گزارش تخصصی معلمان اول دوم - سوم - چهارم - پنجم و ششم ابتدایی

گزارش تخصصی معلمان

گزارش تخصصی از نمونه های پژوهش عملی معلمان است که در سالهای اخیر بوجود آمده است. و بسیار سازنده در جهت ترغیب فرهنگیان به امر پژوهش می باشد . با توجه به اینکه اتفاق نظر درباره چگونگی تاثیر گزارش وجود ندارد یکی از جدیدترین روش های تحقیق در رابطه با معلمان می باشد . گزارش از طرفی روش منحصر به فرد  خود را دارد و از طرف دیگر به معلم اجازه می دهد براساس تجربیات شخصی و دانش خود به نگارش گزارش و نتیجه گیری از آن بپردازد .بانک فایل پژوهشی معلمان در این رابطه تا حد ممکن به معلمان محترم یاری خواهد رساند.

جایگاه گزارش تخصصی در آموزش و پرورش

گزارش تخصصی در مسائل مربوط به آموزش و پرورش و مدارس از جایگاه بسیار ارزشمندی دارد . بی تردید استفاده از تجربیات دیگران در گزارش تخصصی به معلمان کمک می کند تا در انجام فعالیت های آموزشی تخصص و مهارت لازم را کسب نمایند .در زمینه گزارش تخصصی می توان به منابعی که از تجربیات دیگران به دست می آید اشاره نمود. اما براساس تجربه می توان گفت معلمان و فرهنگیان گرامی به منابعی در جهت افزایش دانش و بهبود عملکرد خود در تدوین گزارش تخصصی نیازمند هستند.این منبع عظیم در بانک فایل پژوهشی معلمان قابل مشاهده است.در این بانک تحقیقاتی هزاران گزارش تخصصی پست های مختلف جهت استفاده فرهنگیان عزیز موجود می باشد.که به تدریج گذاره خواهد شد.

 

نمونه های گزارش تخصصی معلمان

چگونه بهترین مفاهیم گزارش تخصصی معلمان را بشناسیم؟

درباره گزارش تخصصی باید گفت که در چند سال اخیر در جامعه فرهنگیان تغییرات مختلفی در جریان پژوهش و تحقیق روی داده است. شناخت و کاربرد روش های تحقیق پیشرفت بیشتر در این امر را سرعت بخشیده و راه حل های مناسب پیش روی بشریت قرار داده است .مهمترین عامل تسریع این پیشرفت ، ابداع و به کار بردن روش های علمی تحقیق بوده است .از جمله این شیوه ها می توان به شیوه  نگارش گزارش تخصصی اشاره نمود .

گزارش تخصصی ابتدایی رایگان

لازم می دانم نکته مهمی را را درباره مقوله گزارش تخصصی ابتدایی رایگان که آموزش و پرورش روی اون تاکید داشت خدمت شما عزیزان بیان کنم. چند روز پیش متوجه شدم که این پاراگراف از سرفصل امتیاز دهی در ارزشیابی حذف شده است و به همین دلیل کانال های تلگرام برای خود شیرینی اقدام به توزیع و انتشار گزارش های رایگان در مقطع ابتدایی نموده اند.در صورتی که زمانی که ما در سایتمان این گزارشات را به نصف قیمت قرار داده بودیم آنها مردم را سرکیسه می کردند و جالب اینجا بود که همه گزارشات ارائه شده توسط آنها دقیقا گزارش هایی بود که از ما خریده بودند.

گزارش تخصصی معلمان دبیرستان

معلمان دبیرستان خب همان دبیران عزیز می شوند.البته نمیدانم دقیقا چرا باز هم در گوگل سرچ می شود معلمان دبیرستان! خب ما هم میگیم معلمان دبیرستان.معلمان عزیز می توانید به راحتی هر نوع مقاله یا گزارشی را که دلتان می خواهد از سایت ما بگیرید و اگر هزینه هم ندارید تلگرام بدهید که رایگان خدمتتون بفرستم.

گزارش تخصصی معلمان رایگان

خب من این سرفصل رو فقط برای جلب نظر گوگل نذاشتم.واقعا اگه معلمان عزیز و گرامی و فرهنگیان گل دوست نداشته باشن توی سایت ما خرید کنن و رایگان بخوان من فوری براشون میفرستم کافیه به تلگرام سایت پیام بدن و یا با شماره من تماس بگیرن ۰۹۱۸۷۵۱۸۱۰۵ در این صورت براشون سریعا مطالب رو ارسال میکنم.

تدوین گزارش تخصصی معلمان

گاهی معلمان محترم نیاز دارن که خودشون یه موضوع خاص رو بدن و روی اون موضوع کار بشه.خب مسلما این کار از دست سایت های کپی کار برنمیاد و اونا فقط منتظرن ما چی میذاریم که کپی کنن.ولی اگه هر معلمی هر دبیری یا هر هنرآموزی سخت ترین موضوع رو هم داشت باکی نداشته باشه من در خدمتش هستم.

گزارش تخصصی معلمان راهنمایی

الان ۵ ساله راهنمایی شده متوسطه اول….وای خدایا بازم بعضی ها راهنمایی سرچ میکنن توی گوگل ! دبیران محترم و عزیز متوسطه اول.بدانید و آگاه باشید توی سایت ما بهترین و کاملترین نمونه های گذارش تخصصی وجود داره و شما با خیال راحت میتونید خرید کنید.

گزارش تخصصی معلمان ابتدایی رایگان

بازم اسم شیرین رایگان اومد وسط. من سر حرفم هستم هم تلگرامم موجوده و هم شماره همراهم هر عزیز فرهنگی گزارش رایگان بخواد در خدمتش هستم و سریعا براش ارسال میکنم .برام فرق نمیکنه که برای مقطع ابتدایی باشه یا متوسطه اول و دوم.

دانلود رایگان گزارش تخصصی دبیران

همینطور که در پاراگراف بالا هم گفتم اصلا برای من فرقی نمیکنه که در چه مقطعی گزارش تخصصی بخواید برای همه دبیران من در خدمت هستم حتی دبیرانی که اصلا گزارشی براشون توی سایت نذاشتم بازم نگران هیچی نباشن انقد گزارش نوشتم که تا ۵ سال دیگه هر پست سازمانی بیاد براش دارم.خخخ

دانلود گزارش تخصصی معلمان ابتدایی

و ای شرکت گوگل بدان و آگاه باش که همه اقدام پژوهی ها و گزارش تخصصی هایی که توی این سایت نوشته شده توسط شخص خودم بوده و از هیچکس و هیچ سایت و هیچ معلمی سو استفاده نکردم ولی بارها و بار ها از من سو استفاده شده و مطالب منو کپی کردن و توی سایت هاشون آوردن. اما مشکلی نداره کسی که محتوا نویسه از کپی محتواش توسط سایت های بی کیفیت باکی نداره.

چه راهکارهایی برای نوشتن یک گزارش تخصصی خوب نیاز است؟

۱- چه چیزی  قرار است از نگارش گزارش آموزش داده شود؟

۲-دانش دیگران پیرامون این مسئله قبل از انجام و اجرای گزارش چقدر است؟

۳- بعد از نگارش گزارش چه انتظاری از خوانندگان و همکاران داریم؟

۴- با چه روشی و از چه کانالی می بایست تجربه های حاصل از گزارش به دیگران آموزش داده شود؟

۵- از چه وسایل کمک آموزشی و امکاناتی در تدوین گزارش می بایست استفاده نمود؟

بهترین روش برای تدوین گزارش تخصصی چیست؟

فرآیند تدوین گزارش تخصصی کمی پیچیده و تخصصی است. معمولا شما زمانیکه به دنبال نکته یا موضوع خاصی هستید با یک نمونه کار در حوزه گزارش تخصصی مواجه میشوید که اطلاعات دقیق ولی محدودی را در همان زمینه به شما عرضه میکند. با مطالعه این مقاله ممکن است به نقش امتیازدهی گزارش تخصصی علاقه مند شده و به دنبال مقالات و تدوین های تخصصی تر بگردید.

مطالعه نمونه مقالات اینترنتی

مطالعه نمونه مقالات اینترنتی دارای فواید زیاد است ولی یک ایراد اساسی دارد. بعد از مدتی ذهن شما را دچار تناقض و پراکندگی خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق پیشنهاد میکنیم پس از آنکه آشنایی اولیه با مفاهیم گزارش تخصصی کسب کردید به سراغ منابع جامع یا کتاب های تدوین گزارش تخصصی باشید. بهترین مسیر برای تدوین گزارش تخصصی به شرح زیر است:

مطالعه گزارشات ارائه شده در کتب

کتاب های آموزشی بسیاری هستند که مفاهیم اولیه و عمومی گزارش را به شما نشان میدهند. این کتاب ها به شما کمک میکنند که خیلی سریع با اصطلاحات رایج این حوزه آشنا شوید و مسیر صحیح برای شروع گزارش نویسی را در کلاس بیاموزید.

مطالعه مقالات یا مشاهده ویدئو های آموزش و پرورش

پس از جستجو در کتاب شما آشنایی اولیه با مفاهیم را کسب میکنید ولی برای استفاده از آنها بهتر است که برای هرکدام وقت بیشتری گذاشته و مقالات تخصصی یا ویدئوهای تدوینی مرتبط با آن موضوع را بررسی کنید. می توانید از سایت آموزش و پرورش کمک بگیرید.

شرکت در دوره های تدوینی گزارش تخصصی

زمانیکه دانش و تجربه نسبی در زمینه گزارش را کسب کردید دیگر صرف زمان برای تدوین شخصی و مطالعه مقاله منطقی نیست. شما میتوانید با شرکت در دوره های تخصصی تدوین گزارش نویسی در زمانی کوتاه دانش خود را تکمیل کرده و تکنیک های کاربردی زیادی را بیاموزید. که این کلاس ها رد آموزش و پرورش برگزار می شوند.

4 May 2019