

 

 طرح درس علوم چهارم ابتدایی :

274 - طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی

307 و 308 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مخلوط ها در زندگی

309 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما

310 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی الکتریکی

311 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گرما و ماده

312 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی بر اساس برنامه سند ملی درس سنگ ها

313 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهن ربا در زندگی

314 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آسمان در شب

315 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس بی مهره ها

316 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گوناگونی گیاهان

317 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس زیستگاه

48 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهنربا

213 - طرح درس علوم تجربی چهارم ابتدایی درس سنگ ها

571 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مواد رسانا و غير رسانا

591 - طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس سنگ ها

 

 طرح درس فارسی چهارم ابتدایی :

35 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس پرسشگری

160 - طرح درس با موضوع ارزش علم فارسی پایه چهارم ابتدایی

284 - طرح درس پویندگان دانش فارسی چهارم ابتدایی

337 - طراحی آموزشی فارسی چهارم ابتدایی درس رهایی از قفس

346 - طرح درس فارسی چهارم درس باغچه اطفال

604 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس راز نشانه ها

981 - طرح درس فارسی چهارم ابتدایی درس ادب از که آموختی

996 - طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس شیر و موش

 

 طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی :

277 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس همیشه با هم

575 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس کودک شجاع

576 - طرح درس هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس روزی برای تمام بچه ها

   طرح درس های مطالعات چهارم :

36 - طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم نشانه های ملی

176 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس خرید و فروش در محله

189 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بر اساس سند ملی درس مورخان چگونه گذشته را مطالعه میکند

528 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس آب و هوا

545 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس تخت جمشید1

546 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به تخت جمشید

547 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به شهر باستانی کرمانشاه

592 - طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس کوه ها و دشت های زیبا

 

 طرح درس قرآن چهارم ابتدایی :

19 - طرح درس روزانه قرآن چهارم ابتدایی : سوره ی اعلی

275 - طرح درس آموزش وقف کتاب قرآن چهارم ابتدایی

758 - طرح درس حروف مقطعه قرآن چهارم ابتدایی

769 - طرح درس ملی روزانه قرآن چهارم ابتدایی درس سوره یوسف

 طرح درس تربیت بدنی چهارم :

289 - طرح درس روزانه تربیت بدنی آموزش پنجه والیبال

  طرح درس سالانه چهارم ابتدایی

28 - طرح درس سالانه همه دروس چهارم ابتدایی

204 - طرح درس سالانه علوم چهارم ابتدایی

207 - طرح درس سالانه قرآن چهارم ابتدایی

293 - طرح درس سالانه فارسی بخوانیم چهارم ابتدایی

534 - طرح درس سالانه تاریخ چهارم ابتدایی

535 - طرح درس سالانه ریاضی چهارم ابتدایی

536 - طرح درس سالانه مدنی چهارم ابتدایی

537 - طرح درس سالانه هنر چهارم ابتدایی

569 - طرح درس سالانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی

گزارش تخصصی معلمان اول دوم - سوم - چهارم - پنجم و ششم ابتدایی

4 May 2019

گزارش تخصصی معلمان

گزارش تخصصی از نمونه های پژوهش عملی معلمان است که در سالهای اخیر بوجود آمده است. و بسیار سازنده در جهت ترغیب فرهنگیان به امر پژوهش می باشد . با توجه به اینکه اتفاق نظر درباره چگونگی تاثیر گزارش وجود ندارد یکی از جدیدترین روش های تحقیق در رابطه با معلمان می باشد . گزارش از طرفی روش منحصر به فرد  خود را دارد و از طرف دیگر به معلم اجازه می دهد براساس تجربیات شخصی و دانش خود به نگارش گزارش و نتیجه گیری از آن بپردازد .بانک فایل پژوهشی معلمان در این رابطه تا حد ممکن به معلمان محترم یاری خواهد رساند.

جایگاه گزارش تخصصی در آموزش و پرورش

گزارش تخصصی در مسائل مربوط به آموزش و پرورش و مدارس از جایگاه بسیار ارزشمندی دارد . بی تردید استفاده از تجربیات دیگران در گزارش تخصصی به معلمان کمک می کند تا در انجام فعالیت های آموزشی تخصص و مهارت لازم را کسب نمایند .در زمینه گزارش تخصصی می توان به منابعی که از تجربیات دیگران به دست می آید اشاره نمود. اما براساس تجربه می توان گفت معلمان و فرهنگیان گرامی به منابعی در جهت افزایش دانش و بهبود عملکرد خود در تدوین گزارش تخصصی نیازمند هستند.این منبع عظیم در بانک فایل پژوهشی معلمان قابل مشاهده است.در این بانک تحقیقاتی هزاران گزارش تخصصی پست های مختلف جهت استفاده فرهنگیان عزیز موجود می باشد.که به تدریج گذاره خواهد شد.

 

نمونه های گزارش تخصصی معلمان

چگونه بهترین مفاهیم گزارش تخصصی معلمان را بشناسیم؟

درباره گزارش تخصصی باید گفت که در چند سال اخیر در جامعه فرهنگیان تغییرات مختلفی در جریان پژوهش و تحقیق روی داده است. شناخت و کاربرد روش های تحقیق پیشرفت بیشتر در این امر را سرعت بخشیده و راه حل های مناسب پیش روی بشریت قرار داده است .مهمترین عامل تسریع این پیشرفت ، ابداع و به کار بردن روش های علمی تحقیق بوده است .از جمله این شیوه ها می توان به شیوه  نگارش گزارش تخصصی اشاره نمود .

گزارش تخصصی ابتدایی رایگان

لازم می دانم نکته مهمی را را درباره مقوله گزارش تخصصی ابتدایی رایگان که آموزش و پرورش روی اون تاکید داشت خدمت شما عزیزان بیان کنم. چند روز پیش متوجه شدم که این پاراگراف از سرفصل امتیاز دهی در ارزشیابی حذف شده است و به همین دلیل کانال های تلگرام برای خود شیرینی اقدام به توزیع و انتشار گزارش های رایگان در مقطع ابتدایی نموده اند.در صورتی که زمانی که ما در سایتمان این گزارشات را به نصف قیمت قرار داده بودیم آنها مردم را سرکیسه می کردند و جالب اینجا بود که همه گزارشات ارائه شده توسط آنها دقیقا گزارش هایی بود که از ما خریده بودند.

گزارش تخصصی معلمان دبیرستان

معلمان دبیرستان خب همان دبیران عزیز می شوند.البته نمیدانم دقیقا چرا باز هم در گوگل سرچ می شود معلمان دبیرستان! خب ما هم میگیم معلمان دبیرستان.معلمان عزیز می توانید به راحتی هر نوع مقاله یا گزارشی را که دلتان می خواهد از سایت ما بگیرید و اگر هزینه هم ندارید تلگرام بدهید که رایگان خدمتتون بفرستم.

گزارش تخصصی معلمان رایگان

خب من این سرفصل رو فقط برای جلب نظر گوگل نذاشتم.واقعا اگه معلمان عزیز و گرامی و فرهنگیان گل دوست نداشته باشن توی سایت ما خرید کنن و رایگان بخوان من فوری براشون میفرستم کافیه به تلگرام سایت پیام بدن و یا با شماره من تماس بگیرن ۰۹۱۸۷۵۱۸۱۰۵ در این صورت براشون سریعا مطالب رو ارسال میکنم.

تدوین گزارش تخصصی معلمان

گاهی معلمان محترم نیاز دارن که خودشون یه موضوع خاص رو بدن و روی اون موضوع کار بشه.خب مسلما این کار از دست سایت های کپی کار برنمیاد و اونا فقط منتظرن ما چی میذاریم که کپی کنن.ولی اگه هر معلمی هر دبیری یا هر هنرآموزی سخت ترین موضوع رو هم داشت باکی نداشته باشه من در خدمتش هستم.

گزارش تخصصی معلمان راهنمایی

الان ۵ ساله راهنمایی شده متوسطه اول….وای خدایا بازم بعضی ها راهنمایی سرچ میکنن توی گوگل ! دبیران محترم و عزیز متوسطه اول.بدانید و آگاه باشید توی سایت ما بهترین و کاملترین نمونه های گذارش تخصصی وجود داره و شما با خیال راحت میتونید خرید کنید.

گزارش تخصصی معلمان ابتدایی رایگان

بازم اسم شیرین رایگان اومد وسط. من سر حرفم هستم هم تلگرامم موجوده و هم شماره همراهم هر عزیز فرهنگی گزارش رایگان بخواد در خدمتش هستم و سریعا براش ارسال میکنم .برام فرق نمیکنه که برای مقطع ابتدایی باشه یا متوسطه اول و دوم.

دانلود رایگان گزارش تخصصی دبیران

همینطور که در پاراگراف بالا هم گفتم اصلا برای من فرقی نمیکنه که در چه مقطعی گزارش تخصصی بخواید برای همه دبیران من در خدمت هستم حتی دبیرانی که اصلا گزارشی براشون توی سایت نذاشتم بازم نگران هیچی نباشن انقد گزارش نوشتم که تا ۵ سال دیگه هر پست سازمانی بیاد براش دارم.خخخ

دانلود گزارش تخصصی معلمان ابتدایی

و ای شرکت گوگل بدان و آگاه باش که همه اقدام پژوهی ها و گزارش تخصصی هایی که توی این سایت نوشته شده توسط شخص خودم بوده و از هیچکس و هیچ سایت و هیچ معلمی سو استفاده نکردم ولی بارها و بار ها از من سو استفاده شده و مطالب منو کپی کردن و توی سایت هاشون آوردن. اما مشکلی نداره کسی که محتوا نویسه از کپی محتواش توسط سایت های بی کیفیت باکی نداره.

چه راهکارهایی برای نوشتن یک گزارش تخصصی خوب نیاز است؟

۱- چه چیزی  قرار است از نگارش گزارش آموزش داده شود؟

۲-دانش دیگران پیرامون این مسئله قبل از انجام و اجرای گزارش چقدر است؟

۳- بعد از نگارش گزارش چه انتظاری از خوانندگان و همکاران داریم؟

۴- با چه روشی و از چه کانالی می بایست تجربه های حاصل از گزارش به دیگران آموزش داده شود؟

۵- از چه وسایل کمک آموزشی و امکاناتی در تدوین گزارش می بایست استفاده نمود؟

بهترین روش برای تدوین گزارش تخصصی چیست؟

فرآیند تدوین گزارش تخصصی کمی پیچیده و تخصصی است. معمولا شما زمانیکه به دنبال نکته یا موضوع خاصی هستید با یک نمونه کار در حوزه گزارش تخصصی مواجه میشوید که اطلاعات دقیق ولی محدودی را در همان زمینه به شما عرضه میکند. با مطالعه این مقاله ممکن است به نقش امتیازدهی گزارش تخصصی علاقه مند شده و به دنبال مقالات و تدوین های تخصصی تر بگردید.

مطالعه نمونه مقالات اینترنتی

مطالعه نمونه مقالات اینترنتی دارای فواید زیاد است ولی یک ایراد اساسی دارد. بعد از مدتی ذهن شما را دچار تناقض و پراکندگی خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق پیشنهاد میکنیم پس از آنکه آشنایی اولیه با مفاهیم گزارش تخصصی کسب کردید به سراغ منابع جامع یا کتاب های تدوین گزارش تخصصی باشید. بهترین مسیر برای تدوین گزارش تخصصی به شرح زیر است:

مطالعه گزارشات ارائه شده در کتب

کتاب های آموزشی بسیاری هستند که مفاهیم اولیه و عمومی گزارش را به شما نشان میدهند. این کتاب ها به شما کمک میکنند که خیلی سریع با اصطلاحات رایج این حوزه آشنا شوید و مسیر صحیح برای شروع گزارش نویسی را در کلاس بیاموزید.

مطالعه مقالات یا مشاهده ویدئو های آموزش و پرورش

پس از جستجو در کتاب شما آشنایی اولیه با مفاهیم را کسب میکنید ولی برای استفاده از آنها بهتر است که برای هرکدام وقت بیشتری گذاشته و مقالات تخصصی یا ویدئوهای تدوینی مرتبط با آن موضوع را بررسی کنید. می توانید از سایت آموزش و پرورش کمک بگیرید.

شرکت در دوره های تدوینی گزارش تخصصی

زمانیکه دانش و تجربه نسبی در زمینه گزارش را کسب کردید دیگر صرف زمان برای تدوین شخصی و مطالعه مقاله منطقی نیست. شما میتوانید با شرکت در دوره های تخصصی تدوین گزارش نویسی در زمانی کوتاه دانش خود را تکمیل کرده و تکنیک های کاربردی زیادی را بیاموزید. که این کلاس ها رد آموزش و پرورش برگزار می شوند.

سئو سایت در کوتاهترین زمان و ارزانترین قیمت توسط تیم شهرکرد

26 Apr 2019

فرآیند افزایش رتبه وب سایت

بررسی وب سایت و تهیه چک لیستی از کارها در مورد چگونگی افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو با استفاده از تکنیک های سئو

آموزش سئو

آموزش سئو یکی از خدماتی است که توسط سئوکار ارائه می شود. از کلیه افرادی که علاقمند به آموزش سئو هستند می توانند در دوره های آموزش سئو ثبت نام نمایند.

بهینه سازی سایت

سئو سایت جهت رسیدن به جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است. سئو سایت با هدف افزایش تعداد بازدید کنندگان توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود

طراحی با اصول سئو سایت

طراحی با اصول سئو سایت در حوزه های کسب و کار مختلف با استفاده از تکنولوژی های جدید با در نظر گرفتن کردن فاکتورهای مهم سئو در طراحی سایت

مشاوره رایگان سئو سایت

ارائه مشاوره حرفه ای و تصمیم سازی در زمینه بهینه سازی سایت و طراحی وب سایت توسط متخصصین با تجربه با هدف توسعه کسب و کارهای مختلف

پشتیبانی سئو سایت

پاسخگویی سریع به پرسش های مشتریان در زمینه بهینه سازی سایت از طریق کانال های ارتباطی مختلف و خدمات پشتیباتی وب سایت و سئو

سئو سایت به استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های که جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای بدست آوردن جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است، گفته می شود. بهینه سازی سایت باعث ظاهر شدن وب سایت ها در موتورهای جستجو شده که متعاقبا به رونق کسب و کارها کمک بزرگی خواهد کرد.  بهینه سازی سایت باعث می شود هنگامی که کلمات کلیدی شما جستجو شد، وب سایت شما در صفحه نخست موتورهای جستجو ظاهر شود. خدمات سئو در واقع فعالیت هایی است که به دو دسته تقسیم می شود: 1- سئو سایت داخلی 2- سئو سایت خارجی شرکت سئوکار به صورت تخصصی با استفاده از کادری مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه های زیادی بوده و به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد. هدف ما قراردادن کلمات کلیدی مورد نظر شما   جزو رتبه های نخست موتورهای جستجو است.

اخبار سئو سایت

انواع تبلیغات موبایلی - مدل های پرداخت در تبلیغات موبایل

انواع تبلیغات موبایلی - مدل های پرداخت در تبلیغات موبایل

تبلیغات در موبایل طی چند سال گذشته تغییرات فراوانی داشته است. انواع تبلیغات در موبایل در مقاله آموزشی زیر معرفی شده است


رتبه الکسا چیست؟ چه معیارهایی در رتبه بندی الکسا تاثیر دارد؟

رتبه الکسا چیست؟ چه معیارهایی در رتبه بندی الکسا تاثیر دارد؟

رتبه الکسا چیست؟ الکسا یکی از سایت هایی است که جهت رتبه بندی وب سایت ها استفاده می شود. معیارهای موثر در این رتبه بندی در این مقاله معرفی شده است.


SEM چیست؟ تبلیغات کلیکی در بازاریابی موتورهای جستجو

SEM چیست؟ تبلیغات کلیکی در بازاریابی موتورهای جستجو

sem چیست؟ این یک استراتژی در دیجیتال مارکتینگ است که جهت بیشتر دیده شدن سایت های استفاده می شود. با بازاریابی موتورهای جستجو بیشتر اشنا شوید.


اخبار بیشتر در سئو سایت

 • تاکتیک‌های کاربردی محتوا برای بک لینک و تاثیر آن در سئو
 • 12 نکته که هر مدیر کسب و کار باید در مورد سئو بداند
 • 5 اشتباه مهلک در سئو سایت‌ های فروشگاهی را بیاموزید
 • 4 روش افزایش بازدید وب سایت به صورت رایگان
 • بهترین راه های چک کردن سئو سایت را با ما بشناسید
 • نرخ تبدیل چیست؟ 101 تاکتیک و ترفند برای بالا بردن نرخ تبدیل
 • 18 نکته کوتاه اما تاثیر گذار در سئو را بیاموزید
 • 5 تاکتیک اشتباه در نوشتن محتوا مناسب برای سئو
 • 20 راهکار امتحان شده کاهش نرخ فرار جهت سئو سایت
 • با نحوه‌ی ایندکس شدن سایت در گوگل آشنا شوید
 

وبلاگ سئو سایت

چک لیست سئو 2019 - کارهای سئوی سایت چیست؟

نویسنده - هیوا اعزامی هیوا اعزامی

جهت بهینه سازی یا سئو سایت شما احتیاج به یک چک لیست سئو دارید. در این مقاله آموزشی چک لیست سئو در سال 2019 آمده است.


حذف لینک اسپم - چرا لینک های اسپم سایت می بایست حذف شود؟

نویسنده - سینا عسکری سینا عسکری

لینک های اسپم باعث آسیب وب سایت می شود. در این مقاله آموزشی سئو به نحوه حذف لینک های اسپم سایت می پردازیم.


پاسخ به برخی سوالات متداول در سئو و رتبه بندی موتورهای جستجو

نویسنده - هیوا اعزامی هیوا اعزامی

سئو، بهینه سازی سایت، سئو سایت همگی به یک معنا بوده و به فرآیند بهبود جایگاه وب سایت ها در موتورهای جستجو اطلاق می شود. در این مقاله آموزشی بر برخی از سوالات متداول سئو پاسخ داده شده است.


خبرنامه

فعالیت های سئوکار

 • سئو
 • طراحی وب سایت با اصول سئو
 • آنالیز وب سایت
 • اندازه گیری رتبه وب سایت
 • مشاوره رایگان سئو
 • پشتیبانی سئو
 • گوگل ادوردز
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • افزایش رتبه سایت در انواع موتورهای جستجو

طرح تدبیر 98: نمونه تکمیل شده برنامه سالانه مدارس ابتدایی

24 Apr 2019

پروپوزال

طرح کرامت پایه سوم ابتدایی

24 Apr 2019

نمونه دفتر طرح کرامت

نمونه دفتر طرح کرامت به همراه تزیین دفتر و نقاشی طرح کرامت پکیج ویژه نمونه دفتر طرح کرامت برای مقطع ابتدایی در تمامی پایه های اول تا ششم تهیه شده توسط کانون تخصصی دانشجو که تمامی نکات موجود در بخش نامه در آن رعایت شده و آماده دانلود می باشد. تمامی فایل ها با فرمت [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : دوشنبه, ۱۰ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت همدلی واحد کار دوستی و دوست یابی

دانلود طرح کرامت دوستی و دوست یابی پایه سوم ابتدایی واحد کار دوستی و دوست یابی مهارت همدلی در ۳۶ صفحه این واحد کار طرح کرامت دوستی و دوست یابی برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت ارتباط با خدا واحد کار یاد خدا

دانلود طرح کرامت یاد خدا چند پایه ابتدایی واحد کار یاد خدا مهارت ارتباط با خدا در ۲۴ صفحه این واحد کار طرح کرامت یاد خدا برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.7

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت تفکر واحد کار تفکر نقاد

دانلود طرح کرامت تفکر نقاد چند پایه ابتدایی واحد کار تفکر نقاد مهارت تفکر در ۲۸ صفحه این واحد کار طرح کرامت تفکر نقاد برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.8

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت شرافت واحد کار شجاعت

دانلود طرح کرامت شجاعت چند پایه ابتدایی واحد کار شجاعت مهارت شرافت در ۱۸ صفحه این واحد کار طرح کرامت شجاعت برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، کمال یابی ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت عزت نفس واحد کار رضایتمندی

دانلود طرح کرامت رضایتمندی چند پایه ابتدایی واحد کار رضایتمندی مهارت عزت نفس در ۲۸ صفحه این واحد کار طرح کرامت رضایتمندی برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، کمال یابی [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت مدیریت هیجانات واحد کار مدیریت خشم

دانلود طرح کرامت مدیریت خشم چند پایه ابتدایی واحد کار مشورت مهارت مدیریت هیجانات در ۲۴ صفحه این واحد کار طرح کرامت مدیریت خشم برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت تصمیم گیری واحد کار مشورت

دانلود طرح کرامت مشورت چند پایه ابتدایی واحد کار مشورت مهارت تصمیم گیری در ۱۸ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت مشورت برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


طرح کرامت
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت خود آگاهی واحد کار من کیستم

دانلود طرح کرامت من کیستم چند پایه ابتدایی واحد کار من کیستم مهارت خودآگاهی در ۱۸ صفحه این واحد کار طرح کرامت من کیستم برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت انضباط اجتماعی واحد کار قانونمداری
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت انضباط اجتماعی واحد کار قانونمداری

دانلود طرح کرامت قانونمداری چند پایه ابتدایی واحد کار قانونمداری مهارت انضباط اجتماعی در ۲۴ صفحه این واحد کار طرح کرامت قانونمداری برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، کمال یابی [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت همدلی واحد کار دوستی و دوست یابی
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت همدلی واحد کار دوستی و دوست یابی

دانلود طرح کرامت دوستی و دوست یابی چند پایه ابتدایی واحد کار دوستی و دوست یابی مهارت همدلی در ۳۴ صفحه این واحد کار طرح کرامت دوستی و دوست یابی برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت ارتباط مؤثر واحد کار امانتداری
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت ارتباط مؤثر واحد کار امانتداری

دانلود طرح کرامت امانتداری چند پایه ابتدایی واحد کار امانتداری مهارت ارتباط مؤثر در ۲۸ صفحه این واحد کار طرح کرامت امانتداری برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، کمال یابی [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه اول ابتدایی, طرح کرامت پایه پنجم ابتدایی, طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی, . . .|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۹ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت روابط بین فردی واحد کار ادب و تواضع
امتیاز
5 / 4.7

دانلود طرح کرامت چند پایه مهارت روابط بین فردی واحد کار ادب و تواضع

دانلود طرح کرامت ادب و تواضع چند پایه ابتدایی واحد کار ادب و تواضع مهارت روابط بین فردی در ۲۴ صفحه این واحد کار طرح کرامت ادب و تواضع برای دانش آموزان چند پایه ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۷ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت انضباط اجتماعی واحد کار مشارکت
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت انضباط اجتماعی واحد کار مشارکت

دانلود طرح کرامت مشارکت پایه سوم ابتدایی واحد کار مشارکت مهارت انضباط اجتماعی در ۲۸ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت مشارکت برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۷ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت همدلی واحد کار مدارا
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت همدلی واحد کار مدارا

دانلود طرح کرامت مدارا پایه سوم ابتدایی واحد کار مدارا مهارت همدلی در ۲۰ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت مدارا برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، کمال [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت عزت نفس واحد کار مناعت طبع (زهد)

دانلود طرح کرامت مناعت طبع پایه سوم ابتدایی واحد کار مناعت طبع مهارت عزت نفس در ۲۲ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت مناعت طبع برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۷ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت انضباط اجتماعی واحد کار مسئولیت پذیری
امتیاز
5 / 4.7

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت انضباط اجتماعی واحد کار مسئولیت پذیری

دانلود طرح کرامت مسئولیت پذیری پایه سوم ابتدایی واحد کار مسئولیت پذیری مهارت انضباط اجتماعی در ۲۶ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت مسئولیت پذیری برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۷ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت روابط بین فردی واحد کار حسن ضن
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت روابط بین فردی واحد کار حسن ضن

دانلود طرح کرامت حسن ضن پایه سوم ابتدایی واحد کار حسن ضن مهارت روابط بین فردی در ۲۸ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت حسن ضن برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۷ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت ارتباط مؤثر واحد کار خیرخواهی
امتیاز
5 / 4.7

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت ارتباط مؤثر واحد کار خیرخواهی

دانلود طرح کرامت خیرخواهی پایه سوم ابتدایی واحد کار خیرخواهی مهارت ارتباط مؤثر در ۲۲ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت خیرخواهی برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۷ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت شرافت واحد کار حیاء
امتیاز
5 / 4.7

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت شرافت واحد کار حیاء

دانلود طرح کرامت حیاء پایه سوم ابتدایی واحد کار حیاء مهارت شرافت در ۲۸ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت حیاء برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، کمال [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)


ادامه مطلب

   دسته بندی : طرح کرامت, طرح کرامت پایه سوم ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۷ آبان, ۱۳۹۵


دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت ارتباط مؤثر واحد کار امانتداری
امتیاز
5 / 4.5

دانلود طرح کرامت پایه سوم ابتدایی مهارت ارتباط مؤثر واحد کار امانتداری

دانلود طرح کرامت امانتداری پایه سوم ابتدایی واحد کار امانتداری مهارت ارتباط مؤثر در ۲۶ صفحه با فرمت این واحد کار طرح کرامت امانتداری برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی به صورت کامل و جامع و آماده برای اجرا در کلاس مربوطه می باشد. فواید طرح کرامت کدامند؟ کمک به خود شناسی دانش آموزان ، [...] (برای دیدن بقیه روی دکمه ادامه مطلب... کلیک کنید.)

اقدام پژوهی معلمان : دانلود صد ها نمونه آماده در قالب فایل ورد

17 Apr 2019

دانلود اقدام پژوهی با گستره موضوعی بالا از پژوهش سرای معلمان

بهترین نمونه فایل های مورد نیاز معلمان : اقدام پژوهی , اقدام پژوهی معلم و آموزگار ابتدایی  , مقاله اقدام پژوهی مدیران , معاونان ,مربیان , دبیران مدارس با تدوینی ساده و روان و اختصاصی و بر اساس آخرین دستورالعمل های نگارش فایل اقدام پژوهی معلمان در سال 97 آماده سازی شده و با بازه گسترده ای از موضوعات در اختیار معلمان و همکاران گرامی قرار داده شده است . درس پژوهی , روایت پژوهی , شهید پژوهی , سناریو و الگوی تدریس را از پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان بخواهید.

برای مشاهده دسته بندی های مختلف فایل های پژوهشی ما روی دکمه زیر کلیک کنیـد.

دانلود فایل ها

چونه فایل های مورد نظرم را از پژوهشسرای معلمان دریافت کنم؟

دریافت فایل های موجود روی سایت پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان از دو طریق امکان پذیر میباشد . روش اول مراجعه به لینک دانلود فایل ها میباشد و روش دوم ارتباط با شماره 09332978858 در تلگرام .... همچنین با رجوع به سایت های دیگر ما فایل های دیگر در مباحثی مانند طرح جابر , طرح کرامت را میتوانید دریافت کنید.

در تلگرام و واتساپ هم پاسخگوی شما هستیم

مشاهده , انتخاب و دانلود

پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان یک سایت تخصصی میباشد

در نظر داشته باشید که پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان یکی از سایت های زیر مجموعه بانک فایل معلمان میباشد که بصورت تخصصی اقدام به معرفی فایل های ما صرفا در زمینه های اقدام پژوهی , درس پژوهی , پژوهش روایت محور و شهید پژوهی میکند . از همین رو توصیه میشود از طریق منو کناری سایت روی لینک های موضوعی دیگری مانند گزارش تخصصی معلمان , سناریو و الگوی برتر تدریس , تجارب برتر تربیتی , و... کلیک کرده و آنها را ملاحظه کنید . 

اقدام پژوهی + آماده دانلود

ارائه جدیدترین موضوعات اقدام پژوهشی املا , انشا , پرخاشگری, انزوا, بد خطی و مشکلات اخلاقی دانش آموزان

در سیستم آموزشی کشور چند طرح بخوبی جایگاهشان را پیدا کرده اند . اقدام پژوهی یکی از موثر ترین طرح هایی میباشد که تا کنون در آموزش و پرورش کشور به شکل مدون و نظام مند به اجرا در آمده است . مجموعه بانک فایل معلمان هم سعی کرده است با تدوین و بارگذاری بیش از 1500 نمونه فایل اقدام پژوهی معلم ابتدایی در سایت خود کمک کند فرهنگیان و دانش آموزان عزیز به راحتر ترین شکل ممکن به این این فایل ها دسترسی یافته و آنها را دانلود کنند.

ما مجموعه بسیار کاملی از نمونه های آماده و جدیدترین موضوعات اقدام پژوهی املا , انشا , پرخاشگری , مشکلات اخلاقی , انزوا و بد خطی دانش آموزان را برای شما گردآوری کرده ایم . 

دانلود فایل ها

اقدام پژوهی | اقدام پژوهی معلمان ابتدایی

هر آنچه نیاز دارید را در سایت ما خواهید یافت . ما یک گروه پژوهشی هستیم که بصورت تخصصی فایل های مورد نیاز معلمان , مدیران , آموزگاران , معاونان مدارس , مشاوران , هنر آموزان و .. را تهیه میکنیم و در بستر آنلاین آنها را به دست متقاضیان در سراسر کشور میرسانیم.

دانلود بهترین نمونه فایل های پژوهشی معلمان , دبیران , مدیران , معاونان و مربیان مدارس

 

 

اقدام پژوهی معلمان

پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان زیر مجموعه بانک فایل معلمان بوده و بصورت تخصصی در زمینه تهیه و تدوین نمونه هاق مقاله اقدام پژوهی معلمان ابتدایی , راهنمایی , دبیران , مدیثران , معاونان , مربیان پرورشی , هنر آموزان و.. فعالیت میکند .

در مورد روشهای تدریس ،چون من از روشهای فعال استفاده می کنم و تمام واحدهای کتاب را به صورت تصاویر جذاب استفاده کردم،و دانش آموزان به صورت گروهی و شرکت در پرسش و پاسخ و بحثهای گروهی فعال هستند به نظرم مشکل خاصی در این مورد نباشد که ( م د) نیز این مطلب را تایید کرد.

شروع نگارش

۱-قبل از شروع مطالعه به چه نکاتی می پردازد؟آیا در ذهن خود سئوال طرح می کند؟به مرور نکات گذشته می پردازد؟  به مرور نکات گذشته می پردازم.

۲-قبل از شروع مطالعه،تخمین صحیحی نسبت به زمان مطالعه خود دارد؟ خیر

۳-حس و حال او نسبت به شروع مطالعه چگونه است؟ خیلی مشتاق و علاقه مند نیستم.

۴-آیا توجه او به زمان های شروع مطالعه،دقیق است؟در لحظه شروع می کند یا در ساعت های مشخص؟

خیر ، ساعت مشخصی ندارد.

۵-طبق برنامه قبلی درس می خواند؟با درس خاصی که علاقه دارد شروع می کند؟  خیر، با درس خاصی که علاقه دارم شروع می کنم.

۶-روشهای تند خوانی را می داند؟با چشم مطالعه می کند؟ خیر ، زمزمه می کنم.

۷-معیاری برای میزان سرعت خواندن مطالعه خود دارد؟ خیر

اقدام پژوهی با موضوع افزایش سرعت یادگیری دانش آموز

اقدام پژوهی یادگیری پیرامون مقوله افزایش دادن سرعت یادگیری دانش آموزانم در تفریق فرآیندی با نگارش برنامه قابل ویرایش ورد و به صورت کامل و دقیق در ۲۵صفحه

نمونه آماده اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی که به مبحث یادگیری پیرامون مقوله افزایش دادن سرعت یادگیری دانش آموزانم در تفریق فرآیندی میپردازد سرفصل های زیر مورد بحث قرار گرفته اند که بصورت نمونه در اینجا آورده شده است.

مطالبی که در اقدام پژوهی یادگیری موجود است عبارت است از :

نام اقدام پژوهی پیرامون مقوله سرعت یادگیری

دیباچه مطلب پیرامون مقوله  سرعت یادگیری

چکیده و مقدمه  موضوع پیرامون مقوله سرعت یادگیری

بیان مسئله پژوهش پیرامون مقوله  سرعت یادگیری

شرایط و توصیف وضعیت حاضر پیرامون مقوله  سرعت یادگیری

جمع آوری  داده ها و شواهد یک پیرامون مقوله  سرعت یادگیری

تفسیر و تجزیه داده ها و اطلاعات پیرامون مقوله سرعت یادگیری

ارائه راه حل ها و راهکار های نوین موقتی دررابطه با  سرعت یادگیری

ارائه راه حل ها و راهکار های جدید و نظارت بر آن پیرامون مقوله سرعت یادگیری

مفاهیم پژوهش و تهیه فایل های پژوهشی توسط معلمان

اقدام پژوهی یکی از روش های تحقیق به شمار می آید و به شکل نظام مند ، کارآمد و سازنده می باشد . با توجه به اینکه اتفاق نظر بر سر مفاهیم مربوط به اقدام پژوهی وجود ندارد یکی از بحث برانگیزترین روش های تحقیق در علوم اجتماعی می باشد . اقدام پژوهی از طرفی روش خاص خود را دارد و از طرف دیگر به پژوهشگر اجازه می دهد براساس تفکر خلاقانه ، تجربه و دانش خود به راه حل و نتایج جدید دست یابد .اقدام پژوهی در مباحث اجتماعی ، تربیتی ، روانشناختی و مخصوصاً مسائل مربوط به آموزش و پرورش و مدارس از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است . بی تردید مطالعه منابع مربوط به اقدام پژوهی به پژوهشگران کمک می کند تا در انجام تحقیقات و پژوهش های خود تخصص و مهارت لازم را کسب نمایند .در زمینه اقدام پژوهی منابع متعددی به نگارش درآمده است . اما براساس تجربه می توان گفت معلمان و دانشجویان در مسیر اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی به منبعی آسان و در عین حال جامع و علمی تحت عنوان «اقدام پژوهی » نیاز دارند .

 معلمان پس از فراگیری مفاهیم

 • علاوه بر پرداختن به مباحث نظری به طور آسان و صریح مراحل علمی و کاربردی را در کلاس اجرا می کنند.- گام های پژوهش با ذکر موارد و مثال های مرتبط معرفی شده است .
 • از منابع علمی معتبر و تجربیات دیگر پژوهشگران استفاده می نمایند.
 • بخش های مربوط به ( متغیر ، فرضیات ، جامعه آماری ، نمونه گیری ، جمع آوری اطلاعات ، و بخش تجزیه و تحلیل در ابعاد آماری ) را در اقدام پژوهی به صورت عملی اجرا می کنند.

پژوهش عصر کنونی

در سال های اخیر انقلابی عظیم در عرصه تحقیق و پژوهش رخ داده است . شناخت و کاربرد روش های تحقیق پیشرفت بیشتر در این امر را سرعت بخشیده و راه حل های مناسب پیش روی بشریت قرار داده است .مهمترین عامل تسریع این پیشرفت ، ابداع و به کار بردن روش های علمی تحقیق بوده است .از جمله این شیوه ها می توان به شیوه اقدام پژوهی ( پژوهش در عمل ) اشاره نمود .

این تحول عظیم در امر پژوهش حاصل پژوهش های صاحب نظرانی است که با استفاده از اصول علمی ، پژوهش های ارزشمندی را انجام داده اند و به گردآوری منابع مرتبط با این عنوان پرداخته اند .

به طور کل اهداف مطالعه و آموزش اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی شامل موارد زیر مشود :

۱-فراگیری روش بیان و پیگیری مسائل و مشکلات که در محیط پیرامون با آن مواجه هستیم .

۲-کسب مهارت لازم جهت اجرای پروژه های اقدام پژوهی

۳-کسب مهارت لازم در ارائه گزارش اقدام پژوهی.

اقدام پژوهی چه اهدافی را دنبال می کند؟

اقدام پژوهی روش منظم و دقیق برای طرح سوال و جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آنهاست که منجر به تولید دانش جدید و ارائه راه حل برای مشکلات با استفاده از مراحل و روش علمی می شود .

می توان گفت اقدام پژوهی عبارت است از :

رسیدگی ، پژوهش ، مطالعه حقیقت و واقعیت ؛نقاشی ساختمان کاغذ دیواری کاشت مو عمل بینی تشریفات مجالس درب اتوماتیک 

*تجسس و جستجوی مجدد ؛

*شیوه فکر کردن برای پاسخ به چرایی و چگونگی ؛

*شیوه هدفمند و سیستماتیک اطلاعات مشاهده شده برای یافتن پاسخ یا راه حل مناسب ؛

* شیوه ای جهت توسعه و آزمایش نظریه های جدید .

فرایند اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی به منظور توصیف ، توضیح ، کشف روابط و کنترل پدیده ها انجام می شود .

هدف اولیه شامل روشن کردن مسأله خاصی است که با آن روبه رو شده است و هدف نهایی دستیابی به معلوم کلی و پاسخ به یک سوال یا ارائه راه حل یک مسأله ، رد یا قبول فرضیه و یا گسترش علم می باشد .

ویژگی ها و قواعد

ویژگی های اقدام پژوهی عبارتند از : نظم و کنترل ، نوآوری ، عینیت ، تعمیم پذیری ، صبر ، جرأت ، دقت ، تخصص ، قاعده تجاهل و رعایت اصل بی طرفی .جک

۱-نظم و کنترل : اقدام پژوهی یک روش منظم است و محقق از گام های متوالی پیروی می کند که به دنبال هم انجام شده و موجب رسیدن به هدف می شود .

۲-نوآوری و توسعه ای بودن : در اقدام پژوهی باید بر مسائلی تأکید شود که تکراری نباشد و از زاویه ای جدید به مسأله نگریسته شود و انجام آن منجر به توسعه دانش بشر گردد .

۳- عینیت ، واقعی بودن : اقدام پژوهی با پدیده های قابل سنجش و اندازه گیری سرو کار دارد و شواهد باید به روش عینی جمع آوری شود .

۴- تعمیم پذیری : اقدام پژوهی باید توانایی تعمیم ( عمومیت بخشیدن ) نتایج از مشاهدات محدود به کل را داشته باشد .

۵- صب : اقدام پژوهی فعالیتی منظم است که باید با صرف زمان کافی انجام شود و با حوصله تک تک مراحل پیگیری و انجام شود .

۶- جرئت : در مواردی ، اجرای یک اقدام پژوهی نیاز به جرأت و شهامت دارد ، زیرا همیشه نتایج حاصل از اقدام پژوهی مورد قبول همگان نیست و مخالفت هایی را به وجود می آورد .

۷- دقت : دقت در انجام اقدام پژوهی موجب می شود که در صورت ایجاد شرایط یکسان قبلی بتوان اقدام پژوهی مشابه انجام داد و نتایج  را از جوانب مختلف مورد مقایسه قرار داد .

۸- تخصص : اقدام پژوهی باید از روش های متنوع و گسترده آگاهی داشته باشد و با تسلط بر آنها و استفاده از مهارت خود ، اقدام پژوهی را انجام دهد .

۹- قاعده تجاهل : اقدام پژوه باید ابتدا ذهن خود را از موضوع مورد نظر خالی فرض کند و پیرامون موضوع ، خود را به نادانی بزند ، سپس به پژوهش و تحقیق بپردازد و از هرگونه قضاوت و پیش داوری عجولانه بپرهیزد .

۱۰- رعایت اصل بی طرفی : هر اقدام پژوه دارای علایق ، نظرات ، آرزوها ، باورها و … خاص خود است . به برخی علاقه مند و نسبت به برخی دیگر بی علاقه و حتی مخالف است . هیچ یک از این موارد در فرِند و ماهیت اقدام پژوهی نباید تأثیر بگذارد .

 اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی

اینکه اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی در درس ریاضی خیلی اهمیت دارد تقریبا بر کسی پوشیده نیست . تنوع روش‌های تدریس و نوع فعالیت‌های متناسب با هدف هر درس، در ایجاد علاقه­ مندی دانش آموزان به انجام فعالیت­های ریاضی تأثیر بسزایی دارد. همان طور­که در اجرای راه کارها اشاره شد، هریک از پژوهشگران، راه کارهایی را جهت رسیدن به هدف مورد نظر اجرا کرده بودند و به نتایج مطلوبی دست یافته بودند. هم چون  این نمونه اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی توسط آقایی(۱۳۸۸) در پژوهش خود به این نتیجه رسیده بود که توجه به تفاوت‌های فردی و استفاده از تمامی امکانات موجود، در حل مشکلات دانش­آموزان مؤثر می­باشد، من نیز پس از اجرای طرح، به این نتیجه دست یافتم که برای ارائه­ی تکالیف و فعالیت‌های عملکردی به دانش‌آموزان، علاوه بر توجه به تفاوت‌های فردی، در نظر گرفتن نیازها و علایق آنان نیز، تأثیر زیادی در علاقه­مند نمودن فراگیران به درس ریاضی و انجام فعالیت­های آن دارد. هم چنین به این نتیجه دست یافتم که تقویت حافظه دیداری و شنیداری، و پرورش دقت و توجه دانش آموزان، در قالب بازی های هدفدار، تأثیر بسزایی در افزایش علاقه مندی آنان به انجام فعالیت های عملکردی درس ریاضی دارد.

مشاهده , انتخاب و دانلود

در واقع به جای اندیشه های سازمان یافته و مربوط افکار مزاحم و نامربوط ناشی از نگرانی ها و اضطراب ها ، بخش مهمی از ظرفیت عقلانی و توانایی پردازش اطلاعات را تحت تأثیر قرار می دهند وموجبات نقصان بازدهی و ضعف عملکرد علمی را فراهم می آورند. در بررسی ارتباط بین سبک های شناختی و اضطراب هر چند کار چندانی انجام نشده است ، ولی هادفیلد ، در مقوله اقدام پژوهی معلم ابتدایی معتقد است که اضطراب بالاتر در میان افراد میدان وابسته ، بیشتر اتفاق می افتد تا در میان گروه هایی با سبک شناختی میدان ناوابسته . در عین حال مطالعات زیادی لازم است تا بررسی شود که چگونه اضطراب ریاضی با سبک های شناختی افراد و نیز فرایند های پردازش اطلاعات علمی و استفاده از ظرفیت های عقلانی آنان در تعامل قرار می گیرد.

عواملی که معلم ابتدایی در اقدام پژوهی رعایت کند؟

معلم ابتدایی در روند تدوین اقدام پژوهی باید چه عواملی را در نظر بگیرد؟

جمع آوری شواهد دو  پیرامون مقوله  سرعت یادگیری

اجرای ارزشیابی تاثیر اقدامات نوین پیرامون مقوله سرعت یادگیری

اجرای گزارش نهایی و بیان تجدید نظر پیرامون مقوله سرعت یادگیری

کسب نتایج  پیرامون مقوله سرعت یادگیری

راهکار ها و پیشنهادات پیرامون مقوله سرعت یادگیری

فهرست منابع مورد استفاده پیرامون مقوله سرعت یادگیری

۱ـ خلاقيت رياضي، جرج پوليا، ترجمه پرويز شهرياري انتشارات فاطمي.

۲ـ روش تدريس رياضي، محمد بهروش ـ علي‌اكبر جعفري ـ علي‌اضغر دانش‌فر.

۳ـ مجلات رشد رياضي نشر به وزارت آموزش و پرورش.

۴ـ هاوسون وب ويلسون (۱۹۸۶) رياضيات مدرسه در دهه ۱۹۹۰ ترجمه ناهيد ملكي، نشر مركز.

۵ـ مقاله نقدي بر روش‌هاي آموزش مقدمات رياضيات مدرسه مجله رشد آموزش رياضي.

۶ـ گويا زهرا، تغيير محتواي برنامه درسي رياضيات مدرسه مجله رشد آموزش رياضي.

۷ـ مجموعه مقالات دومين كنفرانس آموزش رياضي كشوري، كرمانشاه.

۸ـ مجموعه مقالات پنجمين كنفرانس آموزش رياضي كشوري، مشهد.

۹ـ رحماني، مهدي، اهداف آموزش رياضي چيست؟

۱۰ـ تبريزي، غلارضا، ناتواني در يادگيري رياضي دانش‌آموزان

۱۱ـ قديري، هراتي، آزمايشگاه رياضي.

برای دانلود اقدام پژوهی معلم مدارس دوره ابتدایی و دریافت اقدام پژوهی معلم ابتدایی از لینک خرید استفاده نمایید.

اقدام پژوهی آموزگار و معلم

اقدام پژوهشی آموزگار ابتدایی دبستان با موضوع یادگیری دانش آموز و تحت عنوان چگونه توانستم مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم در پایه دوم را برطرف نمایم با نگارش برنامه قابل ویرایش ورد و به صورت کامل و دقیق در ۲۸صفحه

مشاهده , انتخاب و دانلود

اقدام پژوهی معلم ابتدایی یا آموزگار دبستان پیرامون مقوله مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم در پایه دوم را برطرف نمایم

تیم تخصصی گویا طرح پژوهش یکی از بهترین گروه های تخصصی پیرامون مقوله تهیه و تنظیم و نگارش اقدام پژوهی معلمان ابتدایی , متوسطه اول و دبیرستان و هنرستان بر این باور است که در نگارش اقدام پژوهی مانند اقدام پژوهی یادگیری می بایست کلیه مراحل نگارشی و تنظیم مقاله به صورت کامل و دقیق رعایت شود..در این رابطه هم اقدام پژوهی آموزگار دبستان را تایید و مبتنی بر آخرین بخشنامه ارسالی از وزارتخانه می داند.

مطالب موجود در یکی از نمونه فایل های آموزگاران ابتدایی

مطالبی که در اقدام پژوهی آموزگار دبستان موجود است عبارت است از :

نام اقدام پژوهی پیرامون مقوله یادگیری

دیباچه مطلب پیرامون مقوله  یادگیری

چکیده و مقدمه  موضوع پیرامون مقوله یادگیری

بیان مسئله پژوهش پیرامون مقوله  یادگیری

شرایط و توصیف وضعیت حاضر پیرامون مقوله  یادگیری

جمع آوری  داده ها و شواهد یک پیرامون مقوله  یادگیری

تفسیر و تجزیه داده ها و اطلاعات پیرامون مقوله یادگیری

ارائه راه حل ها و راهکار های نوین موقتی دررابطه با  یادگیری

ارائه راه حل ها و راهکار های جدید و نظارت بر آن پیرامون مقوله یادگیری

ترس و اضطراب دانش آموزان

اقدام پژوهی بد خطی

اقدام پژوهی معلم ابتدایی پیرامون مقوله نگارش و اقدام پژوهی بد خطی دانش آموزان و اقدام پژوهشی با محور چگونه توانستم دانش آموز را به خط زیبا و نوشتن مشق ترغیب کنم

برای مشاهده و دانلود نمونه های بدخطی دانش آموز کلیک کنید

مطالبی که در اقدام پژوهی معلم ابتدایی موجود است عبارت است از :

نام اقدام پژوهی پیرامون مقوله  چگونه توانستم با افزایش آگاهی دانش آموزان در زمینه فضای مجازی،میزان آسیبهای ناشی از سوء استفاده از آنرا کاهش دهم؟

این فایل اقدام پژوهی معلمان ابتدایی در فرمت برنامه قابل ویرایش ورد و به صورت کامل و دقیق در ۳۱صفحه تهیه شده است و میتوانید این فایل را همراه صدها فایل دیگر در لینک زیر مشاهده کرده و دانلود کنید.

دانلود فایل اقدام پژوهی معلمان با موضوع فضای مجازی

فضای مجازی و نحوه برخورد با آن یکی از مهمترین مساعلی است که معلمان و خانواده ها درباره آن دغدغه دارند تا دانش آموزان به نحو موثر و کنترل شده ای با این فضا در ارتباط باشند . از همین روست که نگارش فایل اقدام پژوهی معلمان با موضوع فضای مجازی را در دستور کار رقرا دادیم و چندین نمونه از آن را آماده دانلود کرده ایم . در ادامه به بخشی از محتوای یکی از فایل های اقدام پژوهی معلمان ابتدایی با موضوع فضای مجازی آشنا میشوید.

دیباچه مطلب پیرامون مقوله  فضای مجازی

چکیده و مقدمه  موضوع پیرامون مقوله فضای مجازی

بیان مسئله پژوهش پیرامون مقوله  فضای مجازی

شرایط و توصیف وضعیت حاضر پیرامون مقوله  فضای مجازی

جمع آوری  داده ها و شواهد یک پیرامون مقوله  فضای مجازی

تفسیر و تجزیه داده ها و اطلاعات پیرامون مقوله فضای مجازی

ارائه راه حل ها و راهکار های نوین موقتی دررابطه با  فضای مجازی

ارائه راه حل ها و راهکار های جدید و نظارت بر آن پیرامون مقوله فضای مجازی

با جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل آن، تبادل تجربه با همکاران طی تشکیل جلساتی مانند شورای معلمان و انجمن اولیاء ، جلسات مشاوره با دانش آموزان و جمع بندی مطالب بدست آمده برای حل مشکل، راههای مختلفی ارائه گردید که عبارتند از:

اقداماتی که به عهده والدین می باشد:

 • آگاهی کامل اولیاء از رایانه و فضای مجازی
 • آگاهی از راههای دستیابی اولیاء به سایت های فضای مجازیی استفاده شده از طریق History
 • جلوگیری از قرار دادن هر گونه رمز عبور یا قفل گذاری بروی فایل ها و قسمت های دستگاه
 • شناسایی دوستان رایانه ای و اطمینان از سالم بودن آنها
 • قرار دادن رایانه در مکان مناسب و در معرض دید والدین
 • کنترل بر زمان استفاده از رایانه مخصوصاً شب هنگام
 • استفاده از کارتهای فضای مجازیی فیلتر دار
 • کنترل نامحسوس و غیر مستقیم دانش آموز توسط والدین

اقداماتی که بر عهده مربیان و معلمان و مشاور می باشد:

–  برگزاری جلسات آموزشی و مشاوره برای والدین

–  آموزش نحوه صحیح استفاده از فضای مجازی به دانش آموزان در کلاسهای فوق برنامه

–  ارائه دلایل روشن و کافی در مورد دلایل عدم بازدید از سایت های غیر اخلاقی برای دانش آموزان

–  شناسایی محدوده دوستی و روابط در دنیای مجازی

–  معرفی سایت های مفید برای استفاده نوجوانان

–  معرفی موتورهای جستجوی مناسب در فضای مجازی

انتخاب راه حل ها در اقدام پژوهی بر اساس اولویت اهمیت اجرا:

اقدام پژوه با توجه به یافته های بدست آمده و تحلیل وضعیت موجود، پیشنهادات و راه حل های ارائه شده را با قضاوت ارزشی سنجیده و با توجه به امکان اجرا و اهمیت اجرای آنها، راه حل ها را به ترتیب زیر بر می گزیند.

مشاهده , انتخاب و دانلود

۱- آموزش و آگاهی والدین، آموختن نحوۀ برخورد صحیح والدین در مواردی که خطایی از فرزند آنان در استفاده از فضای مجازی سر می زند.

۲- فرهنگ سازی و ایجاد بستر مناسب برای مواجهه با موقعیت های خاص در دنیای مجازی برای دانش آموزان

۳- هدایت درست و قرار دادن اصولی دانش آموزان در مسیر استفاده از تکنولوژی و ارتباطات جدید توسط معلمان

جمع آوری شواهد دو  پیرامون مقوله  فضای مجازی

اجرای ارزشیابی تاثیر اقدامات نوین پیرامون مقوله فضای مجازی

اجرای گزارش نهایی و بیان تجدید نظر پیرامون مقوله فضای مجازی

کسب نتایج  پیرامون مقوله فضای مجازی

راهکار ها و پیشنهادات پیرامون مقوله فضای مجازی

پژوهش سرای معلمان

همکاران فرهنگی عزیز ما همچون گذشته در کنارتان هستیم و به پشتوانه همراهی شما سعی در ارائه خدماتی بهتر و بیشتر داریم.

برای دانلود اقدام پژوهی و سایر فایل ها روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود فایل ها

دانلود هزاران اقدام پژوهی

به زیر مجموعه کوچکی از سایت گویا طرح معلمان خوش آمدید. هزاران اقدام پژوهی را از لینک زیر دانلود کنید.

مشاهده نمونه فایل های معلمان

اقدام پژوهی معاون و مربی پرورشی

اقدام پژوهی هنرآموز الکتروتکنیک

اقدام پژوهی هنرآموز چاپ

اقدام پژوهی هنرآموز حسابداری

اقدام پژوهی هنرآموز طراحی دوخت

اقدام پژوهی هنرآموز کامپیوتر

اقدام پژوهی هنرآموز کودکیاری

اقدام پژوهی هنرآموز گرافیک

اقدام پژوهی هنرآموز نقشه کشی معماری

پرسش مهر

طرح جابربن حیان

طرح جابر اول ابتدایی

طرح جابر دوم ابتدایی

طرح جابر سوم ابتدایی

طرح جابر چهارم ابتدایی

طرح جابر ابن حیان پنجم ابتدایی

طرح جابر ششم ابتدایی

مشاهده , انتخاب و دانلود

طرح کرامت

برنامه سالانه طرح تدبیر

برنامه سالانه طرح تعالی

گزارش تخصصی معلمان , معاونان , دبیران

ارزشیابی کیفی توصیفی

درس پژوهی

روایت پژوهی

شهید پژوهی

پاسخ به پرسش مهر رئیس جمهور

پیک آدینه

پیک و تکلیف نوروزی

تجارب برتر تربیتی

تجربیات سنجش و ارزشیابی

سناریو و الگوی تدریس

طراحی آموزشی

ابتکارات فردی و حرفه ای

تحلیل محتوای کتب درسی

معماری نوین تدریس

 

My Newsletter

دانلود اقدام پژوهی از لینک زیر

تجارت برتر تربیتی
تجربیات برتر معلمان
گزارش تخصصی معلمان ابتدایی

طرح جابر ابن حیان

اقدام پژوهی

bushehrtelecom.ir

msio-ag.ir

www.wacarpet.ir

دانلود فایل ها

 • گزارش کارآموزی دانشجویان مهندسی مکانیک و عمران + دانلود
 • مقاله در مورد اهمیت مهارت آموزی در مدارس
 • 5 نمونه پیشنهاد ارزشیابی برای مدیر مدرسه - 36 صفحه - قابل ویرایش
 • نمونه سوالات ضمن خدمت فرهنگیان : تربیت فرزند و دوره های فعال وگذرانده شده+ منابع آموزشی آزمونها
 • لیست بهترین گروه ها و کانال های تلگرام برای معلمان و فرهنگیان
 • انشا و جواب دانش آموزان به پرسش مهر 97 رئیس جمهوری
 • سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند : کانون معلمان فارس

اقدام پژوهی در مقطع ابتدایی

17 Apr 2019

اقدام پژوهی افت درسی :چگونه توانستم ضعف درسی دانش آموزانم را بهبود بخشم

5000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی روش نوین تدریس ریاضی و مشکلات رفتاری دانش آموزان

5000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی بهبود یادگیری ریاضی در دانش آموز دیرآموز

5000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ترس :چگونه توانستم به کمک راهکار های جذاب اضطراب و ترس را در بین دانش آموزان پایه ششم کاهش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ناهنجاری های اخلاقی در دانش آموز فرزند طلاق

5000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی دبستان : کاهش شدت ترس و اضطراب دانش آموز

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران پنجم ابتدایی با موضوع حل مشکل روخوانی دانش آموز پایه پنجم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آسیب های اجتماعی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را با آسیبهای اجتماعی و روشهای پیشگیری از آن آشنا کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان ابتدایی : مدیریت تماشای تلویزیون و افزایش کیفیت آموزشی و درسی دانش آموزان

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ناهنجاری های رفتاری دانش آموز برای معلمان ابتدایی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ریاضی مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با دانش آموزان کلاسم را به کسب معلومات درس ریاضی علاقه مند نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی بهبود و ارتقاء توانایی های نگارش و علاقه به نوشتن در دانش آموزان ابتدایی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان سوم دبستان با موضوع چگونه توانستم حس پرخاشگری در دانش آموزانم که تحت تأثیر عوامل تربیتی اجتماعی آنان بود را کنترل نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران دبستانی با موضوع چگونه توانستم به تامین و ارتقاء سلامت جسمی، روانی و اجتماعی و معنوی دانش آموزان کلاسم بپردازم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی آموزگار استثنایی با موضوع اختلالات رفتاری دانش آموز

3000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار دوم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم بی نظمی و بی انضباطی دانش آموز را رفع کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم رنج درونی مهران را که منجر به بروز رفتارهای نابه هنجار در وی بود برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم دوم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با روش های نوین آموزشی به کاهش اضطراب در املا نویسی دانش آموزم در پایه دوم کمک کنم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی ابتدایی : افزایش سطح علمی دانش آموزان با ارزشیابی کتبی وشفاهی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران چند پایه با موضوع چگونه توانستم با کنترل رفتار های ناهنجار سپنتا رفتارش را با خواست های گروه های اجتماعی هماهنگ نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی املا پایه سوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم مشکل ستایش را که در زمینه نوشتن املا بسیار دلهره و اضطراب داشت بهبود بخشم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی ایجاد انگیزه:چگونه توانستم در بین دانش آموزانم ( ابتدایی) ایجاد انگیزه نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس ریاضی چهارم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم باروشهای نوین نمایشی به موفقیت تحصیلی دانش آموزانم در درس ریاضی کمک کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس املا دوره دبستان با موضوع چگونه می توانم ازطریق شیوه های املاء نویسی اضطراب آرزو را در درس املاء بهبود بخشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی پرخاشگری مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با ایجاد رابطه عاطفی پرخاشگری و عدم توجه دانش آموزم رابهبودبخشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس املا مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم درس املا را در دانش اموزان تقویت کنم

3000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی اعتماد به نفس برای معلمان ابتدایی: چگونه توانستم اعتماد به نفس دانش آموز کلاس دوم را تقویت نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان مدارس مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم تمرکز کردن حنانه را بهبود بخشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی املا نویسی ابتدایی با موضوع با چه را هکارهایی و چگونه توانستم اختلال در املا نویسی مینا را درمان کنم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی اعتماد به نفس: چگونه توانستم اعتماد به نفس دانش آموزم را که از پدر گنگش خجالت می کشید را از بالا ببرم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی مشکلات املا نویسی با موضوع چگونه توانستم مشکلات املا نویسی دانش آموزم علیرضا را با روش های نوین آموزشی برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی در مورد اختلالات یادگیری با موضوع چگونه توانستم با ترغیب همکارانم در استفاده از روش تدریس مبتنی بر فناوری اطلاعات ( IT ) اختلالات یادگیری دیسلکسی را حل کنم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی معلم کلاس چهارم دبستان با موضوع چگونه توانستم کلاس درسم را با نشاط ساخته و در تحقق ایجاد مدرسه زندگی کوشا باشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی با موضوع حل مشکل جویدن ناخن در دانش آموز دوره ابتدایی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس انشا ابتدایی با موضوع چگونه می توانم با کمک درس انشا تفکر خلاق را در فراگیرانم بهبود ببخشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس ریاضی ششم ابتدایی : چگونه توانستم دانش آموزان پایه ششم را به درس ریاضی علاقه مند و مشکل آنها را در مورد کشیدن اشکال برای تقسیم کسرها حل کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی بهبود خط نوشتاری دانش آموزان برای معلم اول ابتدایی

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی انشا نویسی :چگونه می توانم مهارت انشانویسی دانش آموزان را افزایش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان ششم دبستان با موضوع فضای مجازی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم پنجم دبستان: چگونه توانستم لرزش صدا ولرزش دست دانش آموزم را حین پاسخ به درس های شفاهی وکتبی کاهش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار پایه اول ابتدایی: راهکارهای کاهش گرایش دانش آموزان به برنامه های ماهواره ای

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی معلم دوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم حس حسادت دانش آموزان کلاس دوم فعال را به رقابت تبدیل کنم بهترین نمونه در قالب ورد

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم ابتدایی با موضوع هنر : بهبود رنگ آمیزی دانش آموزم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی ایجاد رقابت سالم بین دانش آموزان ابتدایی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای معلمان مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس امین دانش آموز را بالا ببرم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم کلاس پنجم :چگونه توانستم دانش آموزان ضعیفم را با تشویق به درس خواندن علاقه مند نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای اول ابتدایی با موضوع چگونه توانستم اعتماد به نفس زهرا دانش آموز کلاس اول آموزشگاه را تقویت نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی تقویت املا کلاس اول : چگونه می توانم به تقویت املای دانش آموزان ضعیف پایه اول ابتدایی کمک کنم دقیق و کامل در قالب ورد

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم مدارس دوره ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموز را به خط زیبا و نوشتن مشق ترغیب کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی مدیران مقاطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با کمک درس تفکر و سبک زندگی ، تفکر خلاق را در دانش آموزان ایجاد نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس علوم اول ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با کارهای عملی و کادرستیها دانش آموزان را به درس علوم علاقمند کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان چهارم دوره دبستان با موضوع چگونه توانستم با طرح تکالیف خلاق زمینه ی تمرکز وتعمیق یادگیری درحین تدریس رادر دانش آموزان پایه چهارم فراهم نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای معلمان مقاطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با برگزاری جلسات آموزش خانواده (مبتنی بر آیات و روایات) گرایش به طلاق را در اولیای دانش آموزان مدرسه ام کاهش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس ریاضی مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستم با استفاده از تلفن همراه، یادگیری دانش آموزان را در درس ریاضی افزایش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستم استقلال دانش آموزم را تقویت کنم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی معلمان مقاطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با تدبیر و ایجاد رابطه عاطفی خشونت دانش آموزان ناسازگار رامهار کنم و دبستان را به محیط شادتری تبدیل نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه اول مقطع ابتدایی با موضوع با توجه به ضعف عضلانی پارسا دانش آموز پایه اول چگونه مشکل یادگیری وی را برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پنجم مقطع دبستان با موضوع ایجاد تمرکز بهتر برای بچه های طلاق چگونه به وجود آوریم تا یادگیری بهتری داشته باشند

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی معلمان مقاطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستیم حجم کیف دانش آموزان ششمی را سبک تر کنیم تا از مشکلات ساختار قامتی – جسمی جلوگیری کنیم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان مقاطع دبستان با موضوع چگونه توانستیم از فرار ثنا دانش آموز زرنگ درسی از مدرسه جلوگیری کنیم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم اول دوره ابتدایی با موضوع چگونه توانستم نقش حیاتی ید را در رژیم غذایی به دانش آموزانم آموزش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم ششم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم مهارت های لازم برای فراهم ساختن محیطی مناسب و شوق انگیز برای آموزش و یادگیری را به دست آورم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم سوم مقطع دبستان :چگونه توانستم مشکل دزدی دانش آموزم را از وسایل همکلاسی ها به علت اعتیادش برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم پایه دوم دبستان : حل مشکل حواسپرتی دانش آموزم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم چهارم دوره دبستان با موضوع چگونه توانستم مشکل افسردگی دانش آموزم را برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس ریاضی پنجم با موضوع چگونه توانستم مبحث تبدیل مقیاس های ریاضی پایه پنجم را به دانش آموزانم بیاموزم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار سوم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم سیره اخلاقی پیامبر(ص) را به صورت کاربردی و با زبان ساده و کودکانه در دانش آموزان سوم دبستان نهادینه کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار پایه چهارم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم ساختار بدن انسان را با کمک ماکت به دانش آموزان کلاس چهارم آموزش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم انشا ابتدایی با موضوع چگونه توانستم زنگ انشاء را برای دانش آموزانم جذاب کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی مسئولیت پذیری با موضوع چگونه توانستم روحیه مسئولیت پذیری را در دانش آموزان کلاس …. تقویت کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم پایه پنجم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم روحیه پرسشگری را در دانش آموزان پایه پنجم توسعه و تقویت نموده و سطح علمی آنها را بالا ببرم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار مدارس مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم روابط اجتماعی مثبت را در دانش آموزانم افزایش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای آموزگاران مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم رها را به محیط کلاس علاقمند کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم کلاس پنجم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم رغبت وانگیزه خواندن نماز ودینداری را در دانش آموزان افزایش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار کلاس چهارم دبستان با موضوع چگونه توانستم راه های مقابله با ترس و اضطراب در دانش آموزان را پیدا کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار مدارس ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزم را که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی) راهنمایی کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی دیکته نویسی ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزم را به درس املا و انشا علاقمند سازم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان مقاطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان پسر دبستان را با خطرات شبکه های اجتماعی آشنا کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان کلاس سوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان پایه سوم دبستان پسرانه را با عمل ضرب آشنا کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم قرآن با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان استعدادهای درخشان را به حفظ سوره لقمان علاقه مند سازم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه اول ابتدایی: ترغیب دانش آموز پایه اول به حضور در کلاس

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان مدارس دبستان با موضوع چگونه توانستم حل اختلال گفتاری و لکنت زبان به این دانش آموز جهت ارتباط با جامعه کمک کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار پایه اول دبستان با موضوع چگونه توانستم حافظه ی دیداری دانش آموزان دخترکلاس اولم را پرورش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار پایه سوم دبستان با موضوع چگونه توانستم تا ثیر بازیهای آموزشی را در یادگیری دانش آموزم بررسی نمایم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی درس ریاضی مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم به کمک روش های جذاب آموزش و راهکار های نوین باز خورد ساعت ریاضی را برای دانش آموزان بالا ببرم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگار دوره ابتدایی با موضوع ارتقای یادگیری دانش آموزانم در مبحث تقسیم درس ریاضی

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی معلمان دوره دبستان با موضوع چگونه توانستم به ترغیب آموزگاران به استفاده از فناوریهای مربوط به هوشمند سازی در تدریس بپردازم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم پنجم مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم به مریم کودک طلاق در یادگیری بهتر درس کمک کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم پنجم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با محبت دانش آموزان را به درس خواندن ترغیب کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم چهارم مقطع دبستان با موضوع چگونه توانستم با تشکیل جلسات والدین اثر بخش در پررنگ کردن نقش والدین در برنامه ریزی درسی و تربیتی امیر محمد موثر باشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم اول مقطع دبستان با موضوع حل مشکل انگشت مکیدن در دانش آموز پایه اول

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی اختلالات رفتاری و شخصیتی دانش آموز ابتدایی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران مدارس ابتدایی با موضوع چگونه استرس دانش آموزم را کاهش دادم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان مدارس ابتدایی با موضوع چگونه از رفتارهای نامطلوب دانش آموزان جلوگیری کردم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم مقطع دبستان با موضوع چگونگی برطرف کردن اضطراب وترس دانش آموزان از مدرسه

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان اول مقطع ابتدایی با موضوع بررسی میزان موفقیت دانش آموزان دیرآموزپایه اول درطرح تلفیقی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان چهارم مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان کلاسم را برطرف سازم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس ریاضی مقطع دبستان باموضوع چگونه میتوانم از طریق خواندن داستان های کوتاه دانش آموزان را در حل مسائل ریاضی کمک کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه سوم ابتدایی با موضوع راهکارهای کاهش گرایش دانش آموزان به برنامه های ماهواره ای

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه ششم دبستان با موضوع چگونه توانستم مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم در پایه ششم را برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای آموزگاران اول دبستان با موضوع چگونه توانستم مشکل ناسازگاری گفتاری دانش آموزم … را در پایه اول ابتدایی کاهش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای درس قرآن ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزم مریم را به درس قرآن علاقه مند کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای معلم دوم دبستان با موضوع چگونه توانستم دانش آموزانم را از بعضی رفتارهای زشت مثل چشم وهم چشمی باز دارم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی با موضوع چگونه توانستیم با شیوه درس پژوهی مشکلات درک جمع شانه ای رادر دانش آموزان پایه اول بهبود بخشیم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی دبیران عربی متوسطه با موضوع چگونه توانستم به کمک برد هوشمند و محتوا سازی سطح علمی دانش آموزانم را در درس عربی بالا ببرم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ریاضی اول دبستان با موضوع افزایش عملکرد دانش آموزانم در الگویابی وتقارن پایه اول ابتدایی از طریق بازی های خلاق

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس ریاضی دوم دبستان با موضوع افزایش دادن سرعت یادگیری دانش آموزانم در تفریق فرآیندی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای آموزگار دوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم در پایه دوم را برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای معلم سوم دبستان با موضوع افزایش دادن سرعت یادگیری دانش آموزانم در تفریق فرآیندی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ریاضی دوم دبستان با موضوع چگونه توانستم درس ریاضی پایه دوم ابتدایی را برای دانش آموزانم شیرین وجذاب کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه پنجم دبستان با موضوع چگونه توانستم با طرح سوالات جذاب و کاربردی در افزایش سطح یادگیری دانش آموزانم موثر باشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان کلاس سوم دبستان با موضوع چگونه توانستم رفتارهای نادرست و پرخاشگرایانه مجید را در کلاس اصلاح کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان کلاس ششم ابتدایی با موضوع چگونه دانش آموزان کلاس ششم ابتدایی رابه کارگروهی یاهمیاری درکلاس علاقه مند کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی دبیر دینی راهنمایی با موضوع چگونه توانستم دانش اموزان را به نماز و فرائض دینی جذب نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان کلاس چهارم دبستان با موضوع چگونه توانستم خط نوشتاری مهدیه را بهبود بخشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی ریاضی کلاس دوم دبستان : آموزش حلاجی مساله و ارتقا مهارت دانش آموزانم در حل مسائل ریاضی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان کلاس دوم ابتدایی : موضوع تقویت مهارت های نوشتاری دانش آموزان

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس کار و فناوری ابتدایی:استفاده از کامپیوتر برای افزایش میزان فراگیری دانش اموزانم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس انشا دبستان : حل مشکل مشکل نگارش (انشا) دانش آموزانم کلاس ….ابتدایی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای معلم مقطع ابتدایی با موضوع چگونه می توانم لکنت زبان دانش آموزم را بر طرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی برای آموزگاران دبستان با موضوع چگونه خلاقیت دانش آموزان کلاس اول را پرورش دادم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی برای معلمان مقطع ابتدایی با موضوع چگونه می توانیم ترس از آموزگار و کلاس درس را کاهش دهیم و شاید نهایتاً به طور کامل از بین ببریم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی برای معلمان مقطع دبستان با موضوع چگونه اختلال در خواندن رضا را برطرف کنیم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی با موضوع ناهنجاری رفتاری چگونه می توانم ناهنجاریهای رفتاری دانش آموز طلاقم را کاهش یا از بین ببرم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی با موضوع حواس پرتی چگونه توانستم حواس پرت شاهین را در کلاس متمرکز کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی برای درس ریاضی ابتدایی با موضوع راهکارهای افزایش علاقه مندی دانش آموزان مقطع ابتدایی به درس ریاضی

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه سوم دبستان با موضوع چگونه توانستم در کودک بازمانده از تحصیل ایجاد انگیزه نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان کلاس پنجم دبستان با موضوع چگونه توانستم درس انشا را برای دانش آموزان جذاب نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان چهارم دبستان با موضوع چگونه توانستم میزان پرخاشگری دانش آموزان را در کلاس کاهش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه دوم دبستان با موضوع چگونه می توانم اضطراب فاطمه را در کلاس از بین ببرم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی در مورد گوشه گیری با موضوع چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی گستاخی با موضوع بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه چهارم ابتدایی با موضوع چگونه می توانم با استفاده از مواد زاید و بدون استفاده در ساعت هنر خلاقیت را در دانش آموزان پایه چهارم افزایش داد

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی مدرسه گریزی با موضوع چگونه توانستم علل مدرسه گریزی حسین را کاهش دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران سوم دبستان با موضوع چگونه توانستم علاقه شرکت در نماز جماعت را در دانش آموزانم نهادینه سازم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی موفقیت تحصیلی با موضوع چگونه توانستم نقش والدین را در موفقیت تحصیلی فرزندانشان بیشتر کنم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان سوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن و استرس را در علی دانش آموز کلاس سوم بهبود بخشم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه دوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم مهارت خواندن را در علیرضا دانش آموز پایه دوم تقویت نمایم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی ریاضی ششم دبستان با موضوع چگونه توانستم مقایسه اعداد اعشاری را به صورت عملی به دانش آموزان یاد دهم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان پایه پنجم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم مشکل روانخوانی امیر دانش آموز پایه پنجم را برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلمان کلاس پنجم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم اختلالات رفتاری و عاطفی و روابط اجتماعی غلط دانش آموزم شهاب را برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم چندپایه دبستان با موضوع چگونه توانستم به ارائه پاسخهای راهبردی به رفتارهای نامطلوب دانش آموزان بپردازم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران اول دبستان با موضوع چگونه توانستم اختلالات یادگیری بهاره را با استفاده از فناوری های نوین برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی درس ریاضی دوم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم به آموزش و بانشاط سازی درس ریاضی پایه دوم ابتدایی به سبک بازی های کودکانه بپردازم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران پنجم دبستان با موضوع چگونه توانستم با طراحی یک نمونه سوال جذاب و استاندارد برافزایش بازدهی تحصیلی دانش آموزان تاثیر مثبت بگذارم

4000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی معلمان اول دبستان با موضوع چگونه توانستم مشکل املا و توانایی جانشین کردن صحیح صورت نوشتاری حروف را در دانش آموزانم برطرف نمایم

4000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم پایه ششم دبستان با موضوع چگونگی بهبود دیکته نویسی در دانش آموز کم توان ذهنی پایه ششم ابتدایی

3000 تومان
خرید محصول

نمونه اقدام پژوهی کلاس گریزی با موضوع چگونه توانستم به کمک راهکار های اثر بخش مشکل وابستگی به والدین و کلاس گریزی امیر را برطرف نمایم

3000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم کلاس چهارم ابتدایی: چگونه توانستم نقاشی و رنگ آمیزی دانش آموزم صادق را در کلاس چهارم دبستان … بهبود بخشم

3000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی معلم مقطع ابتدایی با موضوع چگونه توانستم مشکل لجبازی سپهر دانش آموز کم توان ذهنی را برطرف نمایم دقیق و کامل در قالب ورد

3000 تومان
خرید محصول

اقدام پژوهی آموزگاران دبستان : بهبود وضعیت درسی دانش آموزان ضعیف

3000 تومان
خرید محصول

دانلود مقالات انگلیسی مدیریت سال ۲۰۱۸- ۲۰۱۹ با ترجمه تخصصی| مقاله بیس مدیریت|مقاله آی اس آیمدیریت

16 Apr 2019

دانلود رایگان مقالات انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ مقاله بیس مدیریت در تمامی گرایش ها- مقاله ISI  مدیریت مقاله ۲۰۱۹ مدیریت 

امکان دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت  قبل از خرید ترجمه

بر روی عنوان موردنظر کلیک نمایید 

مقالات ۲۰۱۹    مقالات ۲۰۱۸    مقالات ۲۰۱۷    مقالات ۲۰۱۶    مقالات ۲۰۱۵    مقالات ۲۰۱۴    مقالات ۲۰۱۳    مقالات ۲۰۱۲    مقالات ۲۰۱۱    مقالات ۲۰۱۰    سایر مقالات

مقالات انگلیسی مدیریت ۲۰۱۹ با ترجمه ( مقاله بیس مدیریت ۲۰۱۹)

مقالات انگلیسی مدیریت ۲۰۱۹ با ترجمه ( مقاله بیس مدیریت ۲۰۱۹)

M795- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹ اثر متقابل رفتارهای رهبری استراتژیک و فرهنگ سازمانی در هماهنگی استراتژیک سیستم های اطلاعاتی و کسب و کار  و ادغام سیستم های سازمانی

M809- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹ چگونه تبلیغات گوشی هوشمند بر روی قصد خرید مصرف کنندگان تأثیر می گذارد؟

H387- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۹ تشریح علل شکست کسب و کار با استفاده از افشای گزارش حسابرسی

M823- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹ زنجیره تامین ۴.۰ : مفاهیم، بالندگی و برنامه تحقیقاتی

M802-مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹  سبک های رهبری و مهارت های توسعه یافته از طریق یادگیری مبتنی بر بازی

H385-مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹ حاکمیت شرکتی و عملکرد شرکت در بازارهای نوظهور

M790- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۹ نوآوری، مدیریت منابع انسانی پایدار و رضایت مشتری

M783- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۹ : ایجاد وفاداری از طریق برنامه های پاداش: تاثیر ادراک عدالت و وابستگی به برند

H416- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹ اعتماد به نفس بیش از حد مدیران، تامین مالی داخلی و بازده سرمایه گذاری

M793- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۹ مسئولیت اجتماعی شرکت و عملکرد هتل 

M819- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹ چارچوبی برای ارزیابی ریسک،مدیریت و سنجش: ابزار اقتصادی برای اندازه گیری ریسک در زنجیره تامین

h377- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۹ : ساختار سرمایه در صنعت گردشگری : نقش استراتژی دارایی سبک و استراتژی هزینه گرا

M784- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۹ : تأثیر مدیریت منابع انسانی سبز بر رفتار سازگار با محیط زیست کارکنان هتل و عملکرد محیطی

M785- مقاله انگلیسی با ترجمه  ۲۰۱۹ : تأثیر عملکرد ویژگی های هتل بر رفتارهای بازاریابی دهان به دهان الکترونیکی

H391- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۹ تجزیه و تحلیل نرخ ارز و تولید ناخالص داخلی (GDP) توسط سیستم استنتاج فازی عصبی تطبیقی (ANFIS)

H405- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۹ چارچوب حسابداری کربن برای کاهش تولید کربن در حومه ی  شهرهای اروپایی

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ (مقاله بیس مدیریت ۲۰۱۸)

M832- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ جهت گیری بازاریابی الکترونیکی در زمینه شرکت های کوچک و متوسط

M814- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ درک سیاست های سازمانی، پنهان سازی دانش و خلاقیت کارکنان: نقش تعدیلگر تعهد حرفه ای  

M801- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸ رسانه اجتماعی – استفاده از اینستاگرام و مزایای عملکرد آن

R111-مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ چگونه معلمان عواملی را که بر روی توسعه خلاقیت تأثیر می گذارد، درک می کنند: کاربرد دیدگاه تئوری شناختی اجتماعی

M800- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸  اثر شلاق چرمی در زنجیره تامین حلقه بسته: یک بررسی ادبی سیستماتیک

M772- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ : تجزیه و تحلیل عوامل ایجاد توانمندی در تولید چابک

H419- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ ارتباطات دولتی و پایداری سودآوری 

H397- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ اهداف خانواده محور، نماینده خانواده در هیئت مدیره و تامین مالی بدهی 

M674- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ : تأثیر کارآفرینی، بازار، رویکردهای مدیریت دانش در تولیدکنندگان شوینده و مزیت رقابتی پایدار

M720- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸ : مجوز فناوری استراتژیک در یک زنجیره تامین

M796- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸ درک جامع از چشم انداز زیان مالی برای افزایش اعتماد خریداران نسبت به جستجو، پیشنهاد، صحبت مثبت و بازدیدهای مکرر از فروشگاه آنلاین

h376- مقاله انگلیسی ترجمه شده  ۲۰۱۸ : خلق نقدینگی بانک و رکود اقتصادی

M791- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸  اثرات متقابل جهت گیری بازاریابی سبز استراتژیک و بازاریابی سبز داخلی بر مزیت رقابتی

M792- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸ ارتباط بین شناسایی برند مصرف کننده، گروه های هوادار  برند و وفاداری برند

M788- مقاله انگلیسی با ترجمه  ۲۰۱۸ قدرت همبستگی بین تحولات(نوآوری) تحقیق و توسعه و رشد شرکت: نقش حاکمیت شرکتی و تغییرات در دارایی ملموس

M806-مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ نوآوری، تحقیق و توسعه، و سودآوری شرکت در تایوان 

M803- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ بررسی جامع عملکرد توسعه نفت و گاز در نیجریه: تجزیه و تحلیل فنی و غیر فنی

M786- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸ : مدیریت ریسک فاکتورهای انسانی در صنایع فرآیند محور

M780- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مدیریت استراتژیک بحران در گردشگری: استفاده از اصول مدیریت ریسک یکپارچه برای صنعت گردشگری

M671- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : سازگاری سیستم های دانش سازمانی و مدیریت دانش برای بهبود کارایی و اثربخشی عملکرد

M760- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : تأثیر فرهنگ سازمانی بر تعهد کارکنان

M739- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : تاثیر مدیریت دانش بر رضایت شغلی

M778- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : رابطه ی بین مدیریت استراتژیک منابع انسانی و رضایت شغلی

M758- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : ادغام ساخت پذیری و مدیریت ریسک پروژه

H340- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مسئولیت اجتماعی شرکت و ساختار مشوق های مدیرعامل

M777- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : انگیزش سازمانی، رضایت شغلی کارکنان و عملکرد سازمانی

M721- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : یک دیدگاه استراتژیک از جدول زمانبندی دانشگاه

M769- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : ارتباط بین سرمایه فکری و عملکرد مالی

M741- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : نامتقارنی شرکت و برون سپاری استراتژیک

H367- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : انتظارات بازده سهام در بازار اعتباری

H326- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : برآورد استراتژیک ارزش منصفانه دارایی ها

M745- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : یک سیستم مدیریت یکپارچه برای سلامت و ایمنی شغلی و محیط کاری و سیستم اطلاعات مدیریت

M776- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : پیاده سازی استراتژی و تحول سازمانی

M736-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : بررسی نگرش های رفتاری مصرف کننده در مورد برند لوکس در رسانه های اجتماعی

M779- مقاله انگلیسی با ترجمه  ۲۰۱۸ : نقش تعدیل گر فرهنگ سازمانی در رابطه ی بین تعهد عاطفی و رضایت شغلی

M762- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ :کمی سازی اثرات عدم اطمینان از بازگشت محصول بر عملکرد اقتصادی و محیطی طراحی پیکربندی و شکل محصول

H329- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ :حسابداری مدیریت محیط زیست و تأثیر آن در کنترل کربن و کیفیت افشاء

M748- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : چگونه بازاریابی داخلی موجب رضایت مشتری در بازارهای رشد یافته و در حال رشد اروپایی می شود؟

M746- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : یک رویکرد برای ادغام استراتژی های نگهداری و تعمیرات آینده نگر (پیشگیرانه) در یک مدل کنترل و برنامه ریزی تولید

M743- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : رشد وفاداری مشتری و تاثیر آن بر سودآوری در خدمات مالی

H374- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸ : تخصص مالی هیئت مدیره و رفتار تقسیم سود سهام شرکت ها

M734- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : تأثیر عناصر برنامه ی اخلاقی رسمی بر رفتار اخلاقی مدیریتی

M735- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مدیریت کیفیت فراگیر در تولیدی های کوچک و متوسط هند

M759- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : ارزیابی محیطی استراتژیک، مسائل کلیدی از اثربخشی آن

M731- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مدیریت خرید و تامین در دیدگاه بازاریابی صنعتی

M756- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : روابط مشتری و وابستگی متقابل در فرایند بین المللی شدن شرکت

H358- مقاله انگلیسی با ترجمه  ۲۰۱۸ : عدم تقارن نرخ واقعی ارز و فقر : نقش کمک های مالی

H347- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : حسابداری، اندازه گیری عملکرد و عداالت (انصاف) در شبکه های عرضه تولیدی

H345- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : اثرات استراتژی زیست محیطی، عدم اطمینان زیست محیطی و تعهد مدیریت ارشد بر عملکرد زیست محیطی شرکت: نقش حسابداری مدیریت زیست محیطی

M771- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ : بررسی روابط بین مهارت IT، ظرفیت نوآوری و چابکی سازمانی (بدون ترجمه)

M764- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مدل مزایای زیست محیطی و ارزیابی هزینه ها برای فرآیند بازتولید تحت شرایط عدم اطمینان از کیفیت

H373- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ : چارچوب حاکمیت دولتی در مالزی: تجدیدنظرهای بدیهی از طریق حسابداری تعهدی

H369- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : ارزیابی چرخه عمر و حسابداری هزینه های زیست محیطی در نیروگاه برق

M757- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : تأثیر اثر تشویقی وب سایت در عملکرد مالی هتل لوکس

M749- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ : تاثیر ویژگی های محصول بر رضایت مشتری (بدون ترجمه)

H342- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : تاثیر سیستم های هوشمند کسب و کار در سیستم های حسابداری مدیریت از دیدگاه خبرگان

M725- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ : مدلی برای نقش اعتماد در سطح عملکرد شرکت (بدون ترجمه)

M742- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : تاثیر مدیریت دانش بر حس کارکنان از رفاه

M754- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : طراحی چرخه عمر محصول برای ایجاد ارزش پایدار: روش های توسعه محصول پایدار در زمینه مهندسی ارزش بالا

M729- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : جهت گیری استراتژیک مدیریت دانش و ایجاد ارزش

M723- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : آیا سازمان ها از فرایند رسمی مدیریت ریسک برای رفع خطرات رسانه های اجتماعی استفاده می کنند؟

M730- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مدل طرح ریزی فازی نامطمئن متغیرهای کلامی برای تصمیم گیری چند معیاره برای سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری بیمارستان

H336- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : حساسیت های بازار کار، سرمایه گذاری و جریان سرمایه

M719- مقاله انگلیسی مدیریت ۲۰۱۸ : برنامه ریزی استراتژیک نیروی کار در مراقبت های بهداشتی(بدون ترجمه)

H310- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مدل سازی فازی از تجارت سهام با شمعدان فازی

M722- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : استراتژی های بازاریابی دیجیتال، بررسی های آنلاین و عملکرد هتل

M755- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ : نوآوری مشارکتی از طریق مدیریت استعداد (بدون ترجمه)

M727- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : یادگیری سازمانی در دانشکده پرستاری

M726- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : مدیریت بحران جهانی – پژوهش های جاری و جهت گیری های آینده

M747- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۸ : چگونه هوش هیجانی رهبر بر عملکرد کاری زیردستان و رفتار شهروندی سازمانی تاثیر می گذارد

M702- مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ : سازگاری در تغییر سازمانی: آیا هر کارمند ارزش رهبری مشارکتی دارد؟

H360- مقاله انگلیسی با ترجمه  ۲۰۱۸ : اختیارات حسابداری و پاداش نقدی مدیر اجرایی: بررسی تجربی از حاکمیت شرکتی، رتبه بندی اعتباری و ارزش شرکت 

H346- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : رسانه های اجتماعی سازمانی : چگونه کانال های افشای دو طرفه سرمایه گذاران را تحت تاثیر قرار می دهند

M700-مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : بررسی تأثیر ویژگی های شرکت بر ساختار سرمایه ی شرکت های کوچک و متوسط

M703- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : هویت مشترک در استرس و تغییر سازمانی

H338- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : حسابداری مدیریت و پارادوکس در آژانس های نهادینه شده: چارچوبی برای تجزیه و تحلیل منابع تغییرساختاری

M675- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : تحقیق در بازار سهام مربوط به بازار انرژی ساختار شبکه بر اساس شاخص های مالی

M732- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ : عوامل تعیین کننده رضایت شغلی و عملکرد دریانوردان (بدون ترجمه)

M705- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : چگونه مشتریان شما در فرایند خلق مشترک ارزش برند ارزشمند هستند

M704- مقاله انگلیسی مدیریت ۲۰۱۸ : نفوذ بازار بیمه و رشد اقتصادی در کشورهای منطقه یورو (بدون ترجمه)

M670- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : اختصاص منابع انسانی در سازمان های تحت شرایط بحران

M672- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : درک انگیزه خرید مصرف کننده در بازار خرده فروشی مد

M676- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : مدل سازی و تجزیه و تحلیل بازاریابی دهان به دهان

H344- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۸ : هوش تجاری و تجزیه و تحلیل کسب و کار در تحقیقات حسابداری مدیریت

M673- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸ : مطالعه تاثیر فعالیت های بازاریابی رسانه های اجتماعی بر ارزش ویژه برند و پاسخ مشتری در صنعت خطوط هوایی

M718- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۸: استراتژی های بازاریابی آنلاین

M773- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ : توسعه یک چارچوب برای اجرای سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی پایدار (بدون ترجمه)

H315- مقاله انگلیسی ۲۰۱۸ : حساب های سرمایه طبیعی و تصمیمات عمومی سیاست (بدون ترجمه)

 

مقالات انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ (مقاله بیس مدیریت ۲۰۱۷)

M775- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : تشریح تأثیر سیستم های تولید با قابلیت پیکربندی مجدد بر عملکرد محیطی: نقش مدیریت ارشد و فرهنگ سازمانی

M765- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : تأثیر قابلیت های محیطی بر استراتژی های محیطی و عملکرد محیطی صادرکنندگان کره ای برای مدیریت زنجیره تامین سبز

M766- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : دستیابی به پایداری زیست محیطی

M767- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : اندازه گیری کار تیمی و عملکرد تیم در محیط کاری مبتنی برهمکاری

M763- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : روابط تجربی عدم اطمینان محیطی درک شده، مشارکت زنجیره تامین و عملکرد عملیاتی

H363- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : رابطه ی بین هزینه یابی بر مبنای هدف و مهندسی ارزش و کایزن و سود مورد انتظار

H362- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : تاثیر اطلاعات حسابداری سرمایه انسانی بر ارزش بازار شرکت های تولیدی عرضه شده در بورس

M744- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : فرهنگ سازمانی و یک محیط کار ایمن و آگاهانه : نقش میانجی رضایت ارتباطی کارکنان

M740- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : نقش جهت گیری سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای پایداری

M737- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : بازاریابی سبز به عنوان یک مزیت رقابتی برای کسب و کارها

M738- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : گرایش به بازاریابی سبز، ادراک، توسعه مقیاس و اعتبار سنجی

M733- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : بازاریابی سبز امروزی- ترکیبی از اعتماد، مشارکت مصرف کننده و تفکر چرخه عمر

M699- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ : استفاده از ارزش ویژه برند مبتنی بر مصرف کننده در نام تجاری هتل لوکس

M728- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : استفاده از رویکرد مدیریت دانش در کسب شبکه های یادگیری سازمانی

M724- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : تفاوت در ارزش برنامه ریزی منابع سازمانی بین شرکت های کوچک و متوسط تولیدی و خدماتی

M717- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : یک مدل ترکیبی بازاریابی جدید برای نجات صنعت گردشگری (مهمان نوازی)

H383- مقاله انگلیسی ۲۰۱۷ یکپارچگی دولت و بهره وری سرمایه گذاری شرکت (بدون ترجمه)

M716- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : درک ارتباط بین رضایتمندی از ارتباطات، عدالت درک شده و رفتار شهروندی سازمانی

M714- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : عدم انطباق جنسیتی و محل کار مدرن: مرزهای جدید در فهم و بیان هویت جنسیتی در کار

M715- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی

H232- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : ریسک و سودآوری بانک های اسلامی: یک فریب مذهبی (کلاه شرعی) یا یک راه حل جایگزین؟

H319- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ : ارتباط حسابداری مدیریت استراتژیک با فرهنگ عمومی: پایان دنیای موزیکال غرب

H321- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ : چگونه فرصت طلبی مدیریتی بر هزینه های تامین مالی بدهی تاثیر می گذارد؟

M713- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ : مدیریت زنجیره تامین سبز مرتبط با شاخص های عملکرد در صنایع کشاورزی

M712- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷: سرمایه گذاری مستقیم خارجی و تجارت بین المللی در BIMSTEC

M711- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : اثرات انعطاف پذیری استراتژیک و تولیدی و چابکی زنجیره تامین بر عملکرد شرکت در صنعت مد

M710- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷: نقش عوامل سازمانی بر رفتار ایمنی کارگر: یک رویکرد شبکه بیزین

M633- دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ : جستجوی رهبران: متعادل سازی نوآوری، ریسک و سیستم های کنترل مدیریت

M706- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ : چگونه توانایی های بازاریابی و عملکرد فعلی در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک در بازارهای بین المللی است

M701- مقاله انگلیسی مدیریت ۲۰۱۷ : اعمال تکنیک های تصمیم گیری در پروژه های مهندسی عمران

M698-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : فاکتورهای احتمالی، مدیریت ریسک، و عملکرد بانک های اندونزی

M697-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : نقش رهبری عاقلانه در افزایش عملکرد شغلی: شواهد از بخش گردشگری مصر

M684-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : ایجاد وفاداری در مشتری نهایی از طریق اعتقاد به وفاداری و شناسایی مشتری_شرکت

M687- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : چگونگی ارتباط هوش هیجانی با رضایت شغلی و فرسودگی شغلی در مشاغل خدماتی عمومی

M694- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ :نقش تعدیل کننده شناسایی نام تجاری-مصرف کننده در پاسخ مصرف کننده به پشیمانی از خرید

M685- مقاله ترجمه شده۲۰۱۷ : تلاش برای ایجاد وفاداری به مقصد با شناسایی ویژگی های مسافران وفادار

M686- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : فرا تحلیلی از روابط بین توانایی ذهنی عمومی و رضایت شغلی و رضایت از زندگی

M695- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : مدل شایستگی های مدیران پروژه برای صنعت ساخت و ساز

M696- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : انگیزه، برنامه ریزی کسب و کار و مدیریت ریسک: کارآفرینی در میان دانشجویان

M679- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : تأثیر ارتباطات بازاریابی بر وضعیت مالی شرکت

M643- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : تجزیه و تحلیل مدیریت فناوری با استفاده از نمونه ای از شرکت های تولیدی از بخش SME

M677- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : اهمیت بازاریابی ایمیلی در تجارت آنلاین

M678- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : عوامل موثر بر وفاداری برند تجاری در بازارهای B2B: چشم اندازی از بازار در حال ظهور

M644- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : چگونه کارآفرینان می توانند از مدیریت شکست بهره مند شوند

M639- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : ظرفیت جذب و برون سپاری تحقیق و توسعه

M638-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : هوش تجاری و یادگیری سازمانی

M634-مقاله انگلیسی ترجمه شده بازاریابی صنعتی ۲۰۱۷ : نظریه پردازی خوشه های فضایی موقت و مرز-کار نهادی در بازاریابی صنعتی

M636-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷: فرآیندهای بحرانی در مدیریت دانش: رویکردی به سوی ایجاد ارزش مشتری

M637- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : بررسی قابلیت اطمینان استراتژی های مدیریت سهام در تقاضای وابسته

M632- دانلود مقاله لاتین ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۷ : مدیریت ریسک شرکت ها و عملکرد شرکت

M642- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : انتخاب تامین کننده تحت ریسک شکست، تخفیف کمی و حجمی معاملات

M641- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : سیستم های اطلاعاتی و مدیریت زنجیره تامین پایدار به سوی یک جامعه پایدارتر

M640- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : پیامد های تکاملی رسانه های اجتماعی برای مدیریت دانش سازمانی

M635-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۷ : جهت گیری نظارتی، جهت گیری هدف کارمند و مدیریت دانش در میان کارمندان

H268- مقاله انگلیسی ۲۰۱۷ : پیاده سازی مهندسی ارزش بر اساس محاسبات کنترل کیفیت چند بعدی در یک هزینه یابی بر مبنای هدف و رویکرد قیمت گذاری هدف(بدون ترجمه)

M631- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت ۲۰۱۷ : چگونه عملکرد مدیریت ریسک شرکت، تصمیم گیری سازمانی را تحت تاثیر قرارمی دهد مطالعه میدانی بزرگ شرکت نفت و گاز جهانی(بدون ترجمه)

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۶

M761- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۶ : تاثیر چشم انداز، استراتژی و منابع انسانی برروی عملکرد خدماتی سازمان های غیر انتفاعی

M692- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۶ : جغرافیای اقتصادی و دیدگاهای بازاریابی صنعتی در برنامه های تجاری: بازاریابی جمعی و گسترش دانش

M690- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۶: تأثیر کیفیت هیئت مدیره و کمیته ارتقاء در ورشکستگی شرکتی

M689- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۶ : الگوهای رفتاری برنامه های ارزیابی عملکرد زیست محیطی

M622- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۶ : مهارت هایی که باعث بهبود سودآوری می شوند: رابطه بین مدیریت پروژه، مهارت های فناوری اطلاعات و سودآوری شرکت های کوچک تا متوسط

M617- مقاله لاتین ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۶ : تاثیر متقابل بین کنترل ایدئولوژیک و سیستم های کنترل مدیریت رسمی

M616- مقاله لاتین ترجمه شده رشته مدیریت ۲۰۱۶ : نقش زمینه سازمانی در پرورش رفتارخلاق کارکنان: فعل و انفعالات بین تنظیمات سیستم منابع انسانی و حال و هوای رابطه ای

M608- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۶ : هنوز کیفیت آموزش و گسترش آن مهم است؟ مدارک و شواهد در سرمایه انسانی و بهره وری در یونان

M607- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده ۲۰۱۶ : مطالعه طولی مدیریت درآمد: تجزیه توانایی های مالی شرکت ها

M606- مقاله انگلیسی بازاریابی با ترجمه فارسی ۲۰۱۶ : از آن چه فکر می کنید مطالب بیش تری در مورد بازاریابی وجود دارد!

M559- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۶ : تاثیر سیاست دولت و کیفیت زیست محیطی بر وفاداری بازدیدکننده از جشنواره های موسیقی تایوان: تاثیرات تعدیلی دلیل بازدیددوباره و نوع حرفه و شغل

M557- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۶: حفظ برندگان: آیا می‌توان با سیاست‌گذاری موجب افزایش رشد کارآفرینی شد؟

M553- مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۶ : مدیریت امنیت اطلاعات رویکرد جامع تری را نیاز دارد: بررسی ادبیات

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۵

M693- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : افزودن ارزش و تکنیک مدیریت منابع انسانی

M688- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵: تاثیر عوامل کلیدی موفقیت برنامه ریزی منابع انسانی در عملکرد کسب و کار

M669- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : تاثیر شیوه های مدیریت دانش برعملکرد سازمانی شیوه کارت امتیازی متوازن

M630- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۵ : مطالعه ارزیابی عملکرد سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) با استفاده از رویکرد کارت امتیازی متوازن کمی

M624- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۵ : اثر شیوه های مدیریت منابع انسانی بر روی انگیزه و یادگیری کارکنان

M623- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت گردشگری ۲۰۱۵ : مدیریت مسیر گردشگری آبشار Cibereum به عنوان ارائه دهنده خدمات زیباسازی مناظر در پارک ملی

M613- مقاله لاتین ISI با ترجمه فارسی مدیریت ۲۰۱۵: مدیریت فناوری به عنوان یک ابزار استراتژی خلاقانه ی آموزشی و مدیریت شناختی

M611-دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵ : ارزیابی عوامل زنجیره تامین و طبقه بندی مدیریت موجودی در سطح تامین کنندگان سبزیجات تازه

M610- دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۵ : مدیریت عملکرد بعنوان فرایندی از توسعه نوآوری در صنعت نرم افزار

M609- مقاله لاتین با ترجمه فارسی رشته مدیریت ۲۰۱۵: راهی به سمت رفتار غیر اخلاقی حامی سازمانی: تعیین هویت سازمانی به عنوان یک تابع مشترک از اشتیاق کاری و خصیصه تمرکز حواس

M605- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: رضایت کارکنان از عوامل ابقاء: بررسی نقش سازگاری شغلی

M604- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵ : کارگزاران سیاسی حکومت های محلی چگونه از اطلاعات استفاده می کنند؟

M603-دانلود رایگان مقاله لاتین مدیریت ترجمه شده ۲۰۱۵ : به کار گیری برنامه ریزی تعاملی با تکیه بر رهبری بخش دولتی در هیئت مدیره شورای مهاجرت اندونزی

M602-مقاله انگلیسی ترجمه شده رشته مدیریت ۲۰۱۵ : بررسی اثرات هوش عاطفی بر عوامل اجتماعی – ذهنی سازندگی منابع انسانی

M601- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت بازاریابی با ترجمه فارسی ۲۰۱۵ : اثر تعهد مدیریت به بازاریابی داخلی بر نگرش کاری کارکنان

M596- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : بررسی رابطه ی بین اجرای سیستم های اطلاعات مدیریت با کارآفرینی سازمانی

M595- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : عوامل موثر بر چابکی سازمانی در بین کارکنان شرکت نفت جنوب

M594- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : بازاریابی مواد غذایی حلال: یک مطالعه موردی بر روی رفتار مصرف کننده در حوزه مصرف مواد غذایی فراوری شده

M593- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : تصمیم گیری چند عاملی برای مدیریت شیلات

M592- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : ارزیابی بلوغ مدیریت ریسک شرکت‌های ساختمانی در بحث تحویل پروژ‌ه زیربنایی در کشور نیجریه

M591- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : رابطه بین ویژگی های انسانی و اتخاذ سیستم های اطلاعات مدیریت پروژه در پروژه های سازمان های غیر دولتی

M590- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : پروژه ای برای بهبود مدیریت دانش و نتایج کلیدی شغلی از طریق مدل برتر EFQM

M589- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : رابط بازاریابی-حسابداری – مشکلات و فرصت ها

M587- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : نقش هتل بیمارستان ها و درمانی در صنعت رو به رشد تجارب بهداشت و درمان

M585- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : مجاورت چگونه بر همکاری بازاریابی بین شرکتی تأثیر می گذارد؟

M584- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : رفتارهای شهروندی سازمانی و هویت سازمانی معلمان شاغل

M582- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : انگیزه رفتار خدمات به مشتریان کارکنان آژانس های مسافرتی و رفتار شهروندی سازمانی

M581- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : طراحی جدید برای محاسبات بلوغ مدیریت پروژه (PMM)

M579- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : افزایش عملکرد عاطفی و خدمات به مشتریان از طریق شیوه های منابع انسانی

M576- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : پیشرفت در مدیریت ریسک مالی و عدم قطعیت سیاست اقتصادی

M575- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : طراحی کیفیت جامع سیستم اطلاعات مدیریت (TQMIS) برای مدل مدرسه به بهترین روش

M573- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : چگونه تغییرات برنامه ریزی نشده در هنگام اجرای یک سیستم اطلاعات مدیریت پروژه (PMIS) در یک محیط چند پروژه ای پیچیده ظهور می یابند

M571- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : متخصصین کامپیوتر مالزی : ارزیابی هوش هیجانی و تعهد سازمانی

M570- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : کیفیت خدمات از منظر شفافیت نقش و رفتار شهروندی سازمانی

M569- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : تنزل و ظهور مجدد عوام: تاثیر سیاست های دولت بر نهادهای مدیریت منابع در چین

M568- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : فرآیندها و مزایای استفاده از فناوری اطلاعات در مدیریت زنجیره تأمین

M567- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵: فرهنگ سازمانی و رضایت شغلی موسسات بانکی یونانی

M566- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : ملاحظات نظری وعملی در مورد عوامل خطر در ارتباطات سازمانی

M565- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵: ادراک از ریسک خدمات و استراتژی های مدیریت ریسک در گردشگری مشارکتی معاملات بین تجار

M564- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : مسئولیت سازمانی و درک شرایط امن: نقش میانجی رضایتمندی از شغل

M563- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵: فعال کردن مدیریت پروژه ساخت و ساز همراه با همکاری تولید و بهبود مستمر

M562- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : توسعه و خصوصیات اولیه روانسنجی مقیاس رفتار شهروندی سازمانی معلمان

M561- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵: رابطه بین جامعه پذیری سازمانی و رفتار تعلق به سازمان:نقش اثر گذار تناسب فرد-محیط

M560- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : رابطه بین رفتار شهروندی سازمانی و سکوت سازمانی

M558- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۵ : نقش گردش شغلی بین فرسودگی شغلی و رفتار شهروندی سازمانی بین کارکنان هتل مالزی

M556- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: ساختار سازمانی، شکل سازمانی، و رفتار کاری غیر سازنده: آزمون رقابتی از دیدگاه های بوروکراتیک و پسا بوروکراتیک

M555- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: مدیریت بهره وری در بانکهای منطقه ای ژاپنی: یک شبکه DEA

M554- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: سابقه رفتار صدای مدیران پروژه: تاثیر متعادل عزت نفس مبتنی بر سازمان و تعهد سازمانی موثر

M550- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: ساختار تامین مالی بانک و اعطای وام تحت شوک های نقدینگی: شواهدی از کره

M549- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: قیمت گذاری کمتر از واقع، عملکرد ضعیف و واکنش بیش از حد در عرضه عمومی اولیه

M548- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: کشف و بهره‌برداری از فرصت‌ها در صنعت لبنیات

M547- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: رابطه بین سیستم های اطلاعاتی مدیریت و عملکرد شرکت

M546- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: ارزیابی تکنولوژی های طرز رفتار با ضایعات بهداشتی با استفاده از یک مدل مرکب تصمیم گیری چند معیاره

M545- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: مباحث دانشمندان برجسته و منتقد اسلامی و مساله ی ربا: مفاهیمی برای حسابداری و بانکداری اسلامی

M544- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: نوآوری های مدیریتی و تکنولوژیکی، هر رابطه ای؟

M543- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: توضیح رفتار مصرف کنندگان برق خانگی رومانیایی در بازار متغیر

M542- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: اثر بحران اقتصادی بر رفتار قیمت بلیط های هواپیمایی. تجزیه و تحلیل مورد مطالعه ی مسیر نیویورک مادرید

M541- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۵: مطالعه ای تطبیقی در مورد سیستم های هزینه یابی مبتنی بر فعالیت: رهیافت های سنتی، فازی و مونت کارلو

M538- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: بهترین شیوه های مدیریت پروژه در پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱

M537- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: مدل چند ضابطه ای در ارزیابی آموزشی

M536- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: عوامل موثر بر قابلیت مدیریت ارشد برای شناسایی کارمندان کلیدی

M535- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: تکنیک های پیشرفته ی مدیریت دانش و دسترسی به اطلاعات استراتژیک

M534- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: رویکردی بر: بازیابی اطلاعات XBRL بر روی نسل جدید سیستمEDGAR (سیستم جمع آوری، تحلیل و بازیابی اطلاعات )

M531- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: پشتیبانی از تصمیم بازاریابی، با استفاده از هوش مصنوعی و مدل‌سازی دانش: کاربرد آن در مدیریت مقصد توریستی

M530- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: گزارش گری مالی اینترنتی در مالزی: برداشت تهیه کنندگان و استفاده کنندگان

M529- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: ابر خبره: یک چارچوب مبتنی بر مفاهیم ابری برای تسهیم دانش و مهارت های منابع انسانی

M527- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: نقطه اشتراک کارآفرینی و مدیریت استراتژیک: کارآفرینی استراتژیک

M523- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۵: یک پلتفرم رایانش ابری برای برنامه‌های کاربردی در زمینه برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۴

M708- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴: بررسی اثر تعدیل انتقادات متناقض و تفاوتهای جنسیتی آن در تصمیم گیری خرید آنلاین مصرف کنندگان

M683- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : اندازه گیری رضایت مشتری برای زنجیر F & B با مدل ASCI

M681- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : مسیرهایی به سمت تغییر کل جامعه : مطالعه موردی راجع به نقش تعهد مدرسه و تحصیلات محیطی

M682- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : مدیریت ریسک، کارآمدی هیئت مدیره و ارزش شرکت

M666- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : مدل ارزیابی آمادگی یادگیری الکترونیکی در مؤسسات آموزش عالی

M663- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : رابطه بین ابعاد مدیریت کیفیت جامع TQM‏ و عملکرد سازمانی

M656- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : معرفی چارچوبی برای انتخاب پیمان کار مناسب با استفاده از تحلیل سلسله مراتبی AHP

H271- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴: تئوری حسابداری مدیریت و عملکرد آن : اندازه گیری شکاف در کسب و کار

M654- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : ابهام زدایی از مدیریت دانش در بنگاههای کوچک و متوسط

M650- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : ملاحظات و اثرات تأمین‌کننده و مشتری در تصمیمات مالی شرکت

M649- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : مدل تعمیم یافته برای مهندسی ارزش یکپارچه

M648- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : الزامات مبتنی بر برآورد هزینه تولیدات آتی با استفاده از اطلاعات ارزیابی چرخه عمر

M645- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : یک روش مدل سازی چند رشته ای برای مدیریت پیش نیازها در مهندسی سیستمهای مکاترونیک

M629- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۴ : رویدادهای ورزشی به عنوان یکی از استراتژی‌های مسئولیت‌های اجتماعی شرکت

M627- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۴ : دست‌یابی به توسعه محصول جدید پایدار با یکپارچه‌سازی قابلیت‌های مدیریت چرخه‌عمر محصول

M626- مقاله لاتین ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۴ : روش یکپارچه‌سازی حمل‌ونقل و کاربری‌زمین برای استراتژی حمل‌ونقل و تخصیص کاربری‌زمین در چین

M621- مقاله لاتین ISI ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۴ : پنج اصل شیوۀ تبادل دانش در مدیریت زیست محیطی

M620- مقاله انگلیسی ISI ترجمه شده رشته مدیریت ۲۰۱۴ : مدیریت دانش در شبکه های خلق ارزش : ایجاد یک مدل کسب و کاری جدید از طریق نقش واسطۀ دانش

M619- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۴ : یک رویکرد مبتنی بر بازی جهت درک فاکتورهای انسانی در زنجیره ای تقاضا و مدیریت کیفیت

M615- مقاله لاتین ترجمه شده رشته مدیریت ۲۰۱۴ : مدیریت کیفیت: شرکت های برزیلی چگونه از مدیریت کیفیت استفاده می کنند؟

M614- مقاله انگلیسی ترجمه شده رشته مدیریت ۲۰۱۴ : مدیریت کیفیت مقصد توریستی در جهت رضایت بازدیدکنندگان

M600- مقاله لاتین مدیریت ورزشی ترجمه شده ۲۰۱۴ : تجزیه وتحلیل انتظارات دانشجویان مدیریت ورزشی از نظر کیفیت

M599-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : مدیریت توانایی مبنا در زمینه ی سازمانی : یک مرور نظری

M598-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : چگونه ارتباطات یکپارچه بازاریابی و تکنولوژی پیشرفته بر خلق ارزش ویژه برند مشتری گرا تاثیر می گذارند؟

M586- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : عوامل شکست کسب و کار در شرکتهای کوچک و متوسط ایران

M583- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : اثر ابعاد برند خدمات بر وفاداری به برند

M578- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : شیوه های مدیریت منابع انسانی در مدارس بین المللی Sebat

M577- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : توجهات کنونی از توسعه خدمات منابع انسانی

M572- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۴ : آنالیزهای انتقادی از سیستم اطلاعاتی مدیریت موسسات مالی کوچک منتخب هند

M540- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: تاثیرات دو شیوه ارتباطات بین نسلی بر ارزش برند

M533- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: نقش رهبری دانش‌محور (دانش‌بنیان) در نوآوری و شیوه‌های مدیریت دانش

M532- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: بررسی پیدایش مدیریت زنجیره ی تامین سبز: برگرفته از راهنمایی های شرکت های برزیلی

M528- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: تاثیر تنوع بر مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی

M525- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: برنامه ای برای سیستم زنجیره ی تامین سبز از طریق پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی

M524- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: درک رابطه ی بین قابلیت فراگیری سازمانی و کاربرد سیستم های برنامه ریزی یکپارچه( ERP)

M479- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: کاهش مشکل مضاعف آثار منفی خاستگاه نام و نشان تجاری و برند تازه وارد: بررسی کاربرد قومیت گرایی در بازارهای نوظهور

M469- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: کاربردهای تعاملی و تشخیصی سیستم های کنترل مدیریت در پروژه های سیستم های اطلاعاتی: پیشینه و اثر آنها روی عملکرد

M468- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: بررسی نقش مدیریت دانش بر عملکرد سازمانی با در نظر گرفتن نقش واسط بازارگرایی و نوآوری

M467- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: چرا برون سپاری داخلی، ظهور مجدد آمریکا در تولید جهانی را رهبری می کند؟

M466- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: اقتصادهای متمرکز محلی: چه چیزی بر بقای شرکت ‌های ملی و فرا ملیتی ایتالیایی تأثیر می‌گذارد؟

M465- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: تاثیر تبلیغات آنلاین بر فروش خودروهای پروتون در میان اتباع خارجی در کشور مالزی

M464- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: اثرات فناوری اطلاعات ( IT ) طی پنج دهه – به سوی سازمان محیطی

M463- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: معضل تغییر فنآوری در مدل کسب و کار

M462- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: شایستگی های مدیریت پروژه برای توسعه منطقه ای در رومانی: تجزیه و تحلیل هایی از مدل “کار کردن با افراد”

M461- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: شبکه­های یادگیری سازمانی که می­توانند بهره­وری شرکت­های مشاوره­ای IT را افزایش دهند. مطالعه­ای بر روی مشاوران ERP

M460- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: نقش شکلهای جدید سازمان کار در توسعه استراتژی های پایداری در عملیات

M459- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: ادغام تحرک جهانی و مدیریت استعداد جهانی: بررسی چالش ها و فرصتهای استراتژیک

M458- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: بهبود موفقیت بازاریابی: نقش مبادله دانش ضمنی بین فروش و بازاریابی

M456- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: بررسی رابطه بین رفتار شهروندی سازمانی، احساس رضایت از کار، و شخصیت کارکنان

M454- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: ارزش ویژه برند و عوامل تشدیدکننده در ارزیابی های شکست نوآوری محصول: دیدگاهی از اثر ارتباطی

M453- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: اثرات سیستم های پاداش کارکنان روی رفتارهای ایمنی

M452- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: مدل تصمیم گیری چندهدفه هوشمند با فن آوری RFID برای برنامه ریزی تولید

M451- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: یک الگوریتم شاخه و کران برای مسائل تخصیص کارگر به خط مونتاژ و بالانس

M450- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: برون سپاری منابع انسانی: اثرات بازار و کارایی عملیاتی بر عملکردهای منابع انسانی اجرایی

M449- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: اثر تولید ناب روی خطرات اسکلتی-عضلانی و روانی: یک بررسی از روندهای فنی اجتماعی در طول ۲۰ سال

M446- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: اثرات واسطه ای تعهد عاطفی سازمانی و قرارداد روانشناختی در رابطه بین شیوه های جبران خدمات استراتژیک و به اشتراک گذاری دانش

M445- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: اثر تعدیلی روش های مدیریت منابع انسانی در رابطه بین ظرفیت جذب دانش و عملکرد پروژه در شرکت های پروژه محور

m444- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: اثر تعدیل کننده بازاریابی رابطه ای بر زنجیره ارزش تولیدات باغبانی: یک چشم انداز واسطه ای

M443- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: امور مالی، بازاریابی، مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک: روش تجزیه و تحلیل کیفی پژوهش مطالعات موردی در هتل های تجاری در پاتراس و آتن

M442- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: تاثیر تاکتیک های بازاریابی رابطه ای (RMT) و کیفیت رابطه بر وفاداری مشتری: یک مطالعه موردی در صنعت مخابرات و ارتباطات از راه دور تلفن همراه در مالزی

M441- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: رابطه بین سیستم های اطلاعاتی مدیریت و عملکرد شرکت

M440- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: بررسی رابطه بین آمیخته بازاریابی خدمات و ابعاد ارزش ویژه برند

M439- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: چه چیزی یک مدیر برند (نشان تجاری) را اثربخش می کند؟

M438- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: ارزیابی حاکمیت (راهبری) فناوری اطلاعات در سازمان ها: یک رویکرد ساده یکپارچه

M437- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: تولید بهنگام جامع (T-JIT) و اثرات آن بر توانایی زنجیره تامین و عملکرد سازمانی

M436- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: نوآوری سازمانی بعنوان یک عامل تقویت کننده در قابلیت های نوآوری تکنولوژیکی و عملکرد شرکت

M435- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: چگونه کارکنان با تغییرات سازمانی که بواسطه ادغام و تملک برون مرزی ایجاد می شود، سازگار می شوند؟ موردی در چین

M434- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: جریان های دانش و عملکرد شرکت

M433- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: روندهای دانش و نوآوری از طریق استانداردسازی کاربردهای فناوری اطلاعات

M432- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: موازنه اهداف فردی و سازمانی در مدیریت استعداد جهانی: یک دیدگاه منافع متقابل

M431- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: نمایندگی های بازار در بازاریابی صنعتی: آیا نمایندگی ها می توانند استراتژی را تحت تاثیر قرار دهند؟

M430 -دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: بررسی تأثیر آمیزه بازاریابی خدمات بر ارزش ویژه برند

M429- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۴: آینده روابط استخدامی از دیدگاه مدیریت منابع انسانی

M503- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: رهبری تحول آفرین و عملکرد شغلی: یک چشم انداز از شخصیت اجتماعی

M473- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۴: تأثیر رفتارهای توانمندسازی رهبر و توانمندسازی روانشناختی کارکنان بر رضایت مشتری

 

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۳

M691- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۳ : رابطه بین فرآیند برنامه‌ریزی سیستم‌های اطلاعات استراتژیک و موفقیت آن

M668- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۳: ارزیابی آمادگی آموزش الکترونیکی در مدارس متوسطه

M667- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۳ : آمادگی آموزش الکترونیکی در مدرسه متوسطه

M653- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۳ :بهبود فرآیندهای کسب و کار در مدیریت نگهداری

M651- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۳ : یک استراتژی زیست محیطی برای توسعه پایدار شهر

M647-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۳ : توسعه حرفه ای – بین مهندسی مجدد و بهبود مداوم

M628- مقاله لاتین ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۳ : تجزیه‌وتحلیل کمی مقاومت سازمانی و مهندسی مجدد فرآیند کسب‌وکار

M625- مقاله ISI ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۳ : مدیریت ریسک زنجیره‌تامین یکپارچه با روش‌های عملیاتی و ابزارهای مالی

M574- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۳: سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی که در بازاریابی صنعتی به کار برده می شوند

M552- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: تاثیرات بازاریابی سبز در ایجاد وجهه شرکت در کسب وکارهای خرده فروشی

M551- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: هماهنگ کردن زنجیره تامین پایدار با نیازهای بازاریابی سبز: مطالعه موردی

M126- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: سلسله مراتب یکپارچه سازی کارت امتیازی متوازن به زبان فازی برای ارزیابی عملکرد، اتاق عمل در بیمارستان

M120- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: جنسیت و شخصیت در مفهوم رهبری تحول آفرین

M112- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: منابع سازمانی و گرایش کارآفرینی به عنوان تعیین کننده های کارآفرینی مشارکتی

M107- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: درس های زنجیره تأمین از بلایای طبیعی فاجعه آفرین در ژاپن

M526- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: تحلیل مقایسه‌ای ERP و EAI

M522- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳ :عوامل تاثیرگذار در اجرای برنامه ریزی منابع سازمانی: دیدگاه کارفرما و مشاور

M520- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: اثر وابستگیهای سازمانی بر رفتار مصرف کننده

M519- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: اقدامات مدیریت منابع انسانی و سرمایه اجتماعی سازمانی:

M502- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: عوامل فنی و سازمانی در ظهور مدیریت پروژه

M501- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: چالش های سیستم های اطلاعاتی برای طراحی و مهندسی سراسر چرخه طول عمر

M500- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: نحوه تاثیر ملاحظات استراتژیک برتصمیم گیری در موارد کاربردی مدیریت الکترونیک منابع انسانی

M499- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: کاربرد بهینه سازی ازدحام ذرات با تعداد اندک همسایگی پویا برای بازآرایی سیستم قدرت کشتی

M498- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مدل پیش بینی تقاضا با استفاده از ترکیب تحلیل داده های جانشین و رویکرد شبکه های عصبی بهینه

M497- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مدیریت زنجیره تامین با استفاده از تولید ناب و کاربرد RFID: یک مطالعه موردی

M496- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: چالش ها و استراتژی های مدیران منابع انسانی جهانی: دیدگاه هایی از کشورهای کانادا و ایالات متحده

m495- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مقیاس های زیستی ضمنی در مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی : بررسی چگونگی هر یک از آنها

M494- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: سازه ها در مدیریت استراتژیک

M493- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: استفاده از فن شبکه خزانه جهت استخراج مفروضات برنامه ریزی استراتژیک

M492- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: شبکه عصبی مصنوعی منظم شده بیزین برای پیش بینی بازار سهام

M491- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: پاسخ مصرف کننده به رفتار غیرمعتبر شرکت : هیجانات و شعور اخلاقی و اعمال درستکارانه

M490- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: اثر قابلیت های فناوری اطلاعات بر عملکرد شرکت: نقش واسطه ای ظرفیت جذب و چابکی زنجیره تأمین

M489- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: نقش عوامل روانشناختی در رفتار خرید با ارجاع به برچسب های خصوصی پوشاک

M488- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: بررسی تاثیر کیفیت وب سایت بر رضایت مصرف کنندگان در صنعت ارتباطات رادیویی اردن

M486- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: میزان رضایتمندی مشتری، وفاداری و عملکرد مالی

M485- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: فرصت طلبی خریدار در مبادلات بین بنگاهی

M484- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳ مختصات و پویایی روابط بین شرکتهای چندملیتی و توسعه اقتصادی_ یک رویکرد نظری

M483- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: رفتار شهروندی سازمانی کارکنان بخش سیستم های اطلاعات: آیا عدالت سازمانی اهمیت دارد؟

M482- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: اندازه گیری عملکرد شرکت با استفاده از نسبت های مالی: یک رویکرد درخت تصمیم

M478- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: پیشرفت های جدید در ارزیابی و مدیریت عدم قطعیت

M477- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: استفاده از تجزیه و تحلیل اختراع مبتنی بر عملکرد برای شناسایی حوزه های بالقوه کاربرد تکنولوژی جهت انتقال تکنولوژی

M474- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: توسعه کارآفرینی درآفریقا: بررسی کلی و اجمالی

M472- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: الگوی شباهت ها/ تفاوت ها درموردگرایش زمانی و نگرش به تبلیغات: مقایسه بین فرهنگی مصرف کنندگان گرجستانی و ماکائویی

M471- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳ : اثرات انگیزش ­های فردی و سرمایه اجتماعی بر قصد اشتراک دانش ضمنی و صریح کارکنان

M470- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: نقشه های استراتژیک فازی شناختی در اندازه گیری عملکرد فرایند کسب و کار

M457- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: داده کاوی حوزه محور در مدیریت منابع انسانی: مروری بر تحقیقات اخیر

M455- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: ارزیابی سیستماتیک دقت در مطالعات سیستم های اطلاعاتی از نوع دلفی رده بندی

M448- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی: دغدغه های امنیت اطلاعات برای سازمانها

M447- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: سوابق مرتبط با ارزش ویژه برند سبز : یک رویکرد یکپارچه

M428- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: مروری بر مطالعات کارآفرینی قومی معاصر: محورها و روابط

M425- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: توانایی گوش دادن فروشندگان به عنوان پیشامد فروش رابطه ای

M424- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: اندازه شرکت و ریسک‌پذیری در صنعت بیمه مالزی

M423- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: واکنش بازارهای مالی به اعلام تصمیمات سیاست‌های پولی

M422- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: کاریزما و تغییر سازمانی: مطالعه ای چند سطحی بر روی کاریزمای ادراک شده، تعهد به تغییر و عملکرد تیمی

M418- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: مدیریت ایمنی ریسک در ساختارهای خطی عبور و توزیع الکتریسیته

M412- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۳: “ارزیابی تبلیغات در یک مدل تصمیم گیری سلسله مراتبی”

M411- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۳: نگرش نسبت به آگهی ویروسی: گسترش مدل های تبلیغات سنتی به تبلیغات تعاملی

M410- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: راه های کاربردی و تجربی متقاعد سازی : تحلیل تبلیغات درتجارت های در حال ظهور در مقابل بازارهای توسعه یافته.

M408- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: غلبه بر استرس ناشی از کار و ترویج خلاقیت کارکنان در صنعت هتل داری : نقش بازخورد کار سرپرستان

M407- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مدلی از تجربه خلاق در گردشگری خلاق

M406- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: آیا سرمایه گذاری مستقیم خارجی درونی عملکرد نوآورانه شرکت های محلی را بهبود میبخشد؟!

M405- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: همکاری صنعت و دانشگاه و ابتکار در صنایع بالغ و نوخاسته در کشورهای تازه صنعتی شده

m404- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: ویژگی های کلیدی و شخصیتی مهندسین برای توسعه تکنولوژی و نوآوری

M391- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: اقتصاد دانش بنیان

M400-مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: تجزیه و تحلیل عملکرد کسب و کار بانکی و ریسک بازار با استفاده از DEA فازی

M388- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: حاکمیت شرکتی فناوری اطلاعات

M387- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مسیر آینده شرکت های صنعتی و مدیریت آن ها

M384- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: سبک های مدیریت تحول، رقابت بازاری، و عملکرد سازمانی: شواهد مربوط به هتل مجللی در استرالیا

M382- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مدیریت سیستم های اطلاعاتی راهبردی

M381- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: فرایند مدیریت استعدادها

M376- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: سیستم اطلاعاتی در مدیریت عملکرد کسب و کار: زنجیره مربوط به عرضه

M369- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: هماهنگی عملیات، بازاریابی، و استراتژی های رقابتی به منظور بالا بردن عملکرد

M367- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: تاثیر شیوه های مدیریت کیفی در فرایند تولید دانش: چشم انداز شرکت هواپیمایی چینی

M366- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: کنترل مدیریت در کسب و کار خانوادگی و حسابداری مدیریت در زمینه انطباق با تعامل سازمانی: بررسی موردی خانواده اندونزیایی که مالک یک دانشگاه می باشند

M360- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: رهبری در قرن بیست و یکم؛ ضرورت های بین المللی

M359- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: احیای مجدد ادغام عمودی : انتخاب استراتژیک و تاثیرات آن بر عملکرد شرکت

M358- مقاله انگلیسی مدیریت ۲۰۱۳: تأثیر ارزش ویژه نام تجاری بر پاسخ مصرف کننده

M357- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: رهبری و مدیریت دانش در سازمان های ICT بریتانیا

M356- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: مقایسه سیاست قیمت گذاری ثابت و پویا در مدیریت درآمد

M355- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: ارزش برند های دارای برچسب خصوصی برای مصرف کنندگان ایالات متحده: یک ارزیابی موضوعی و عینی

M354-مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: آیا هنجارهای ارتباطی در روابط بین مصرف کننده- برند اهمیت دارند؟

M353- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: مفهوم سازی مجدد هویت برند در یک محیط پویا

M352- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: فراتر از پذیرش تکنولوژی: روابط (مصرف کنندگان) با نام های تجاری و تجربه برند آنلاین

M351-مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: نقش آرم های تجاری (لوگو برند) در عملکرد شرکت

M350- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: اثر تناسب کشور مبدأ بر ارزیابی کالا توسط مشتری در اتحادهای استراتژیک برند برون مرزی

M349- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: بازارگرایی و برندگرایی- از جایگزین ها تا هم افزایی

M345- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: تأثیرات مربوط به برند و موقعیت در کشش تقاضا

M344- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: مدیریت دانش در عصر پردازش ابری و وب ۲.۰: تجربه قدرت نوآوری های برانداز

M343- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: بررسی تجزیه و تحلیل مدیریت ارتباط با مشتریان با استفاده از کارت امتیازی متوازن

M335- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: بهتر بودن در مقابل متمایز بودن: تمایز، رقابت و استراتژی های قیمت در صنعت هتلداری اسپانیا

M334- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: تحقق بخشی مزیت رقابتی مدیریت روابط کارکنان با استفاده از فن آوری اطلاعات

M318- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: درس های زنجیره تأمین از بلایای طبیعی فاجعه آفرین در ژاپن

M313- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: مدیریت ریسک و بهره وری مدیریتی در بانک های چینی یک چارچوب شبکه تحلیل پوششی داده ها

M303- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: یک مطالعه تجربی درباره ی منشأ عملکرد رابطه ای فروشنده در برون سپاری سیستم های اطلاعاتی برون مرزی

M302- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: ادراک هایی درباره نهادینه سازی اخلاق و کیفیت زندگی کاری: مدیران بازاریابی تایلندی در مقابل مدیران بازاریابی آمریکایی

M301- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: توسعه و حفظ فرهنگ اخلاقی شرکت : عناصر اصلی

M300- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: اخلاق و مالیات مقایسه میان کشوری شرکت های انگلیسی و ترکیه ای

M298- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۳: رفتار خرید اینترنتی مصرف کنندگان در شیلی

M287- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: هماهنگ سازی همکاری زنجیره تأمین با استفاده از فرآیند تحلیل سلسله مراتبی

M286- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: نوآوری مخاطره آمیز: تاثیر استراتژی های داخلی و خارجی تحقیق و توسعه برتوزیع سود

M285- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: یک مطالعه میان کشوری از نوآوری مصرف کننده و نوآوری خدمات تکنولوژیکی

M284- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مدیریت خلاقیت در روابط بازار کسب و کار

M321- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: مقایسه بانکداری اسلامی با بانکداری متعارف (مرسوم) مدل کسب و کار، بهره وری و ثبات

M152- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۳: تحقق بخشی مزیت رقابتی مدیریت روابط کارکنان با استفاده از فن آوری اطلاعات

 

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۲

M707- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۲ : از پیاده سازی سیاست تا مدیریت فرآیند کسب و کار: اصولی برای ایجاد انعطاف و چابکی

M665- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۲ : ساختار مدارس هوشمند در سیستم آموزشی

M661- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۲: پیش بینی عملکرد پروژه با توجه به تاثیر سبک رهبری در چابکی سازمانی

M658- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۲ : پیامدهای استرداد محصول از طرف مشتری در خرده فروشی آنلاین

M646- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۲ : آموزش عالی در رشته مهندسی صنایع در کشور پرو: در جهت یک مدل جدید بر مبنای مهارت‌ها

M612- مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مدیریت ۲۰۱۲ : آیا بازاریابی هنجارهای اجتماعی موثر است؟ یک مطالعه موردی بر روی برق مصرفی خانگی

M597-مقاله ترجمه شده ۲۰۱۲ : شناسایی توانمندی های مدیریتی در سازمانهای دانش مبنا

M580- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۲ : اعمال هزینه یابی فعالیت مبنا در محیط زنجیره تامین

M256- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: بررسی نقش واسطه رفتار شهروندی سازمانی بین فرهنگ یادگیری سازمانی و تسهیم دانش

M198- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: اثرات رفتار فروش اخلاقی از طریق تئوری هزینه مبادله: مشتری به چه کسی وفادار است؟

M196- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: نوآوری در مدیریت بازار با بکارگیری هوش تجاری: معرفی چارچوب پیشنهادی

M195- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: استراتژی آمیخته محصول و انعطاف پذیری تولیدی

M121- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: تحقیق در عملیات (پژوهش عملیاتی ) : ابزار بهره وری : نحوه ایجاد بهبود بهره وری واقعی

M117- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: پذیرش دولت الکترونیک در سازمان­های دولتی هند

M116- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: مطالعه استراتژی مدیریت زنجیره تامین و راهکارها در عملکرد زنجیره تامین

M115- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: آیا تبلیغات، اثری قصد خرید برندِ(نشان تجاری) فروشگاهی دارد؟

M105- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: دیدگاهی ادواری از ارتباط حاکمیت شرکتی و مدیریت استراتژیک

M103- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: عدم اطمینان محیطی درک شده در برنامه ریزی سناریو

M86- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: استراتژی آمیخته محصول و انعطاف پذیری تولیدی

M85- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: حوادث ناشی از کار در آمریکا بررسی عوامل خطر از طریق داده هایی از مطالعات عمومی اجتماعی

M84- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: نوآوری در مدیریت بازار با بکارگیری هوش تجاری: معرفی چارچوب پیشنهادی

M83- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: دانش ضمنی: بررسی و دستورالعملهای پژوهشی ممکن

M75- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: ریسک کشور ، اندازه کشور و رقابت مالیاتی در سرمایه گذاری مستقیم خارجی

M74- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: اهمیت مدیریت دانش و سازمانهای یادگیرنده در پویایی دانش سازمانها

M73- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: راهبرد، مدیریت منابع انسانی و عملکرد : روشن تر کردن خط دید

M72- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: اثر کارکردهای مدیریت کیفیت جامع بر عملکرد کیفیت و عملکرد نوآوری

M70- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: موانع و اهرم های اکتشافی آینده در تجربیات عملی در خط مشی گذاری

M67- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: تاثیر ادغام مشتری بر مدیریت پورتفولیوی پروژه و موفقیت آن- توسعه ی یک چارچوب مفهومی

M56- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲ : سقوط در بازارهای مالی کارا ، نقش فاندامنتال ها در ایجاد نوسانات

M49- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: سهم بازار و سیاست وجوه نقد : مدارک و شواهدی از شرکت های اروپایی غربی

M48- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲ : چه کسی ، چه کسانی را نظارت می کند؟ مدیران اجرایی ، نظارت و ساختار سخاوتمندی در شرکت های بزرگ آمریکایی

M46- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۲ : روش مهندسی تصمیم به منظور تعیین اثرات رقابتی سرمایه در گردش: مدل شبکه عصبی

M40- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲ : تاثیر دانش مالک در مورد فناوری اطلاعات (IT) بر همراستایی استراتژیک و پذیرش IT در شرکت­های کوچک آمریکایی

M39- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲ : تاثیر عوامل سازمانی بر بکارگیری کسب و کار الکترونیکی : تجزیه و تحلیل اندازه شرکت

M38- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲ : ارتباط با مشتری به عنوان یک نگرش بازاریابی بر مبنای اطلاعات مشتری

M36- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: نقش هوش هیجانی در افزایش کیفیت زندگی کاری مدیران مدارس

M35- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: هدف گذاری و ارزیابی عملکرد به عنوان ابزارهایی برای مدیریت استعداد

M34- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲ : فناوری اطلاعات به عنوان یک ابزار بهبود برای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

M18- دانلود رایگان مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۲ : ارتباط بین مشارکت کارمند، مدیریت مشارکتی و عملکرد زنجیره یافته­هایی از یک کشور در حال توسعه

M16- دانلود رایگان مقاله انگلیسی رشته مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲ : بهبود خروجی­ های کارمند؛ تأثیرات وابسته­ی (متقابل) هوش عاطفی مدیران و سبک رهبری

M17- دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۲: چهارچوب مدیریت کیفیت برای تصمیم گیری مدیریت دولتی

M13- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲ : ساختار سازمانی و قابلیت­های بازاریابی تخصصی در کسب و کارهای کوچک و متوسط( SMEها)

M12- دانلود مقاله ترجمه شده رشته مدیریت ۲۰۱۲ : توانمندسازی سازمانی و روانی (روان­شناختی) در ارتباط بین مدیریت منابع انسانی و عملکرد

M11- دانلود مقاله انگلیسی ISI با ترجمه فارسی ۲۰۱۲ : اندازه ­گیری ارتباط بین مدیریت منابع انسانی (HRM) و عملکرد سازمانی: مفاهیم، موضوعات و چارچوب

M10- دانلود رایگان مقاله لاتین مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲ انگیزه وابستگی (انگیزه پیوندجویى) و علاقه در حرفه­های کارآفرینی

M6- دانلود رایگان مقاله انگلیسی رشته مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲ سازمان به عنوان یک حوزه یادگیری میان رشته ای با استفاده از یک بازی استراتژیک برای ادغام یادگیری در مورد مدیریت زنجیره تامین و تبلیغات

M5- دانلود مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۲ تاثیرات پویای چرخه های تجاری بر روابط تجاری

M4- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۲ شرایط انعطاف پذیر کاری و کاهش سطوح اعتماد

M521- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: بررسی استراتژی های ورود به بازار مبتنی بر منابع و تأثیرات سازمانی: شواهد تجربی از یک منطقه با بافت اقتصادی

M420- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: مدلهای مبتنی بر عامل شخصیت نام تجاری : یک بررسی انتقادی

M419- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: مسائل طراحی در ارزیابی متوازن: کنترل «چیست» و «چگونه انجام می شود»

M417- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: رفتار جامعه مسلمان در هدایت بانک اسلامی : نقش تعدیل کننده دانش و قیمت گذاری

M415- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: خشم مصرف کنندگان: عکس العمل احساسی به رفتار سازمانی غیر اخلاقی

M414- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۲: قیمت گذاری پویا در بازارهای بیمه خودروی کنترل شده با بیمه های ناهمگن: استراتژی های خوب در مقابل استراتژی های تند و زننده برای مشتریان

M413- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۲: ایجاد یک سیستم تبلیغاتی تلفن همراه برای خدماتی که براساس مکان به مشتری ارائه میشوند

M409- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: پشتیبانی تصمیم گیری بازاریابی مستقیم از طریق مدل سازی پیش بینی پاسخ مشتری

M365- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: چگونه ملاحظات راهبردی، تصمیم گیری بر روی برنامه های کاربردی مدیریت منابع انسانی الکترونیک (e-HRM) را تحت تاثیر قرار می دهد

M364-مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: ارتباط بین رهبری تحولی و رضایت شغلی کارکنان در میان اعضای هیأت علمی دانشگاه

M348- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: نام تجاری در دست: یک تحقیق متقابل در بازار از پذیرش بازاریابی تلفن همراه توسط مصرف کننده

M347- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: هدف قرار دادن دانشجویان در فیس بوک (برای تبلیغات)؛ چگونه پول خود را هدر ندهید

M342- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: ارزیابی روش تدریس و یادگیری در مطالعات اسلامی

M341- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲:پیش بینی استراتژیک با استفاده از یک روش دلفی تعدیل شده با مشارکت کاربران نهایی : یک مطالعه موردی از تأثیر iPad در اکوسیستم کامپیوترهای شخصی تایوان

M340- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: تاثیر پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) در عملکرد عملیاتی یک سازمان

M339- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: شبیه سازی مبتنی بر برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) به عنوان یک محیط آموزشی برای کسب و کار بنگاه های کوچک و متوسط (SME)

M337- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: ویژگی های تکنولوژی مصرف کننده در پذیرش خرید به وسیله تلفن همراه کاربرد تئوری توسعه یافته رفتار برنامه ریزی شده (TPB)

M333- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: سرمایه انسانی در کسب و کار خانوادگی: با تمرکز بر سطح فردی

M332- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: اثر نوآوری مصرف کننده بر پذیرش محصول جدید

M331- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: استراتژی های فناوری و رقابت استاندارد مقایسه نوآوری های Apple و Microsoft

M330- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: برون سپاری منابع انسانی : اثرات بازار و کارایی عملیاتی عمکردهای منابع انسانی اجرایی

M329- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: ارتباط میان تناسب زنجیره تامین و عملکرد مالی شرکت

M328- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: تجدید نظر و شکل دهی مجدد آمیخته بازاریابی اجتماعی

M327- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: ارزیابی چند بعدی عملکرد سازمانی: یکپارچه سازی BSC و AHP

M325- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: ارزیابی اعتبار ساختارهای ارزش ویژه برند

M324- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: بکارگیری موثر ساختار برند از طریق مزیت رقابتی پایدار، استراتژی بازاریابی و تصویر شرکت

M323- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: بازاریابی در مواجهه با وب ۲. ۰، رسانه های اجتماعی و مصرف کنندگان خلاق مفاهیمی برای استراتژی بازاریابی بین المللی

M322- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: ادغام دو رویکرد تحلیل پوششی داده ها و کارت امتیازی متوازن برای ارتقای ارزیابی عملکرد

M320- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: به سوی موفقیت در سیستم های هوشمند کسب و کار اثرات بلوغ و فرهنگ در تصمیم گیری تحلیلی

M319- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: ارتباط، قرارداد و موفقیت برون سپاری فناوری اطلاعات : شواهدی از دو مطالعه موردی توصیفی

M317- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: معماری محصول، توانایی های سازمانی و یکپارچه سازی فناوری اطلاعات به منظور کسب مزیت رقابتی

M314- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: بهبود عملکرد شرکت از طریق NPD نقش بازار محوری، NPD محوری و فرآیند NPD

M312- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: استفاده از روش مقایسه دو به دو برای ارزیابی اولویت های رقابتی در زنجیره تامین

M311- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: چرخه عمر فناوری: مفهوم سازی و الزامات مدیریتی

M310- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: از پنج نیروی رقابتی به پنج نیروی همکاری تجدید نظر در روابط متقابل ساختار صنعت – شرکت

M309- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: استفاده از کارت امتیازی متوازن در ارزیابی عملکرد اشاعه E-SCM : یک دیدگاه چند فازی

M308- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: کاربرد سیستم های سنجش عملکرد استراتژیک در تدوین استراتژی آیا در محیط های پویا عمل میکند ؟

M307- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: عوامل کلیدی در موفقیت کسب و کار خانوادگی اسلامی

M306- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: اجازه بدهیم موسیقی اجرا شود یا خیر؟ تأثیر موسیقی زمینه (موسیقی متن) بر رفتار مصرف کننده ها

M305- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: مکانیسم های اجرای تصمیم گیری در نظارت فناوری اطلاعات، مورد : مدیریت ارتباط با مشتریان

M304- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: تأثیر شرایط رقابتی بر تازه واردان بازارهای جدید در صنعت هتلداری استانبول: تجزیه و تحلیل با استفاده از مدل پنج نیروی موقعیت رقابتی مایکل پورتر

M299- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: مدیریت ریسک زنجیره تأمین در شرکت های فرانسوی

M297- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: رشد بالاتر از طریق استراتژی اقیانوس آبی : مفاهیمی برای سیاست های اقتصادی

M296- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: اثرات مدیریت زنجیره تأمین الکترونیکی (E-SCM) بر صنعت خرده فروشی الکترونیکی : تحلیل از دیدگاه پنج نیروی پورتر

M295- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: توسعه استراتژیک دولت الکترونیک و نقش الگوبرداری

M294- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: بررسی رفتار مشتریان آنلاین: یک نگرش خدمت محور

M291- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: هماهنگ سازی شیوه های کنترل سازمانی با عملکرد رقابتی برون سپاری

M290- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: آموزش صنعتی : مطالعه ای بر اثربخشی آن در میان دانشجویان دوره کارشناسی دانشکده مطالعات اسلامی

M289- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: مدیریت ریسک و مشتقات مالی : بررسی اجمالی

M288- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲: ورود به حوزه ی جدید : مطالعه ی «مدیریت بحران» و «ارتباط بحران» داخلی در سازمان ها

M19- دانلود رایگان مقاله لاتین ترجمه شده رشته مدیریت ۲۰۱۲ :چارچوبی یکپارچه جهت مدیریت ریسک برون سپاری

M53- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: بررسی رابطه تعادل بین متغیرهای اقتصاد کلان و شاخص بازار سهام مالزی با استفاده از روش آزمون های مقادیر کرانه ای

M59- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۲ : اثرات رفتار فروش اخلاقی از طریق تئوری هزینه مبادله: مشتری به چه کسی وفادار است؟

M539- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: تشخیص مدیریت درآمد با شبکه های عصبی

M398- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۲: مدلسازی گردش ترافیک در شاهراههای هندوستان با استفاده از فنون شبیه سازی

 

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۱

M662- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۱ : بررسی کمبود کیفیت سرمایه معنوی (فکری) در بانک

M659- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۱ : رشد و توسعه مدارس هوشمند با مدل جدیدی از سیستم مدیریت استراتژیک

M588- مقاله ترجمه شده ۲۰۱۱ : ساخت یک سیستم واسطه گری دانش با استفاده از تجزیه و تحلیل شبکه اجتماعی

M279- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: مدل ERP برای انتخاب فروشنده در صنعت الکترونیک

M276- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: بررسی مجدد عملکرد کاربر سیستم های اطلاعاتی :استفاده از داده کاوی برای شناسایی ویژگی هایی از سیستم اطلاعاتی که منجر به سطوح بالاتر عملکرد کاربر می شود

M275- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: مقیاسی برای اندازه گیری کیفیت سلف سرویس آنلاین

M218- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: مدیریت منابع انسانی و کارآفرینی شرکت

M217- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: مدیریت راهبردی منابع انسانی و کاهش تمرکز روی کارکنان

M202- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۱: روابط بین شیوه عمل منابع انسانی و عملکرد شرکت

M201- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۱: کیفیت برند، وفاداری برند، رضایت مشتری

M200- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: رابطه میان آگاهی از برند و وفاداری مصرف کننده/ برند در صنعت شیر بسته بندی شده

M197- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: شهرت اخلاقی و ارزش دریافت شده: ادراکات مشتری

M183- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: بودن یا نبودن در عرصه رسانه های جمعی اجتماعی به عنوان سودمند ترین استراتژی بازاریابی بعد از رکود اقتصادی جهانی

M124- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: یک روش ترکیبی برای ارزیابی عملکرد و انتخاب تأمین کننده

M119- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت ۲۰۱۱ : مدلی برای مدیریت دانش پروژه

M111- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: یک دیدگاه فرآیندی ازمدیریت دانش

M108- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: عوامل سازمانی جهت پشتیبانی از مدیریت دانش و نوآوری

M99- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: ترکیبی از استقرار کارکرد کیفیت و فرایند شبکه تحلیلی برای ارزیابی پروژه توسعه مجدد شهری: کاربرد نرم افزار

M95- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: مدیریت راهبردی منابع انسانی و کاهش تمرکز روی کارکنان

M82- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: مهارت های شغلی، جلب و حفظ استعدادهای برتر

M81- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: عرضه های اولیه سهام و نقش حسابداری مدیریت

M77- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: رابطه ی مشاوره مشتری: یکی از رازهای تاثیر گذار بر تغییر سازمانی چه می باشد؟

M71- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: مدلسازی خط مشی: تعریف ، طبقه بندی و ارزیابی

M66- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: ارتباطات درون سازمانی و رهبری: رویکرد تعاملی

M64- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری

M61- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: چالش های اجرای اخلاق از طریق استفاده از فناوری اطلاعات دردانشگاه

M57- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: چشم اندازی از موضوع تغییر سازمانی-مطالعه موردی بر روی کاربرد دو مدل تغییر

M50- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: کارت امتیازی متوازن پیش فعال

M45- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۱ : پیچیدگی در محیط کسب و کار

M41- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱ : بهبود اجرای مدیریت زنجیره تأمین در سازمان ها

M31- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱ : نفوذ رفتارهای شهروندی سازمانی و تعهدات سازمانی اعضا بر یادگیری سازمانی

M29- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱ : مدیریت منابع انسانی و کارآفرینی شرکت

M24- مقاله انگلیسی رشته مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱ : شهرت اخلاقی و ارزش دریافت شده: ادراکات مشتری

M22- دانلود مقاله انگلیسی رشته مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱ : طراحی معماری هماهنگ سازی پویا و برنامه جنبی زنجیره تأمین چابک

M8- دانلود رایگان مقاله ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۱ ارزش برنامه ­ریزی تجاری قبل از شروع- دیدگاه تئوریک تصمیم­ گیری

M3- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱ سیستم­های مدیریت کارمند و بافت­های سازمانی: رویکرد اکولوژی جمعیت

M2- مقاله لاتین ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۱ تأثیرات اقتضائی عدم قطعیت محیطی بر ارتباط بین ادغام (یکپارچگی) زنجیره تأمین و عملکرد عملیاتی

M481- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: چارچوب عمومی برای مدیریت تکامل تکنولوژی

M416- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: بررسی تاثیر عوامل توصیه گر دررفتار خرید برنامه ریزی نشده مصرف کنندگان آنلاین

M402- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: مطالعه استراتژی برند کارفرما در مشاغل خصوصی از چشم انداز مدیریت منابع انسانی

M401- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: مدیریت عملکردهای استراتژیک : بررسی عوامل موثر بر اثربخشی ارتباط و رضایت مندی شغلی

M396-مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: شفاف سازی با هدف نظارت: مکانیسم ها و تاثیر سیاست شفاف سازی مبتنی بر آموزش و افشاگری

M380- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: تحلیل ریسک و روش های ارزیابی در محل کار: بر مبنای مرور، طبقه بندی و بررسی تطبیقی تحقیقات علمی دوره ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹

M338- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: بررسی تأثیر مدیریت دانش در موفقیت مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) : اثرات واسطه عوامل سازمانی

M336- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: آیا قیمت مناسب است؟ راهنمای قیمت گذاری برای افزایش سود آوری

M326- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۱: ترجیحات ویژگی تلفن همراه، رضایت مندی مشتری و قصد خرید مجدد در میان کاربران مرد

M315- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: تاثیر ISO 9000 و EFQM بر استفاده از شیوه های کار انعطاف پذیر

M293- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: میزان پویایی قیمت گذاری آنلاین در خرده فروشی اینترنتی: مطالعه موردی بازار DVD

M292- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱: مدل ترکیبی SWOT وAHP در برون سپاری بازاریابی ورزشی با استفاده از یک مورد ورزش بین دانشکده ای

M15- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۱ : تاثیر گرایش بازار داخلی و خارجی بر عملکرد در سازمان های دولتی محلی

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۰

M244- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: اداره کردن تعارض، اطمینان و تعهد در روابط برون سپاری

M199- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: رابطه میان ویژگی های شخصیتی مصرف کننده، هویت نام تجاری و وفاداری به آن

M192- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: نقش های متمایز اعتبار نام تجاری و وجهه نام تجاری در انتخاب مشتری

M191- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: آیا طراحیهای مجدد لوگو (نشان تجاری) به برند شما کمک کننده است یا به آن ضرر می زند ؟ نقش تعهد به برند

M189- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: جنبه مبهم روابط خریدار- فروشنده یک نگرش سرمایه ی اجتماعی

M186- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: معیارهای بازاریابی : دیدگاههای مدیران برزیلی

M184- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: درک و استنباط نقش همکاری بازاریابی خرید در بازارهای صنعتی

M179- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: اثر گرایش ها و حالات قدیمی و مدیریت تعارض بر رضایت مشتری و احیای خدمات

M173- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: آیا فرآیندهای اطلاعاتی بازار عملکرد فعالیت اقتصادى جدید را بهبود می بخشند؟

M164- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: اقتصادهای محلی و انتخابات عمومی: تاثیر شرایط اقتصادی شهری و منطقه‏ ای بر رای گیری

M159- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۱: مزایای عملکرد تولید در اجرای تولید به هنگام JIT

M158- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: دانشکده های بازرگانی در عصر جهانی شدن

M156- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: اداره داده های مشترک : سیاست، عمل ، و پیشرفت علم

M153- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: ترکیبی از استقرار کارکرد کیفیت (QFD) و فرایند شبکه تحلیلی (ANP)برای ارزیابی پروژه توسعه مجدد شهری

M147- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: اثرات شدت رقابتی مشاهده شده در صنعت و قابلیت های مربوط به بازاریابی

M106- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: مجله تحقیقات حسابداری مدیریت: پس از ۲۰ سال

M101- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: هدفمندی و انگیزش برای تسهیم دانش

M100- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: شیوه های عملیاتی سنجش خلق دانش

M80- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: تجارت منصفانه چای رویبوس؛ رابطه تولید کنندگان آفریقای جنوبی و بازارهای مصرفی آمریکا

M79- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: تأثیر تعهد سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی روی قصد جابجایی پرسنل مرکز تلفن در کشور پاکستان

M78- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: تحقیقات کیفی در حسابداری ومدیریت: حسابداری در رسانه ها

M62- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: چالش­های اسلامی نسبت به منابع انسانی در سازمان­های مدرن

M44- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰ : پیچیدگی، سادگی ، شفافیت

M30- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰ : اثر اندازه گیری کنترل سرمایه بر بازار سهام مالزی با استفاده از تکنیک موجک

M21- دانلود مقاله لاتین ترجمه شده مدیریت ۲۰۱۰: مزیت رقابتی ملت‌ها: آیا چارچوب الماس پورتر یک تئوری جدید است که رقابت بین المللی کشورها را شرح می‌دهد؟

M377- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: اشتراک دانش و اعتماد به سازمان ها

M375- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: بهبود تصمیم گیری بودجه بندی سرمایه: شواهد مربوط به کشور کانادا

M346- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: استعداد کارآفرینی و توسعه اقتصادی در چین

M316- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: تلفن های همراه راهزن: یک استراتژی اقیانوس آبی

M69- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۱۰: خط مشی ارتباطات راه دور ( مقررات، خط مشی، و سرمایه گذاری در زیرساخت های ارتباطی

M93- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: اثرات تورم جهانی و بحران اقتصادی بر صنعت توریسم: آمریکای شمالی

M92- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۱۰: عوامل موفقیت مدیریت دانش در سازمانهای موقتی

مقالات ترجمه شده مدیریت ۲۰۰۹ و پایینتر

M709- مقاله ترجمه شده : بازارها و مشتریان مرزهای بازار، بازاریابی هدف

M680- مقاله ترجمه شده : اثرات اعتبار نشان تجاری و برند بر وفاداری مصرف کننده

M664- مقاله ترجمه شده ۲۰۰۸ : تاثیر تبلیغات بانک بر مشتریان بانک

M660- مقاله ترجمه شده ۲۰۰۶ : مدلی برای یکپارچه سازی یادگیری الکترونیک

M657- مقاله ترجمه شده ۲۰۰۹ : پیشرفت ها در زمینه گزارش دهی عملکرد دولت محلی

M655- مقاله ترجمه شده ۲۰۰۸: مطالعه کاربرد پذیری درس افزارهای مدارس هوشمند مالزی

M652- مقاله ترجمه شده ۲۰۰۵ : تعمیم تجربی جدید در زمینه عوامل موثر بر کشش و تغییر پذیری قیمت

M282-دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۲: پویایی عوامل تاثیرگذار بر پذیرش نوآوری ها

M618- مقاله انگلیسی ترجمه شده رشته مدیریت : تجارت الکترونیک و مشارکت مصرف کنندگان در اقتصاد جهانی

M280- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۰: ایجاد جامعه اطلاعات: تکنولوژی اطلاعات، زنان و طراحی

M273- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۳: محافظت بین المللی اسرار داد و ستد هنگام استفاده از اینترنت

M272- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۶: استفاده از تئوری مزیت رقابتی برای تحلیل بخش های فناوری اطلاعات (IT) در کشورهای در حال توسعه

M265- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: مدیریت و درک کیفیت خدمات فناوری اطلاعات

M264- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه: استراتژی شما برای مدیریت دانش چیست

M263- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۲: استراتژی های مدیریت برای دانش شخصی و سازمانی

M262- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه: مدل سازه های شبکه دانش و سیستم های اداره امور

M261- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی : فناوری اطلاعات در زنجیره تامین

M258- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی: سیستم اطلاعات مدیریتی (MIS)

M257- مقاله ترجمه شده : ویروسها ، کرمها وتروژانها چه هستند؟

M254- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: نقش واسطه‌گری و ظرفیت جذب در تسهیل روابط صنعت و دانشگاه

M253- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: تسهیل کننده های یادگیری سازمانی در طراحی

M252- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۴: استرس سازمانی : نقش تمایلات بوروکراتیک کارکنان

M251- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۵: سرمایه سازمانی به عنوان مزیت رقابتی سازمان

M249- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: بررسی مدیریت منابع انسانی نمونه ای پیشرفته از عوامل مؤثر بر پذیرش وکارآیی سیستم های الکترونیکی مدیریتی منابع انسانی

M248- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: طراحی ساختار هوشمنـدانه مطالعات رهبـری مدرن

M246- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: مفاهیم تغییر و اعتماد برای حالات و رفتار ایمن در تیم های کاری

M245- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹ : تنوع محیط کار در ایالات متحده امریکا از دیدگاه پیتر دراکر

M243- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۱: تفاوت بین یادگیری سازمانی و سازمان یادگیرنده

M242- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۲: ایجاد مهارت های تازه در منابع انسانی و افراد حرفه ای در عرصه‌ روابط صنعتی

M241- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری: یک مدل جدید

M240- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: طراحی و ارزیابی یک ایفای نقش آنلاین در مدیریت تعارض

M239- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: تأثیر اندازه ی شرکت در عملکرد مبتکرانه

M238- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: ایجاد یکپارچگی سازمانی

M236- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: ارزش و یا جایگاه مدیریت منابع انسانی برای عملکرد سازمانی

M235- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: تکنیک های استراتژیک منابع انسانی و عملیات نوآوری : نقش میانجی توانایی مدیریت اطلاعات

M234- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸: مدیریت استراتژیک منابع انسانی و کارکنان دانشی

M232- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: اندازه گیری عملکرد شرکت و واحدهای کسب و کار با یک نگرش کاربردی به زنجیره هتل داری تایوان

M231- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: اتخاذ عملیات استخدام ژاپنی در مالزی

M225- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۵: نقش از خود بیگانگی شغلی در تخریب قابلیت های کاری و سالخوردگی ناسالم

M224- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸: آیا شیوه های منابع انسانی با عملکرد خوب به شرکت های بزرگ کارآفرینی کمک می کند

M221- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: گزینش برای انتصابات بین المللی

M219- مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: شیوه های احیای اسلام در مدیریت منابع انسانی میان سازمان های اسلامی منتخب در مالزی

M216- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: انتقال و تبادل شور کار آفرینی و احساس انگیزه داخلی به کارمندان

M215- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۴: مدیریت منابع انسانی در سازمان های کوچک

M214- مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی: تصمیم گیری به منظور واکنش به بحران

M212- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: بررسی منشأ تنوع در مسائل مربوط به اتخاذ نوآوری سازمانی

M211- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۵: سیستم برنامه ریزی منابع انسانی ابزاری موثر برای مدیریت تولید

M210- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی: رفتار شهروندی سازمانی: زمان اصلاح ساختار فرا رسیده است

M209- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: اثر ارتباطات سازمانی روی رضایت شغلی و تعهد سازمانی در مورد خدمات آمبولانس و بر روی نقش واسطه ای رضایت از ارتباطات

M208- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۱۹۹۶: علوم سازمانی در زمینه پسا مدرنیسم

M207-دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۰: مقیاس بندی عملیاتها، سیستمهای منابع انسانی و عملکرد شرکت در آسیای شرقی و جنوب شرقی

M206-دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۵: چالش های مدیریت منابع انسانی

M205- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: پیچیدگی رهبری گذری از عصر صنعتی به دوره دانش

M203- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸:ساختارهای متوازن : طراحی سازمان برای رشد مناسب

M190- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: چرا ادغام بازاریابی با خرید هم سودمند است هم اجتناب ناپذیر؟

M187- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: خرید کردن یا عدم خرید؟ یک معضل اجتماعی در چشم انداز خرید سبز

M185- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: یک نقشه استراتژی بازاریابی جدید برای بازاریابی مستقیم

M182- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۱۹۹۶: رفتار خریدار سازمانی

M181- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: اعتماد مصرف کننده به تجارت الکترونیک در آمریکا ، سنگاپور و چین

M180- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: افزایش اهمیت بازاریابی عمومی (بخش دولتی) : تبیین، کاربردها و محدودیت های بازاریابی در ادارات دولتی

M177- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: تفاوت های جنسیتی در رفتار خرید سبز مصرف کنندگان نوجوان هنگ کنگی

M176- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۰: راهبردهایی برای ایجاد ترجیح برند در مصرف کننده

M175- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: طبقه بندی و مدیریت استرات‍‍ژیک خدمات در تجارت الکترونیک، توسعه طبقه بندی خدمات بر مبنای ادراک مشتری

M174- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۶: تأثیر پیچیدگی استراتژیک بر استراتژی بازاریابی و عملکرد سازمانی

M170- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه: ارتباط موثر با بازار هدف

M168- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: چگونه تحقیق بازاریابی صادرات بر عملکرد صادرات شرکت اثر می گذارد؟

m167- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: مدیریت ارتباط با مشتری و چهار عنصر بازاریابی

M166- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۴: توانایی های زنجیره تامین چابک : عوامل تعیین کننده رقابتی

M165- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۳: مدلی برای ارزیابی اثر بخشی مدیریت ارتباط با مشتریان با استفاده از کارت امتیازی متوازن

M163- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: گرایشها در مقایسه های اجتماعی : خوش بینی یا بدبینی

M162- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: ساخت قراردادهای روانشناختی و قانونی به واسطه ی روشهای تأمین منابع انسانی: جنبه فکری نظریه علامت دهی

M161- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: مدل EFQM : اداره دانش و مزیت رقابتی

M160- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۲: الگوبرداری از استراتژیهای سرمایه انسانی شرکتهای چند ملیتی در سنگاپور

M157- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۴: شش سیگما در سازمان‌های خدماتی انگلیس : نتایج به دست آمده از مطالعه یک خلبان

M155- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۷: تاثیرعوامل انسانی بر مدیریت بحران در سازمانها

M154- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۵: اندازه گیری عملکرد تنها یکی از راه های مدیریت عملکرد است

M151- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: اهمیت استراتژیک سرمایه فکری در بخش غیرانتفاعی

M150- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: اثرات تورم جهانی و بحران اقتصادی بر صنعت توریسم: آمریکای شمالی

M148- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۲: خاستگاه و دینامیک کنسرسیوم های تحقیق و توسعه تایوان

M146- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۶: سیستم تحقیق و توسعه برای توسعه صنعتی در تایوان

M145- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۱۹۹۸: تکمیل روابط با مشتریان درونی و بیرونی از طریق مدیریت روابط پاسخی استراتژیکی به محیط جهانی متغیر

M144- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۶: نگاهی به چشم انداز کلی در زمینه اعمال مدیریت روابط با مشتری،

M143- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۶: اثرات بازخورد سیستم و زمینه تصمیم بر رفتار تصمیم گیری بر مبناء ارزش

M142دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۳: ترجمه شده ایجاد قابلیت شناخت مشتری: ” مدیریت استراتژیکی برنامه های مدیریتی روابط مشتری”

M141- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۱۹۹۹: مروری بر ادبیات پیشین مهندسی مجدد فرآیندها

M139- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: انتشار مفاد دیدگاه بر پایه منبع در بازاریابی (نقش احتمالی عوامل بنیادی)

M136- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۷: نظامی سازی و تجارت بین‌المللی

M135- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: زنان و تعادل کار و زندگی آیاراه حل آن مشاغل خانگی است ؟

M134- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی: ده فایده سازمان تجارت جهانی

M133- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۲: سازگار کردن تکنولوژی مدیریت ارتباط با مشتری

M132- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: سه سطح مفهومی برای دست اندر کاران مدیریت پروژه

M131- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۱۹۹۹: تفکر نظام مند (استراتژیک): زنجیره پیوسته ای از دیدگاه ها، تفکرات و مفاهیم

M130- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی۲۰۰۶: مدیریت ریسک پروژه

M129- دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: (شناسایی فرکانس رادیویی) و قابلیت رویت اطلاعات سطح/RFID بخش

M128- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۰: زمان واقعی استفاده شده در تحول استراتژی برای اجرای استراتژی

M127- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۵: چرخه های تئوری پردازی در تحقیقات مدیریت

M125- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۷: تصمیم‌گیری چند شرطی برای برون سپاری انتخاب قراردادها بر اساس تابع کاربردی مدل Electre

M123- دانلود رایگان مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: راه‌حل مصالحۀ غیرجبرانی برای انتخاب صفحات دوقطبی الکترولیت پلیمر غشاء و فرآیندهای غشایی سلول سوختی (PEMFC) با استفاده از روش ELECTREچهارم

M122- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۳: اولویت های منفی در فرآیند تحلیل سلسله مراتبی

M118 دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸: اقتباس دولت الکترونیک در سه کشور آمریکای لاتین: آرژانتین، برزیل و مکزیک

M114- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی: بررسی و تحلیل عملی

M113- مقاله ترجمه شده برداشت انتقادی از تغییر سازمانی

M110- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: اتخاذ نوآوری های فنی – ارتباطی چارچوبی برای مدیریت الکترونیکی ارتباط با مشتری

M109- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: سیستم های اطلاعاتی مدیریت و عملکرد استراتژیک: نقش اجزای ارشد تیم

M104- دانلود مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸: ارتباط بین هوش سازمانی و توسعه مدیریت دانش سازمانی

M102- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۴: علم اخلاق در استفاده از فناوری اطلاعات و نرم افزار

M98- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: رفتارهای متجانس مدیریت دانش به عنوان منبع متمایز مزیت رقابتی

M97- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: سیستم های اطلاعاتی لجستیک و حمل و نقل در ترکیه :از منظر دولت الکترونیکی

M96- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: اثرات میانجی فرهنگ سازمانی بر روابط میان رفتار رهبری و تعهد سازمانی و میان تعهد سازمانی و رضایت شغلی و عملکرد

M94- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: توسعه رقابت از طریق مدیریت دانش در پیاده سازی سیستم های ERP

M91- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: تسهیل کننده های یادگیری سازمانی در طراحی

M90- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: گزینش برای انتصابات بین المللی

M89- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹؛ طراحی یک سیستم پایگاه دانش برای برنامه ریزی استراتژیک: نگرش کارت امتیازی متوازن

M88- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: چگونه کارمندان را به موقعیت های جدید راهنمائی و جهت دهی کنیم

M87- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: پتانسیل های انگیزشی تیمها: بررسی و توسعه مدل بین سطحی چن و کانفر ۲۰۰۶ درباره انگیزش تیمها

M76- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: توسعه نام تجاری کامل در برابر توسعه نام تجاری مشتق شده

M68- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: مدیران بخش عمومی وکارآفرینی در جمهوری اسلامی ایران

M65- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: برنامه ریزی سناریو در خط مشی عمومی : درک کاربرد، تاثیر و نقش عوامل نهادی مفهومی

M63- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۲: نقش توانمند سازی سیستم های پشتیبان تصمیم در یادگیری سازمانی

M60- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۳؛ مدل سازی اخلاق اطلاعاتی : نقش تعدیل کنندگی مشترک کانون کنترل و عدم امنیت شغلی

M58- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: نقش ارتباطات و پشتیبانی مدیریت در پیاده سازی تولید ناب

M55- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۵: آزادسازی مقررات، تغییرات تکنولوژیکی و عملکرد وام ‏دهی- تجاری بانکهای بزرگ و کوچک

M54- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹ : رویکردی عملی جهت دستیابی به چابکی از منظر تئوری محدودیت­ها(TOC)

M52- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹ : تبدیل تغییرات خط‌مشی ملی به روشهای مدیریت منابع انسانی محلی

M51- دانلود مقاله لاتین مدیریت با ترجمه ۲۰۰۰: بررسی محیط کسب و کار، برخی مسائل مفهومی

M47- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: الگوی تصمیم گیری چند معیاره برای اولویت دادن به فعالیت های پروژه

M37- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: ارتباط رفتار شهروندی سازمانی OCB و هوش هیجانی EI

M33- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی۲۰۰۶ : برون سپاری ـ مزایا و ریسک ها

M32- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۰: بررسی نقادانه مدیریت دانش به عنوان ابزاری مدیریتی

M28- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸ : ارتباط بین هوش سازمانی و توسعه مدیریت دانش سازمانی

M27- مقاله انگلیسی مدیریت ترجمه شده ۲۰۰۶: کیفیت خدمت دهی توریسم از فرودگاه آغاز می شود

M26- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی با ترجمه فارسی ۲۰۰۶ : فرهنگ سوء عملکردی سازمان نقش رهبری در برانگیختگی رفتار های انحرافی کار

M25- مقاله مدیریت به زبان انگلیسی ۲۰۰۵ : با ترجمه : یک مدل برنامه ریزی صفر و یک آرمانی برای جدول زمانبندی پرستاران

M23-دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۵ : مقررات زدایی، تغییرات تکنولوژیکی و عملکرد وام‏دهی- تجاری بانکهای بزرگ و کوچک

M20- مقاله انگلیسی ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۰۶ : رابطه بین رفتارهای تنبیهی ـ تشویقی رهبر و دید گاه ها، ادراکات و رفتارهای کارمند

M14- دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۰۷؛ یکپارچه سازی مدل کانو، AHP و ماتریس برنامه ریزی QFD و کاربرد آن در خدمات کتابخانه ای

M9- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹ رهبری در سطوح سلسله مراتب: سطوح چند گانه مدیریت و سطوح چندگانه تحلیل

M7- دانلود مقاله ISI مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸ یادگیری رسمی و غیر رسمی در اتحاد های استراتژیک

M1- مقاله انگلیسی ترجمه شده مدیریت ۲۰۰۹ تعدیل اثرات جنسیت و سطح سازمانی بین استرس نقش و رضایت شغلی کارمندان هتل

M421- دانلود رایگان مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی: ارزیابی سرمایه فکری: ارتباط بین پیاده سازی مدیریت دانش و عملکرد شرکت

M283- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: استراتژی هایی برای پیاده سازی موفقیت آمیز CRM

M403- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۰: استراتژی تولید درپس زمینه ی:محیط استراتژی رقابتی واستراتژی تولیدی

M399- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: بررسی بهره وری شعب بانکی میان منطقه ای با استفاده از تحلیل پوششی داده های فازی

M397- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۳: روش استاندارد سازی در مقابل روش انطباقی در استراتژی بین المللی بازاریابی: ارزیابی کامل تحقیقات تجربی

M395- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: افزایش حاکمیت شرکتی بر پژوهش های کنترل شده شرکت

M394- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: تاثیر فاکتورهای داخلی و خارجی بر روی نوآوری محصول شرکت

M393- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: کار گروهی، نظارت و غیبت در محیط کار

M392- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: رضایت از بهبود خدمات :عدالت محوری و واکنش های احساسی

M390- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه تجزیه و تحلیل دولت از مزایا و هزینه مقررات

M389- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸: موضوعات راهبردی رقابتی مهم که کارآفرین باید پیش از شروع کسب و کار مد نظر قرار دهد

M386- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۶: ظرفیت سازی از طریق مشارکت: سازمان های واسطه غیردولتی به عنوان بازیگران محلی و جهانی

M385- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۹: درک رابطه بین اعتماد و بی اعتمادی در مدیریت

M383- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۵: تئوری هایی در ارتباط با تاثیر مدیریت منابع انسانی راهبردی

M379- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۸: بررسی های مربوط به حسابداری مدیریت کیفی: منطق، خطرات و پتانسیل ها

M378- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۱۹۹۹: تصمیات کمکی چند ضابطه ای در مدیریت مالی و حسابداری

M374- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۲۰۰۷: سرمایه انسانی و بین المللی سازی کسب و کارهای کوچک

M373- دانلود مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه ۱۹۹۹: مرحل پیاده سازی بازمهندسی فرایند کسب و کار تحلیل فاکتورهای کلیدی موفقیت و ناکامی

M372- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۷: محرک ها و موانع مربوط به تغییرات حسابداری مدیریت

M371- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۶: کلید توزیع در پایگاه های داده با منبع بیرونی فعال: رویکردی بر مبنای درخت دودوئی

M370- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۸: بکارگیری خط و مش سازمانی در تحلیل رفتار سازمان ها

M368- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۵: مدلی برای یکپارچه سازی راهبردی مدیریت منابع انسانی

M362- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۹: اثرات فنون ارتباط سازمانی بر روی اعتماد با اثرات عدالت رویه ای: یک مطالعه میان فرهنگی بین کارکنان ژاپنی و آمریکایی

M361- مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه فارسی ۲۰۰۲: چارچوبی ترکیبی برای مدیریت تغییر در چشم انداز رقابتی جدید

دانلود رایگان مقاله بیس رشته حسابداری – 2019

16 Apr 2019

دانلود رایگان مقاله بیس رشته حسابداری – 2019
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد پولشویی از طریق مدیریت استراتژیک معاملات حسابداری – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله پولشویی از طریق مدیریت استراتژیک معاملات حسابداری عنوان انگلیسی مقاله Money laundering through the strategic management of accounting transactions انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 21 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) 3.182 در سال 2017 شاخص H_index ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد کیفیت حسابرسی و حق تصدی شرکت حسابرسی – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد کیفیت حسابرسی و حق تصدی شرکت حسابرسی – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله کیفیت حسابرسی و حق تصدی شرکت حسابرسی در یک بازار محدود عنوان انگلیسی مقاله Audit Firm Tenure and Audit Quality in a Constrained Market انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 16 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) master journals نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF رشته های مرتبط حسابداری گرایش های مرتبط ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد برداشت سرمایه گذاران غیرحرفه ای از اصلاحات جزئی نقاط ضعف کنترل IT و غیر IT – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد برداشت سرمایه گذاران غیرحرفه ای از اصلاحات جزئی نقاط ضعف کنترل IT و غیر IT – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله برداشت سرمایه گذاران غیرحرفه ای از اصلاحات جزئی نقاط ضعف کنترل IT و غیر IT: یک تحقیق تجربی عنوان انگلیسی مقاله Nonprofessional investor perceptions of the partial remediation of IT and non-IT control weaknesses: An experimental investigation انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی  17 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد ارزش حسابرسی بخش دولتی – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد ارزش حسابرسی بخش دولتی – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 15 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. منتشر شده در نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus – Master journals ایمپکت فاکتور(IF) 3.250 در سال 2017 شاخص H_index 6 در سال 2019 شاخص SJR 0.986 در سال 2017 شناسه ISSN 0737-4607 شاخص Quartile (چارک) Q1 در سال 2017 نوع مقاله ISI عنوان انگلیسی مقاله The value of ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد تاثیر پیچیدگی اطلاعات در شکست حسابرسی ناشی از تقلب شرکت – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد تاثیر پیچیدگی اطلاعات در شکست حسابرسی ناشی از تقلب شرکت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی  14 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. منتشر شده در نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus – Master journals ایمپکت فاکتور(IF) 0.860 در سال 2017 شاخص H_index 9 در سال 2019 شاخص SJR 0.231 در سال 2019 شناسه ISSN 1029-3132 شاخص Quartile (چارک) Q3 در سال 2019 نوع مقاله ISI عنوان انگلیسی مقاله The impact of ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد اعلان درآمدها، واکنش قیمت سهام و بازده بازار – امرالد ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد اعلان درآمدها، واکنش قیمت سهام و بازده بازار – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله اعلان درآمدها، واکنش قیمت سهام و بازده بازار - موردی در عربستان سعودی عنوان انگلیسی مقاله Earnings announcements, stock price reaction and market efficiency – the case of Saudi Arabia انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 17 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد کارایی هیئت مدیره شرکت و هزینه های حسابرسی شرکت – امرالد ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد کارایی هیئت مدیره شرکت و هزینه های حسابرسی شرکت – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله کارایی هیئت مدیره شرکت و هزینه های حسابرسی شرکت: مورد موسسات مالی FTSE عنوان انگلیسی مقاله The efficiency of corporate boards and firms’ audit fees: the case of the FTSE financial institutions انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 22 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals نوع مقاله ISI فرمت ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد حسابداری مدیریت استراتژیک و سیستم مدیریت کیفیت – امرالد 2019
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد حسابداری مدیریت استراتژیک و سیستم مدیریت کیفیت – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 20 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. منتشر شده در نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus – Master Journal List – JCR نوع مقاله ISI ایمپکت فاکتور(IF) 1.642 در سال 2017 شاخص H_index 68 در سال 2019 شاخص SJR 0.465 در سال 2017 شناسه ISSN 1463-7154 شاخص Quratile (چارک) Q2 در سال 2017 عنوان انگلیسی مقاله Linking ...
مقاله انگلیسی رایگان با بیس ترجمه فارسی در مورد اطمینان و شایعات در اداره کردن حسابداران مدیریت – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد اطمینان و شایعات در اداره کردن حسابداران مدیریت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله سیستم های محرمانه: اطمینان و شایعات در مورد اداره کردن حسابداران مدیریت انتظارات دوگانه و محدودیت های MCS عنوان انگلیسی مقاله Systems of secrecy: Confidences and gossip in management accountants’ handling of dual role expectations and MCS limitations انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 12 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus - ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد سرمایه فکری در حمایت از مدیریت استراتژیک کسب و کار – امرالد ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد سرمایه فکری در حمایت از مدیریت استراتژیک کسب و کار – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله سرمایه فکری در حمایت از مدیریت استراتژیک کسب و کار مزرعه: مطالعه موردی عنوان انگلیسی مقاله Intellectual capital in support of farm businesses’ strategic management: a case study انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 21 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. منتشر شده در نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله مطالعه موردی (Case study) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF رشته های مرتبط مدیریت، حسابداری ...
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2019
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد تأثیر نتایج حسابرسی مالیاتی بر گزارش و ارزیابی مزایای مالیات سازماندهی نشده – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله تأثیر نتایج حسابرسی مالیاتی بر گزارش و ارزیابی مزایای مالیات سازماندهی نشده عنوان انگلیسی مقاله The effect of tax audit outcomes on the reporting and valuation of unrecognized tax benefits انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 11 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد حساسیت جریان نقدی جهانی – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد حساسیت جریان نقدی جهانی – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله حساسیت جریان نقدی جهانی عنوان انگلیسی مقاله Global cash flow sensitivities انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 20 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) 1.085 در سال 2017 شاخص H_index 21 در سال 2018 شاخص SJR 0.565 در ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد تاثیر برآورد نرخ بهره سود سهام بر اجتناب مالیات شرکت – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد تاثیر برآورد نرخ بهره سود سهام بر اجتناب مالیات شرکت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله تاثیر برآورد نرخ بهره سود سهام بر اجتناب مالیات شرکت: مورد ارزش سهامداران عنوان انگلیسی مقاله The impact of dividend imputation on corporate tax avoidance: The case of shareholder value انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 77 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus - Master Journal List - JCR نوع مقاله ISI ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد تاثیر خطر دادخواهی بر رابطه میان کیفیت حسابرسی و اندازه حسابرس – وایلی ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات بیس حسابداری - 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد تاثیر خطر دادخواهی بر رابطه میان کیفیت حسابرسی و اندازه حسابرس – وایلی ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله تاثیر خطر دادخواهی بر رابطه میان کیفیت حسابرسی و اندازه حسابرس: شواهدی از کشور چین عنوان انگلیسی مقاله The impact of litigation risk on the association between audit quality and auditor size: Evidence from China انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 32 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه وایلی نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد حقوق قانونی سهام دار و دارایی های نقدی شرکت – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد حقوق قانونی سهام دار و دارایی های نقدی شرکت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله حقوق قانونی سهام دار و دارایی های نقدی شرکت: شواهد ارائه شده از قوانین تقاضای جهانی عنوان انگلیسی مقاله Shareholder litigation rights and corporate cash holdings: Evidence from universal demand laws انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 73 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع مقاله ISI ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد قابلیت اجرائی تجزیه و تحلیل کسب و کار برای حسابداری مدیریت – امرالد ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد قابلیت اجرائی تجزیه و تحلیل کسب و کار برای حسابداری مدیریت – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله بازتاب هایی در قابلیت اجرائی تجزیه و تحلیل کسب و کار برای حسابداری مدیریت - و دیدگاه های آینده نگر برای حسابداری عنوان انگلیسی مقاله Reflections on the Applicability of Business Analytics for Management Accounting – and Future Perspectives for the Accountant انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی  21 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله نظری (Viewpoint) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد حق بیمه اکتساب و شناخت دارایی های نامشهود – امرالد ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد حق بیمه اکتساب و شناخت دارایی های نامشهود – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله اکتساب حق بیمه و شناخت دارایی های نامشهود قابل تشخیص در ترکیبات تجاری قبل و بعد از پذیرش IFRS عنوان انگلیسی مقاله Acquisition premiums and the recognition of identifiable intangible assets in business combinations pre and post IFRS adoption انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 43 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد مالیات ها، هزینه شرکت های نوپا و کارآفرینی مبتکرانه – اسپرینگر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات اسپرینگر - springer سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد مالیات ها، هزینه شرکت های نوپا و کارآفرینی مبتکرانه – اسپرینگر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله مالیات ها، هزینه شرکت های نوپا و کارآفرینی مبتکرانه عنوان انگلیسی مقاله Taxes, start-up costs, and innovative entrepreneurship انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 15 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه اسپرینگر مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) 2.852 در سال 2017 شاخص H_index 98 در سال 2018 شاخص SJR 1.937 ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد تحلیل تجربی محرک های تشویقی حسابرسان داخلی – وایلی ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات بیس حسابداری - 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد تحلیل تجربی محرک های تشویقی حسابرسان داخلی – وایلی ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله شکستن سکوت: تجزیه و تحلیل تجربی محرک های تشویقی حسابرسان داخلی عنوان انگلیسی مقاله Breaking the silence: An empirical analysis of the drivers of internal auditors' moral courage انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 17 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه وایلی نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF شاخص ...
elsevier
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد رابطه ارزش نقدی و محافظه کاری حسابداری – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله رابطه ارزش نقدی و محافظه کاری حسابداری: نقش کنترل سهامداران عنوان انگلیسی مقاله The relationship between cash value and accounting conservatism: The role of controlling shareholders انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 13 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد محتویات افشاگری های حسابرسی داخلی و اجرت حسابرسی خارجی – وایلی ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات بیس حسابداری - 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد محتویات افشاگری های حسابرسی داخلی و اجرت حسابرسی خارجی – وایلی ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله کاوش رابطه میان محتویات افشاگری های حسابرسی داخلی و اجرت های حسابرسی خارجی: شواهدی از سودان عنوان انگلیسی مقاله Exploring the association between the content of internal audit disclosures and external audit fees: Evidence from Sweden انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 13 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه وایلی نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد واکنش های مدیران متقاضیان حسابرسی به بازخورد – الزویر ۲۰۱9
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد واکنش های مدیران متقاضیان حسابرسی به بازخورد – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله ارائه "پیام جدی": واکنش های مدیران متقاضیان حسابرسی به بازخورد عنوان انگلیسی مقاله Delivering the “tough message”: Moderators of subordinate auditors’ reactions to feedback انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 17 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus - Master Journal List - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد شرح دلایل شکست در کسب و کار با گزارش حسابرس – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد شرح دلایل شکست در کسب و کار با گزارش حسابرس – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله شرح دلایل شکست در کسب و کار با استفاده از افشاگری های گزارش حسابرس عنوان انگلیسی مقاله Explaining the causes of business failure using audit report disclosures انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 12 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد اصلاحات حسابداری و محافظه کاری در درآمد – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد اصلاحات حسابداری و محافظه کاری در درآمد – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله اصلاحات حسابداری و محافظه کاری در درآمد: شواهد تجربی از شرکت های لیست شده چین عنوان انگلیسی مقاله Accounting reforms and conservatism in earnings: Empirical evidence from listed Chinese companies انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 13 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF شاخص H_index ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد خطر کنترل داخلی و هزینه های حسابرسی – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد خطر کنترل داخلی و هزینه های حسابرسی – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله خطر کنترل داخلی و هزینه های حسابرسی: شواهد از چین عنوان انگلیسی مقاله Internal Control Risk and Audit Fees: Evidence from China انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 49 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF شاخص H_index 12 در سال 2018 شاخص ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد اصلاحات حسابداری و محافظه کاری در درآمد – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد اصلاحات حسابداری و محافظه کاری در درآمد – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله اصلاحات حسابداری و محافظه کاری در درآمد: شواهد تجربی از شرکت های لیست شده چین عنوان انگلیسی مقاله Accounting reforms and conservatism in earnings: Empirical evidence from listed Chinese companies انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 13 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF شاخص H_index ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد سرمایه گذاری در مسئولیت اجتماعی شرکت – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد سرمایه گذاری در مسئولیت اجتماعی شرکت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله سرمایه گذاری در مسئولیت اجتماعی شرکت، عملیات افشاگری، و عملکرد مالی بانک های نیجریایی عنوان انگلیسی مقاله Investment in corporate social responsibility, disclosure practices, and financial performance of banks in Nigeria انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 11 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) master journals - DOAJ فرمت مقاله انگلیسی  PDF رشته ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد محافظه کاری حسابداری – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد محافظه کاری حسابداری – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله محافظه کاری حسابداری: چشم انداز چرخه عمر عنوان انگلیسی مقاله Accounting conservatism: A life cycle perspective انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 13 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF شاخص H_index 20 در سال 2018 شاخص SJR 0.277 در سال 2018 رشته های مرتبط حسابداری ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد بحث مشتری و حسابرس درباره مسائل حسابداری – وایلی ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات بیس حسابداری - 2019

مقاله انگلیسی رایگان در مورد بحث مشتری و حسابرس درباره مسائل حسابداری – وایلی ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله بحث مشتری و حسابرس درباره مسائل بحث برانگیز حسابداری: شواهدی از یکی از 4 شرکت بزرگ نروژ عنوان انگلیسی مقاله Auditor–client negotiations over disputed accounting issues: Evidence from one of the Norwegian Big 4 firms انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 14 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه وایلی نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals نوع ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد فریب مدیریت، حسابداری بزرگ بانکی و عدم تقارن اطلاعات – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد فریب مدیریت، حسابداری بزرگ بانکی و عدم تقارن اطلاعات – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله فریب مدیریت، حسابداری بزرگ بانکی و عدم تقارن اطلاعات: شواهدی از تجزیه و تحلیل زبانی عنوان انگلیسی مقاله Management deception, big-bath accounting, and information asymmetry: Evidence from linguistic analysis انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 19 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus - Master Journal List - JCR نوع مقاله ISI فرمت ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد مشاغل کنارجویانه در شرکت های حسابداری – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد مشاغل کنارجویانه در شرکت های حسابداری – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله مشاغل کنارجویانه در شرکت های حسابداری دولتی: مورد اندونزی عنوان انگلیسی مقاله Shunning careers in public accounting firms: The case of Indonesia انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 47 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus - Master Journal List - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) 2.232 در ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد پذیرش نوآوری های حسابداری مدیریت – الزویر ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد پذیرش نوآوری های حسابداری مدیریت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله پذیرش نوآوری های حسابداری مدیریت: سازگاری فرهنگ سازمانی و نتایج درک شده عنوان انگلیسی مقاله Adoption of management accounting innovations: Organizational culture compatibility and perceived outcomes انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 16 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت ...
مقاله انگلیسی رایگان در مورد نوع حسابرس خارجی، تعهدات اختیاری و واکنش سرمایه گذاران – امرالد ۲۰۱۸
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد نوع حسابرس خارجی، تعهدات اختیاری و واکنش سرمایه گذاران – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله نوع حسابرس خارجی، تعهدات اختیاری و واکنش سرمایه گذاران عنوان انگلیسی مقاله External auditor type, discretionary accruals and investors’ reactions انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 18 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) master journals فرمت مقاله انگلیسی  PDF رشته های مرتبط حسابداری گرایش های مرتبط حسابرسی نوع ارائه مقاله ژورنال مجله / ...

دانلود مقاله بیس حسابداری سال 2019

elsevier
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد تاثیر فرهنگ و حاکمیت شرکتی بر افشای مسئولیت اجتماعی شرکت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله تاثیر فرهنگ و حاکمیت شرکتی بر افشای مسئولیت اجتماعی شرکت: یک تحلیل متقابل کشور عنوان انگلیسی مقاله The influence of culture and corporate governance on corporate social responsibility disclosure: A cross country analysis انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 33 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals - JCR نوع ...
elsevier
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد گزارش سالیانه قابل خواندن و هزینه های آژانس شرکت – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله گزارش سالیانه قابل خواندن و هزینه های آژانس شرکت عنوان انگلیسی مقاله Annual report readability and corporate agency costs انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 26 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) DOAJ - Scopus - Master Journal List نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) 0.531 در سال 2017 شاخص ...
elsevier
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد تصمیم گیری های تداوم فعالیت در مورد مشتریان ورشکسته – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله تصمیم گیری های تداوم فعالیت در مورد مشتریان ورشکسته: شواهد محافظه کاری حسابرس طولانی مدت؟ عنوان انگلیسی مقاله Going-concern opinion decisions on bankrupt clients: Evidence of long-lasting auditor conservatism? انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 7 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) 0.672 ...
elsevier
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد چگونگی تأثیر استاندارد جدید حسابداری اجاره بر ارتباط حسابداری دارایی اجاره – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله استاندارد جدید حسابداری اجاره چگونه بر ارتباط حسابداری دارایی اجاره تأثیر می گذارد؟ عنوان انگلیسی مقاله How will the new lease accounting standard affect the relevance of lease asset accounting? انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 13 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF ایمپکت فاکتور(IF) ...
elsevier
دانلود رایگان مقالات الزویر - ساینس دایرکت سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد فشار بدهی و استفاده تعاملی از سیستم های کنترل – الزویر ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله فشار بدهی و استفاده تعاملی از سیستم های کنترل: تاثیرات بر هزینه بدهی عنوان انگلیسی مقاله Debt pressure and interactive use of control systems: Effects on cost of debt انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 20 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه الزویر نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research Article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) Scopus - Master Journal List - JCR نوع مقاله ISI فرمت ...
emerald
دانلود رایگان مقالات امرالد - Emerald سال 2018

مقاله انگلیسی رایگان در مورد شیوه های افشای مالی در میان مقامات محلی مالزی – امرالد ۲۰۱۸

  مشخصات مقاله ترجمه عنوان مقاله شیوه های افشای مالی در میان مقامات محلی مالزی: مطالعه موردی عنوان انگلیسی مقاله Financial disclosure practices among Malaysian local authorities: a case study انتشار مقاله سال 2018 تعداد صفحات مقاله انگلیسی 24 صفحه هزینه دانلود مقاله انگلیسی رایگان میباشد. پایگاه داده نشریه امرالد نوع نگارش مقاله مقاله پژوهشی (Research article) مقاله بیس این مقاله بیس میباشد نمایه (index) scopus - master journals نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی  PDF شاخص H_index 44 در سال ...

 

طرح درس روزانه و سالانه پایه دوم ابتدایی : 98-99

14 Apr 2019

علوم دوم :

دانلود فایل ها

طرح درس روزانه پایه دوم ابتدایی

 

318 - طرح درس هوای سالم، آب سالم علوم دوم ابتدایی

319 - طرح درس آب رودخانه علوم دوم ابتدایی

320- طرح درس زندگی ما و گردش زمین 1 علوم دوم ابتدایی

321 - طرح درس شماره دو هوای سالم، آب سالم علوم دوم ابتدایی

322- طرح درس گرمی محل های سایه و آفتابی باهم تفاوت دارد علوم دوم ابتدایی

323- طرح درس شماره دو درباره زندگی ما و گردش زمین یک علوم دوم ابتدایی

324- طرح درس زندگی ما و گردش زمین 2 علوم دوم ابتدایی

325 - طراحی آموزشی درسی بر اساس برنامه درسی ملی عبوم دوم ابتدایی زمین فصلهای مختلفی دارد

326- طرح درس باد های شدید را طوفان می گویند علوم دوم ابتدایی

327- طرح درس پیام رمز را پیدا کن علوم دوم ابتدایی

طرح درس روزانه پایه دوم ابتدایی 98-99

328- طرح درس پیام رمز را پیدا کن(2) علوم دوم ابتدایی

329- طرح درس اگر تمام شود علوم دوم ابتدایی

330- طرح درس ساخت ماشین بادی علوم دوم ابتدایی

331- طرح درس قلمه زدن علوم دوم ابتدایی

332- طرح درس درون آشیانه ها علوم دوم ابتدایی

333- طرح درس من رشد می کنم علوم دوم ابتدایی

334- طرح درس برای جشن آماده می شویم علوم دوم ابتدایی

335- طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی

336- طرح درس از گذشته تا آینده نان علوم دوم ابتدایی

27 - طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی درس جرم

280 - طرح درس درون آشیانه ها علوم دوم ابتدایی

274 - طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی

459 - طرح درس جانداران در شب و روز کارهای متفاوتی انجام می دهند علوم دوم ابتدایی

639 - طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی درس کرم ابریشم

طرح درس سالانه پایه دوم ابتدایی 98-99

ریاضی دوم ابتدایی :

154- طرح درس ریاضی دوم ابتدایی درس تقارن

294 - طرح درس اشکال هندسی ریاضی دوم ابتدایی

443 - طرح درس جمع و تفریق دو عدد دو رقمی ریاضی دوم ابتدایی صفحه 21 و 22

444 - طرح درس جمع و تفریق دو عدد دو رقمی ریاضی دوم ابتدایی صفحه 19 و 20

445 - طرح درس تفریق در جدول ارزش مکانی ریاضی دوم ابتدایی

446 - طرح درس احتمال و کسر ریاضی دوم ابتدایی

447 - طرح درس جمع و تفریق عددهای سه رقمی ریاضی دوم ابتدایی فصل 6

448 - طرح درس جمع و تفریق اعداد دو رقمی ریاضی دوم ابتدایی

449 - طرح درس عدد و رقم ریاضی دوم ابتدایی صفحه 1 تا 4

450 - طرح درس جمع و تفریق اعداد دو رقمی ریاضی دوم ابتدایی صفحه 28 و 29

451 - طرح درس یاد آوری اشکال هندسی ریاضی دوم ابتدایی

452 - طرح درس شمارش چند تا چند تا ریاضی دوم ابتدایی

453 - طرح درس یاد آوری اشکال هندسی ریاضی دوم ابتدایی صفحه 39 و40

455 - طرح درس اندازه گیری طول ریاضی دوم ابتدایی

456 - طرح درس عدد و رقم ریاضی دوم ابتدایی صفحه 5 تا 6

457 - طرح درس عدد و رقم ریاضی دوم ابتدایی صفحه 7 تا 9

458 - طرح درس آموزش جمع در جدول ارزش مکانی ریاضی دوم ابتدایی صفحه 100 تا102

460 - طرح درس مقایسه ی اعداد سه رقمی ریاضی دوم ابتدایی صفحه 92 و 93 و 94

549 - طراحی آموزشی ریاضی دوم ابتدایی درس آمار و نمودار

568 - طرح درس ریاضی دوم ابتدایی درس جمع دو عدد دو رقمی

 

159 - طرح درس پرچم فارسی دوم ابتدایی

358 - طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس از همه مهربان تر

367 - طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس هنرمند

371 - طرح درس فارسی دوم ابتدایی درس چوپان درستکار

572 - طرح درس فارسی بخوانیم دوم ابتدایی درس خرس کوچولو

585 - طرح درس بخوانيم بنويسيم دوم ابتدایی درس خدای مهربان

642 - طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس ستایش

643- طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس کتابخانه ی کلاس ما

644- طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس مسجد محله ما

645- طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس خرس کوچولو

646- طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس مدرسه خرگوش ها

647- طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس چوپان درستکار

648- طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس کوشا و نوشا

649- طرح درس روزانه فارسی دوم ابتدایی درس دوستان ما

650- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس از همه مهربان تر

651- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس زیارت

652- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس هنرمند

653- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس فردوسی

654- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس ایران زیبا

655- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس پرچم

656- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس نوروز

657- طرح درس روزانه کتاب فارسی دوم ابتدایی درس پرواز قطره

 

هدیه آسمانی دوم ابتدایی :

161 - طرح درس وضو میگیرم هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

181 - طرح درس سفره عمو عباس هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

202 - طرح درس پرندگان چه می گویند هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

246 - طرح درس اهل بیت پیامبر هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

286 - طرح درس پرندگان چه می گویند ؟ کتاب هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

766 - طرح درس هدیه های آسمانی دوم ابتدایی درس راز خوشبختی

قرآن دوم ابتدایی :

182 - طرح درس بخورید و بیاشامید قرآن دوم ابتدایی

 طرح سالانه دوم ابتدایی :

247 - طرح درس سالانه هنر دوم ابتدایی

353 - طرح درس سالانه ریاضی پایه دوم ابتدایی

355 - طرح درس سالانه کتاب علوم دوم ابتدایی

369 - طرح درس سالانه هدیه های آسمانی دوم ابتدایی

 

 

طرح درس تربیت بدنی دوم ابتدایی :

248 - طرح درس تربیت بدنی دوم ابتدایی درس مهارت پرتاب کردن

558- طرح درس تربیت بدنی دوم ابتدایی مهارت دویدن و چابکی

طرح درس روزانه پایه اول ابتدایی 98-99

14 Apr 2019

لیست طرح درس های روزانه پایه اول ابتدایی

- بیش از 1100 طرح درس از همه پایه ها در این صفحه با دسته بندی موجود است .

در زیر لیست طرح درس ها به ترتیب پایه برای همه مقاطع تحصیلی آمده است . همه این فایل ها ورد و قابل ویرایش هستند و شما قبل از خرید می توانید فایل پی دی اف و غیر قابل ویرایش آن را ببینید و در صورت رضایت فایل ورد و قابل ویایش آن را با قیمت هزار تومان و دو هزار تومان خرید نمائید .

دانلود فایل ها

طرح درس روزانه پایه اول ابتدایی 98-99

به این صفحه هر روز طرح درس اضافه می شود

طرح درس پایه اول ابتدایی :

 

طرح درس های فارسی اول ابتدایی :

 

58 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره 1 به خانه ما خوش آمدی

59 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره 2 بچه ها آماده

60 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره 3 ىك و دو و سه، راه مدرسه

7 - طرح درس اول ابتدایی درس نگاره 3

61 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی  نگاره چهار به مدرسه رسیدیم

62 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره پنج از کلاس ماچه خبر

63 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره شش بازی بازی تماشا

64 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره هفت روستا و نوع زندگی آن

56 - طرح درس روزانه فارسی پایه اول نگاره 7 روستا و نوع زندگی آن

65 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره هشت چه دنیای قشنگی

66 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره نه مسجد

67 - طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی نگاره ده عید نوروز

68 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه آ

29 - طرح درس روزانه اول ابتدایی حرف (آ –ا) (بـ – ب)

69 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه د

70 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه اَ ـَ

71 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه مـ م

72 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه ( سـ س )

73 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه ( او و )

74 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه (تـ ت)

75 - طرح درس نشانه ر فارسی اول ابتدایی

10 - طرح درس فارسی ( مادر نشانه ر ) - کلاس اول ابتدایی

76 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه نـ ن

77 - طرح درس نشانه ( ایـ یـ ی ای) فارسی اول ابتدایی

78 - طرح درس نشانه (ز) فارسی اول ابتدایی

79 - طرح درس نشانه ( اِ ِ ـه ه ) فارسی اول ابتدایی

80 - طرح درس نشانه (شـ ش) فارسی اول ابتدایی

81 - طرح درس نشانه (یـ ی) فارسی اول ابتدایی

82- طرح درس  نشانه ( اُ ـُ ) فارسی اول ابتدایی

84 و 83 - طرح درس  نشانه (کـ ک) فارسی اول ابتدایی

85 - طرح درس نشانه و فارسی اول ابتدایی

49 - طرح درس اول ابتدایی حرف واو درس ورزش

86- طرح درس نشانه (پـ ‌پ) فارسی اول ابتدایی

87 - طرح درس نشانه ( گـ گ ) فارسی اول ابتدایی

88- طرح درس نشانه ( فـ ف ) فارسی اول ابتدایی

89 - طرح درس نشانه (خـ خ) فارسی اول ابتدایی

9 - طرح درس فارسی (نشانه (ﺧ .خ) ) - کلاس اول ابتدایی

539 - طرح درس نشانه (خـ خ) فارسی اول ابتدایی (شماره دو )

90 - طرح درس نشانه ( قـ ق ) فارسی اول ابتدایی

91- طرح درس نشانه ( لـ ل) فارسی اول ابتدایی

92 - طرح درس نشانه ( جـ ج ) فارسی اول ابتدایی

8 - طرح درس فارسی ( نشانه ج ) - کلاس اول ابتدایی

93 - طرح درس نشانه ( اُ) استثناء فارسی اول ابتدایی

94 - طرح درس نشانه هـ ـهـ ـه ه فارسی اول ابتدایی

95 - طرح درس نشانه ( چـ چ ) فارسی اول ابتدایی

47 - نمونه طرح درس پایه اول ابتدایی درس آموزش صدا ونشانه ی ( چـ چ )

96 - طرح درس  نشانه ( ژ ) فارسی اول ابتدایی

97 - طرح درس نشانه ( خوا استثناء ) فارسی اول ابتدایی

98 - طرح درس نشانه تشدید فارسی اول ابتدایی

99 - طرح درس نشانه ( صـ ص) فارسی اول ابتدایی

100 - طرح درس نشانه ( ذ) فارسی اول ابتدایی

101 - طرح درس نشانه (ع) فارسی اول ابتدایی

102 - طرح درس نشانه (ثـ ث) فارسی اول ابتدایی

103 - طرح درس نشانه ( حـ ح) فارسی اول ابتدایی

104 - طرح درس نشانه ( ضـ ض) فارسی اول ابتدایی

105- طرح درس نشانه ( طا) فارسی اول ابتدایی

106 - طرح درس نشانه ( غ) فارسی اول ابتدایی

107 - طرح درس نشانه ( ظ) فارسی اول ابتدایی

764 - طرح درس تشدید فارسی اول ابتدایی

800 - طرح درس فارسی اول ابتدایی نشانه ی میانجی

 

 طرح درس روزانه علوم اول ابتدایی :

142- طرح درس علوم اول ابتدایی درس زنگ علوم

137- طرح درس علوم اول ابتدایی درس سلام به من نگاه کن

144 - طرح درس علوم اول ابتدایی درس سالم باش، شاداب باش

138 و 139 و 145 - طرح درس علوم اول ابتدایی درس طرح درس دنیای جانوران

140 و 146 - طرح درس علوم اول ابتدایی  طرح درس دنیای گیاهان

141 - طرح درس علوم اول ابتدایی درس زمین خانه خاکی ما

143 - طرح درس علوم اول ابتدایی درس به من نگاه کن

147 - طرح درس علوم اول ابتدایی درس زمین خانه سنگی ما

148- طرح درس علوم اول ابتدایی درس چه می خواهم بسازم

149- طرح درس علوم اول ابتدایی درس در اطراف ما هوا وجود دارد

150- طرح درس علوم اول ابتدایی درس دنیای سرد و گرم

151- طرح درس علوم اول ابتدایی درس از خانه تا مدرسه

153- طرح درس علوم اول ابتدایی درس از گذشته تا آینده

 5 - طرح درس روزانه علوم اول ابتدایی درس آهنربا

15 - طرح درس علوم(آهنربا) - کلاس اول ابتدایی

636 - طرح درس روزانه علوم اول ابتدایی درس خاک صفحه 64

658- طرح درس روزانه علوم اول ابتدایی درس سلام به من نگاه کن صفحه 14 و 15

659- طرح درس روزانه علوم اول ابتدایی درس چشم ها بسته صفحه 16

660- طرح درس روزانه علوم اول ابتدایی درس نگاه صفحه 17

661 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس سالم باش شاداب باش صفحه 18 و 19

662 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس بهداشت فردی

663 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس سالم باش شاداب باش صفحه 24 ایمنی

664 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس شکل و اندازه جانوران گوناگون است

665 - طرح درس ملی روازنه علوم اول ابتدایی دنیای جانوران - جانوران غذا می خورند

666 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس جانوران حرکت می کنند صفحه 30

667 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس بعضی از جانوران برای ما مفید هستند

668 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس جانورانی که برای ما مشکلاتی ایجاد می کنند

669 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس 5 دنیای گیاهان. صفحات 36و37

670 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس آشنایی با مراحل رشد گیاهان

671 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس آشنایی با فواید گیاهان

672 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس چرخه آب

673 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس صرفه جویی در مصرف آب

674 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس از آلودگی آب جلوگیری کنیم

675 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس آب دریا

676 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس زمین خانه سنگی ما صفحه 50 و 51

677 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس زمین خانه سنگی ما صفحه 52

678 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس تغییرات سنگ

679 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس چه میخواهم بسازم؟

680 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس چه بسازیم صفحه 59

681 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس زمین خانه ی خاکی ما صفحه 62 و 63

682 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس دنیای سرد و گرم(کدام رنگ مناسب است؟)

683 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس آشنایی دانش آموزان با مواد و وسایل گرم کننده

684 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس دنیای سرد و گرم آشنایی با موارد استفاده ی گرما

685 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس از خانه تا مدرسه صفحه 80 تا 82

686 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس چرخ

687 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس آهن ربا صفحه 92

688 - طرح درس روزانه علوم پایه اول ابتدایی درس آشنایی دانش آموزان با آهن ربا و خواص آن

 

 طرح درس های  ریاضی اول ابتدایی :

11 - طرح درس ریاضی ( آموزش عدد 8 ) - کلاس اول ابتدایی

12 - طرح درس ریاضی ( خط باز و خط بسته ) - کلاس اول ابتدایی

13 - طرح درس ریاضی ( حروف نویسی اعداد) - کلاس اول ابتدایی

14 - طرح درس ریاضی ( تفریق ) - کلاس اول ابتدایی

42 - طرح درس روزانه ریاضی اول ابتدایی درس تفریق

43 - طرح درس روزانه ریاضی اول ابتدایی درس خط و باز و بسته

44 - طرح درس روزانه ریاضی اول ابتدایی درس حروف نویسی اعداد

54 - طرح درس روزانه ریاضی اول ابتدایی درس تدریس عدد 3

57 - طرح درس سالانه ریاضی اول ابتدایی

108 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم 1

109 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم دو

110 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم سوم

111 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم چهار

112 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم پنج

113 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم شش

114 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم هفت

115 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم هشت

116 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم نه

117 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم ده

118 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم یازده

119 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم دوازده

120 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم سیزده

121 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم چهارده

543 -دانلود طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم چهارده (شماره دو )

 

122- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم پانزده

123- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم شانزده

124- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم هفده جمع های چندتایی

125- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم هجده الگوی عددی و هندسی

126 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم نوزده اشنایی با مضرب های ده تایی

127- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم بیست جدول ارزش مکانی

128- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم بیست و یک

129- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم بیست و دو

130- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم بیست و سه

132- طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم بیست و چهار

131 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی تم بیست و پنج

412 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی مهارت اولیه برای کار با شابلون

413 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی آشنایی دانش آموزان با عدد 2

414 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی بیان مفهوم دیگری از صفر ترتیب اعداد 0 تا 5

415 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی آشنایی دانش آموزان با بازی صفحه 64

416 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس جمع اعداد 1 تا 5

417 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی آشنایی با عدد 6

418 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی آشنایی با عدد 7

419 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی مفهوم کمتر و بیشتر صفحه 70

420 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس عدد قبل و بعد صفحه 12

421 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس الگویابی

422 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس آشنایی با جمع کردن با انگشتان صفحه 110

423 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس جمع کمتر از 5 و انتقال انگشت

424 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس تقارن

425 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس آشنایی با آداب گردش و مفهوم جمع صفحه 29 و 30

426 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس تمرین مفهوم تفریق صفحه 40

427 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس شمارش اعداد پایه

428 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس تم 3

429 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی صفحه 15 - 16

430 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس آشنایی با مبحث دسته بندی

431 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس الگویابی

432 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس آشنایی دانش آموزان با آداب رفتن به تفریح صفحه 85

433 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس آشنایی دانش‌آموز با عمل جمع صفحه 86

435 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس توانايی کشف و ادامه دادن الگوهای تکرار شونده صفحه 32

434 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس آشنایی دانش‌آموز با اعداد 1و 2 صفحه 48

436 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس کسب مهارت توانايی و کار با ابزار خط کش صفحه 105

437 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس آموزش نظم صفحه 106

438 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس تجزیه اشکال به اشکال کوچک تر صفحه 20

439 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس تم هفت

440 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس شمارش اشیا از 1 تا 5

441 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس گوشه ها

442 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس انتقال انگشتان از یک دست به دست دیگر

462 - طرح درس روزانه ریاضی اول ابتدایی تم یک

454 - طرح درس ریاضی اول ابتدایی درس تم 4

584 - طرح درس مفهوم دایره ریاضی دوره ابتدایی

 طرح درس های قرآن اول ابتدایی :

16 - طرح درس قرآن(سوره کوثر) - کلاس اول ابتدایی

17 - طرح درس آموزش قرآن کریم آموزش پیام قرآنی « وَ ثِیابَکَ فَطَهِّر » و لباست را پاکیزه نگه دار

21 - طرح درس قرآن اول ابتدایی درس سوره فلق

40 - طرح درس قرآن پایه اول ابتدایی سوره فلق

طرح درس های درس هنر اول ابتدایی :

55 - طرح درس روزانه هنر اول ابتدایی درس نقاشی برای قصه

37 - طرح درس سالانه درس هنر پایه اول ابتدایی

طرح درس های درس ورزش اول ابتدایی

38 - طرح درس سالانه درس ورزش اول ابتدایی

39 - طرح درس روزانه تربیت بدنی اول ابتدایی طرز صحیح راه رفتن و تقویت نظم و انضباط

 

طرح درس های  سالانه اول ابتدایی :

210 - طرح درس سالانه علوم اول ابتدایی

211 - طرح درس سالانه قرآن پایه اول ابتدایی

57 - طرح درس سالانه ریاضی اول ابتدایی

544 - طرح درس سالانه ورزش اول ابتدایی

← Earlier posts