ترجمه تخصصی مقاله دانشجویی | ترجمه فوری | معتبرترین سایت ترجمه آنلاین

مرکز آموزش و ترجمه سایا

به گواه کاربران سایا علاوه بر ارائه خدمات ممتاز ترجمه تخصصی آنلاین و ارزان متون و مقالات بزرگترین سایت آموزش زبان، خرید منابع آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و اسپانیایی و عربی هم بوده و برترین و مفیدترین فایل های آموزش سریع , آسان و ارزان زبان خارجی را میتوانید در سایت ما یافته و دانلود نمایید.

گروه ای از زبده ترین مترجمان کشور را در بستری مبتنی بر تکنولوژی های ارتباطی آنلاین گرد هم آورده ایم تا اینکه  بتوانیم پاسخی شایسته و در خور ایرانیان به نیازهای ترجمه ای از سراسر کشور داده و  با ارزانترین نرخ خدمات ترجمه تخصصی متون و مقاله , ترجمه دانشجویی , فیلم , کتاب , اداری و بازرگانی را در بستر آنلاین و سریعترین زمان به شما ارائه کنیم . گروه مترجمان سایا آمادگی دارد متون تخصصی شما را با بهترین کیفیت از زبانهای انگلیسی , آلمانی , روسی , ایتالیایی , فرانسه , اسپانیولی , عربی و.. به فارسی و بالعکس ترجمه نماید.

سایر پیشرو در خدمات دهی در بستر آنلاین

ترجمه تخصصی متون و مقاله , ترجمه دانشجویی , فیلم , کتاب , اداری و بازرگانی را در بستر آنلاین و سریعترین زمان به شما ارائه کنیم . گروه مترجمان سایا یکی از پیشروترین سایتهای ارائه خدمات در بستر آنلاین آمادگی دارد متون تخصصی شما را با بهترین کیفیت از زبانهای انگلیسی , آلمانی , روسی , ایتالیایی , فرانسه , اسپانیولی , عربی و.. به فارسی و بالعکس ترجمه نماید.

سایا مرجع دانلود فایل های آموزش زبان های خارجی

در سایت سایا شما به طیف متنوعی از محصولات دانلودی آموزش زبان های خارجی دسترسی دارید که عملا در جای دیگری آنها را نمیتوانید پیدا کنید . با دانلود بسته هخای آموزش زبان سایا آسان و ارزان زبان های خارجی اععم از انگلیسی و سایر زبانهای زنده دنیا را فرا خواهید گرفت

علاوه بر این خدمات ترجمه تخصصی متن و مقاله گروه سایا کاملترین مرجع ترجمه تخصصی متن و مقاله و فایل های آموزش آسان زبان و ترجمه از زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه ، اسپانیایی و سایر زبان های خارجی و خدمات ترجمه ارزان و آنلاین در سراسر کشور میباشد. 

برای ارتباط با سایت کلیک کنیــــــــــــد

ترجمه تخصصی مقاله و متن بصورت آنلاین

دارالترجمه ای مدرن بنا شده بر بستر تکنولوژی های ارتباطی آنلاین

امروزه دهکده جهانی هر روز عرصه را بر کسانی که توانایی ارتباط با چند زبان بخصوص زبان های بین المللی مانند انگلیسی , فرانسه و آلمانی را ندارند تنگتر میکند و در این میان قطعا نیاز به استفاده از خدمات ترجمه پررنگتر از گذشته میشود, اما مساله ای که مهمتر از آن است اینکه دیگر سرعت زندگی آنلاین اجازه عرض اندام به دارالترجمه هایی به شکل سنتی را نمیدهد و خدمات ترجمه آنلاین و بر بستر تکنولوژی های ارتباطی جایگاه ویژه ای یافته و بخش عمده ای از نیازهای ترجمه ای اععم از ترجمه متن , ترجمه مقاله و سایر موارد ترجمه تخصصی را بدست آورده است.

دانلود بسته آموزش زبان آسان

قدیمی ترین خدماتی که گروه سایا ارائه داده است تولید و انتشار فایل های صوتی , تصویری و متنی آموزش زبان های خارجی میباشد که شما عزیزان میتوانید به جهت مشاهده و دانلود بسته آموزش زبان آسان و سایر محصولات دانلودی که همینک بالغ بر 60 فایل میباشند در ادامه روی دکمه مشاهده فایل های بسته آموزش زبان آسان کلیک کرده و در صفحه بازشده با جزئیات بیشتر و کاملتری از نمونه های قابل دانلود بسته آموزش زبان آسان آشنا شده و احیانا آنها را دانلود فرمایید.

مرکز آموزش و ترجمه سایا : خدمات ترجمه مقاله و متون تخصصی + دانلود بسته های آموزش زبان انگلیسی

دانلود این بسته ها بسته به نوعش از رایگان تا دانلود با پرداخت مبالغ کمی امکان پذیر میباشد.

ترجمه مقاله

به اطلاع کاربران سایت ترجمه مقاله سایا میرساند این مرکز مقالات مورد نظر شما از بی از 50 زبان زنده دنیا به فارسی ترجمه میکند یا مقالات فارسی شما در کلیه گرایش ها و زمینه های تخصصی به زبان مقصد ترجمه میکند .

ترجمه مقاله بین المللی , ترجمه مقاله isi , ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی , ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی و کلیه زبانهای زنده دنیا در این مرکز پذیرفته شده و در سریعترین زمان ممکن انجام میشود.

ترجمه مقاله همزمان یکی از نیازهای کاربران امروز است به علت کثرت زبانهای مختلف و تجارت با اقصی نقاط دنیا بی شک حفظ و یادگیری همه زبانها امکان پذیر نیست.پیشنهاد ما استفاده از مترجم همزمان است

در کمترین زمان سایت ترجمه ایران مقاله شما را ترجمه خواهد کرد.

جداول قیمت و تعرفه

 • در محاسبه قیمت ترجمه مقاله و ترجمه تخصصی برای اعداد،نمودارها،تصاویر و فرمول ها هزینه ای محسوب نمی گردد.

الگوی محاسبه تعداد کلمات و تعیین هزینه های یک برگ ترجمه از انگلیسی به فارسی و بالعکس

اما در صورتی که فایل ارسالی از انواع دیگر فرمت ها باشد با استفاده از نرم افزار ویژه عصر زبان که نوع پیشرفته ای از دسته برنامه های OCR می باشد شمارش واژگان انجام می گیرد.دقت شمارش بسیار بالا بوده لذا بر روی حتی یک واژه نیز خود را متعهد می دانیم.

نکته مهم : همانطور که قبلاً اشاره شد در سایت ترجمه مقاله سایا به جهت ارائه بالاترین نوع از خدمات ، صرفاً برترین ترجمه انجام   می شود.

پلن قیمتی طلایی

در سایت ترجمه تخصصی مقاله سایا فقط یک نوع تعرفه برای تمامی رشته های دانشگاهی وجود دارد به زبان ساده تر تمامی خدمات با کیفیت طلایی و همان قیمت ثابت ارائه می شود.

فرمول محاسبه قیمت ترجمه تخصصی متن و مقاله : تعداد کلمات * تعرفه هر کلمه

محاسبه قیمت ترجمه مقاله و ترجمه متن تخصصی و تعرفه های سایا در گروه رشته های پزشکی عمومی،تخصصی، زیر گروه های مربوطه و برخی از متون با ضریب مازاد محاسبه می گردد.

تعرفه خدمات تایپ بر روی تمامی سرویس های ترجمه رایگان می باشد

جداول قیمت و تعرفه های جدید

جداول تعرفه ای و قیمت های خدمات ترجمه متون و مقالات در وبسایت ترجمه تخصصی سایا

ردیف عنوان تعرفه پایه (دقیقه ای) عادی
1 ترجمه فیلم نامه و فایل صوتی عمومی 3500
2 ترجمه فیلم نامه و فایل صوتی حرفه ای 5000
3 پیاده سازی به زبان اصلی 3000
4 ویراستاری و بازبینی نهایی 2500

سفارش ترجمه مولتی مدیا

تعرفه های ترجمه تخصصی شفاهی

فرمول محاسبه هزینه ترجمه تخصصی شفاهی : مولتی مدیا : تعداد دقایق * هزینه هر دقیقه

 

نوع سرویس زبان انگلیسی زبان غیر انگلیسی نوع تعرفه توضیحات
ترجمه همزمان 45000 تومان 55000 تومان ساعتی هر ده ساعت ده درصد تخفیف
مترجم همراه 300000 تومان 400000 تومان روزانه هر سه روز ده درصد تخفیف

سفارش ترجمه شفاهی

چند نکته مهم در مورد تعرفه ها

نکات قابل توجه :

 • در خدمات ترجمه شفاهی فقط از دارندگان مدارک حداقل کارشناسی ارشد با ۵ سال سابقه کار و یا افراد بومی زبان استفاده خواهد شد.
 • کلیه هزینه های متفرقه اعم از ایاب و ذهاب ، خوراک ، اسکان و … بر عهده سفارش دهنده می باشد.
 • در صورت نیاز امکان صدور فاکتور رسمی و ترجمه شده برای ارائه به مراجعه دولتی وجود دارد.
 • در صورت نیاز امکان ارائه سیستم های صوتی و تصویری ترجمه امکان پذیر است.

 

اضطرار سفارش ترجمه مقاله زمان (ساعت) اسلاید عادی اسلاید متحرک
عادی 24 ساعت تا 50 اسلاید 500 تومان 750 تومان
فوری 12 ساعت تا 100 اسلاید 1000 تومان 1500 تومان

سفارش طراحی اسلاید و ترجمه مقاله فوری

در موارد خاص و بسیار فوری می توانید تقاضای فوریت نمایید.

قیمت نگارش و ترجمه رزومه

 

عنوان سرویس تعرفه       زمان توضیحات
  متقاضیان ادامه تحصیل متقاضیان جویای کار متخصصین مدیران با سابقه    
نگارش رزومه 40000 تومان 40000 تومان 60000 تومان 80000 تومان 12 ساعت طراحی و تایپ رایگان
نگارش CV 50000 تومان 50000 تومان 80000 تومان 90000 تومان 24 ساعت طراحی و تایپ رایگان
ویراستاری رزومه و CV 15000 تومان 15000 تومان 20000 تومان 20000 تومان 24 ساعت رفع ایرادات دستوری و واژگانی
Cover Letter 25000 تومان 25000 تومان 30000 تومان 30000 تومان 24 ساعت اختصاصی برای مکان مورد نظر متقاضی

سفارش نگارش رزومه به زبانهای مختلف

یاسا بهترین و کاملترین رزومه را برای شما به زبان های مورد نظرتان تدوین میکند

 • فرمت نگارشی برای محل مورد نظر شما اختصاصی تدوین خواهد شد.
 • برای اطلاع از هزینه هایی که در جداول بالا نیامده است می توانید تقاضای استعلام هزینه کنید.
 • تنظیم و نگارش رزومه تخصصی به همه زبانها پذیرفته میشوند.

  ترجمه متون تخصصی

  توجه داشته باشید که بستر آنلاین در کنار همه مزایایش معایبی هم دارد و کافیست عبارت ترجمه تخصصی را جستجو نمایید تا متوحه عمق حرص و طمع افراد سودجو شوید که قصد دارند دلالی کرده و به سان پلی بین مترجم و خدمات گیرنده عمل کرده و منافع خودشان را تامین نمایند. دانشجویان ترم پایانی کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه در تمامی رشته های تحصیلی زمانی که پایان نامه های خود را آماده می سازند, در زمینه صفحه آرایی و ترجمه تخصصی, تایپ, نگارش, زیباسازی, جدول بندی, فهرست گیری, شماره گذاری صفحات و دیگر مسائل جانبی نیازمند راهنمایی و انجام پروژه خود به بهترین نحو می باشند

  ترجمه تخصصی وب سایت

  ایرانیان ترجمه متون تخصصی در بومی سازی و ترجمه وب سایت های شرکت ها، کارخانجات، مشاغل و صاحبان کسب و کار با همراهی مترجمان مجرب و متخصص در امر ترجمه فعالیت می کند و پاسخگوی این نیاز اساسی امروزی است

  ترجمه متون تخصصی سازمانی و اداری

  امروزه موسسات اداری و سازمان های خصوصی و دولتی نیز جویای تکنولوژی در سطح بین الملل و بهره مندی از تازه های دنیا هستند, خدمات ترجمه متون تخصصی برای سازمان های دولتی که مستمر با ما همکاری داشته باشند با تخفیف های ویژه انجام میشود.

  ترجمه متون اداری و بازرگانی

  شرکت های اقتصادی و بازرگانی در سطح بین الملل با انجام مبادلات تجاری در زمینه های اقتصادی با انجام مکاتبات و ارسال اسناد اقدام به امور بازرگانی می نمایند که در این حیث گاهاً مستلزم ایجاد تغییر زبان هستند . برای ترجمه تخصصی متون بازرگلنی و اداری ما بهترین گزینه هستیم.

  ترجمه دانشجویی

  خدمات دهی به دانشجویان همواره یکی از بزرگترین افتخارات سایا و البته یکی از اهداف تشکیلاتی ماست که علاوه بر ارائه خدمات ویژه ترجمه دانشجویی مقاله و سایر موارد سعی داریم با ارائه مقاله ترجمه شده در موضوعات متنوع و برای رشته های مختلف دانشگاهی در سایتمان و امکان دانلود آنها را در ماه های آتی برای دانشجویان عزیز فراهم کنیم.

  امروزه دانشجویان با بهره گیری از مقاله و تحقیق در سطح گسترده و انجام پژوهش های دانشجویی, ملزم به انجام تغییر زبان هستند

  در منوی تعرفه ها در نوار منوی صفحه اصلی سایت ترجمه متن و مقاله سایا چندین گزینه وحود دارد که به تفصیل در زیر شرح داده خواهد شد:

  دانلود مجموعه فیلم آموزش زبان کودکان Kids ABC

  16 Apr 2019

  از جمله راه هایی که در یادگیری زبان انگلیسی کودکان اهمیت فراوانی دارد، جذابیت مجموعه های آموزشی کودکان می باشد، زیرا یک مجموعه آموزشی زبان مختص کودک باید دو اصل اساسی را مد نظر قرار دهد، در درجه اول باید این توانایی و جذابیت را داشته باشد تا بچه را برای تماشای برنامه آموزشی در پای تلویزیون نگه بدارد و در [...]


  خدمات ترجمه دانشجویی ارزان

  16 Feb 2018

  ترجمه دانشجویی شما عزیزان با عضویت در سایت ترجمه ایران مترجم میتوانید با استفاده از تخفیف های ویژه ترجمه دانشجویی متون و مقالات تخصصی , عمومی و دانشگاهی خودتان را با کمترین قیمت ترجمه کنید. امروزه پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات، به جوامع علمی در سرتاسر دنیا این امکان را داده است تا از آخرین دستاورد های علمی [...]


  هزینه ها

  • جدول هزینه های ترجمه تخصصی , ترجمه مقاله و متون تخصصی و عمومی:در این صفحه می توانید هزینه های خدمات و محصولات ترجمه آنلاین متون تحصصی مجله مترجم ایران را مشاهده نمایید.دقت فرمایید مواردی که در این جدول قید نشده است به شکل متغییر می باشد لذا برای اطلاع از این دسته خدمات گزینه استعلام هزینه انتهای همان صفحه را ارسال فرمایید.

  هزینه یک خط ترجمه در سایت ترجمه آنلاین

  • محاسبه گر هزینه یک خط ترجمه آنلاین : مبنای محاسبه خدمات واژه محور از جمله ترجمه و ویراستاری بر اساس تعداد واژگان می باشد لذا در صفحه محاسبه گر هزینه نرم افزار مخصوصی تعبیه شده است که با وارد کردن تعداد لغات متن خود و نوع زبان هزینه دقیق را برای شما محاسبه خواهد کرد.

  پلان های ویژه و حمایتی سایا

  • طرح های حمایتی سایت ترجمه متون و آنلاین سایا :این دسته از طرح ها از سوی باشگاه مشتریان تهیه و به فراخور نیاز مشتریان تعریف می گردد.
  • طرح های ویژه: این دسته طرح های از سوی واحد فروش و امور مالی تهیه می گردد و عمدتاً دارای خدمات رایگان و یا با تخفیف زیاد می باشد.
  • کارت تخفیف: با ثبت اولین سفارش از سوی مشتری اطلاعات ایشان در پایگاه اطلاعاتی جمع آوری و در سفارشات آتی می توانند با درج کد سفارش ترجمه قبلی خود از تخفیف وفاداری مشتریان استفاده نمایند.
  • بسته ها و هدایا: این بخش حاوی بسته و هدایا مناسبتی و رایگان عصر زبان می باشد.

  سایت ترجمه

  در این بخش قصد داریم به جهت استفاده بهینه تر شما از مطالب، خدمات و امکانات وب سایت رسمی ترجمه مقاله اقدام به معرفی سایت نموده و بخش های مختلف آن را شرح دهیم.

  مشخصات فنی سایت ترجمه:

  وب سایت عصر زبان بر روی سرورهای قدرتمند در کشور آلمان نگه داری می گردد.سرورهای طرف قرارداد دارای بالاترین حد امکانات می باشند تا بتوانند با بالاترین و بهترین لودینگ خدمات سریع و پایداری را ارائه نمایند.

  کاربران سایت از چه مرورگرهایی استفاده کنند؟

  توصیه می شود کابران محترم جهت مشاهده و کارکرد بهتر سیستم از مرورگرهای Firefox و Chrome و یا نسخه های جدیدتر IE استفاده نمایند.ضمناً سایت از تکنولوژی ریسپانسیو پشتیبانی می کند لذا می توانید بر روی تمامی دستگاه های گجت از جمله موبایل،تبلت و گوشی های هوشمند بدون مشکل از خدمات استفاده نمایید.

  صفحه اصلی وب سایت ترجمه تخصصی ایران یا خانه :

  اتودزنی و طراحی اولیه سایت ترجمه تخصصی مقاله و متون ایران بر اساس برنامه نویسی تحت وب پیشرفته صورت پذیرفته است لذا سعی شده در کمترین فضای ممکن جامع ترین خدمات ارائه گردد.منحصر به فردترین ویژگی صفحه اصلی خاصیت نواسکرول می باشد که باعث شده است بتوانید تمام صفحه را در یک پنجره مشاهده نمایید.
  در صفحه اصلی شش بخش محوری وجود دارد که هسته اصلی سایت بر روی آنها استوار است:
  نوار اعلان: این نوار که در اولین سطر افقی صفحه قرار گرفته است حاوی لینک های پایه ای می باشد.
  نوار کپی رایت: نوار انتهایی صفحه که در بر دارنده برخی لینک ها از جمله نقشه سایت و آیکون های شبکه های اجتماعی است.

  نوار منو سایت ترجمه تخصصی و نحوه دسترسی به صفحات داخلی وب سایت

  نوار منو سایت ترجمه تخصصی : نوار منوی اصلی در بالای صفحه اصلی و زیر هدر سایت واقع شده است.در واقع تمامی امکانات سایت در قالب این منوها طرح ریزی شده است.البته برخی از امکانات نیز در بخش های دیگر صفحه قرار گرفته اند.
  اسلایدشو: پنجره وسط صفحه اصلی که نمایش دهنده تصاویر متحرک می باشد.این تصاویر در برگیرنده خدمات اصلی و در واقع ویترین هستند.ضمناً جهت اطلاع بازدیدکنندگان آخرین وقایع نیز در قالب تصویر وجود خواهد داشت.

  سایر امکاناتی که کاربران وب سایت ترجمه تخصصی مقالات ایران میتوانند استفاده کنند:

  تب ها: در پایین صفحه اصلی می توانید ۷ تب را مشاهده نمایید که با عناوین مختلف مشخص شده اند.در داخل هر تب که با کلیک کردن نمایان می شود گزینه ای مرتبط به آن تب قابل انتخاب هستند.ضمناً گزینه “سایر موارد” نیز در هر تب شما را به گزینه های بیشتر زیر مجموعه آن خواهد برد.
  نوار کناری: در سمت راست و چپ صفحه اصلی گزینه های مشاهده می کنید که هر کدام مختص عملی خاص در نظر گرفته شده است.این گزینه ها از موارد پر کاربرد بوده و شما را سریعتر به هدف خود می رساند

 

نقاشی ساختمان

 

 

2 Aug 2018